Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

RENAULT MEGANE wymusza i zajeżdża droge!!


Wojtas85

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w Gliwicach o godzinie 13:30 na DK 88 kierunek A4 jechałem z córką przepisową prędkością 90km/h

Nagle za mną pojawił się de..l granatowym Renault Megan kombi z rocznika 1995 -1999 o tablicach rejestracyjnych SGL W.....

W pierw zaczął mnie wyprzedzać na podwójnej ciągłej na wysokości strefy ekonomicznej Gliwice i zepchną nas na pas awaryjny, mimo to że pas przeciwległy był pusty.

Jechał chwile za nami i kre..n gwałtownie zahamował, ledwo wyhamowałem po czym przyśpieszył (nie goniłem id..ty z dzieckiem na tylnym siedzeniu) zjechał z DK 88 zjazdem na Tulipan Park, dojechał do ul.Kozielskiej i skręcił w stronę centrum.

Proszę o jakieś informacje jeśli ktoś orientuje się gdzie taki wóz może się znajdywać.

Miał na tylnej klapie jakiś napis przyklejony chyba czerwony zaraz nad napisem megane.

Proszę o informacje bo chce ci..owi łep u du.y upi....lić.

Uważajcie na ten samochód w obrębie Gliwic!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było mieć zamontowana byle jaką kamerke.Świat jest mały kiedyś na tej drodze byś trafił na tego pacana.Jak bys miał takie nagranie oddajesz je do pierwszego lepszego komisariatu.

Czek dostanie z policji pocztą,ciekawe na ile ale przypuszczam że mały by nie był.Jest to normalny sposób podpowiedziany przez policjanta.Wystarczą nawet dwie osoby które cos takiego zgłoszą bez żadnego nagrania.Jedynie nie mogą być one znajomymi gdyż było ty to podważone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z policją nie współpracuje. Jakieś 3lata temu skradziono m samochód z pod okna, daleko nie uciekli bo rozbili go po przejechaniu 50metrów, ale mniejsza z tym. Byli świadkowie którzy wskazali łepków którzy po pijaku chcieli się zabawić. Niestety nasza kochana policja stwierdziła że dani łebkowie byli w domu bo tak oświadczyli ich rodzice, a ja musiałem pisać jakieś papiery na komisariacie nr II w Gliwicach że nie będę wymierzał sprawiedliwości na własną rękę. Teraz uznaje prawo Hammurabiego (oko za oko, ząb za ząB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.