Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

IV Zagłębiowski Zlot Motocykliwy "na Dorotce"


Rekomendowane odpowiedzi

IV Zagłębiowski Zlot Motocykliwy "na Dorotce" w

Bedzinie-Grodźcu , 12 sierpień 2012 , start o godz.15 z parkingu

parafialnego św. Antoniego w Dąbrowie Górniczej Gołonogu (rondo

Kasprzaka).

Organizator , proboszcz ks. Piotr Pilśniak tel. kont.608506020 ,Ola 501808278 , Cris 519732219.

Plan przejazdu

http://maps.google.p....13898,0.308647

Data: Od 12-08-2012 (Niedziela)

do 12-08-2012 (Niedziela)

Godz. rozp.: 15:00

Adres: Będzin

Miejscowość: Będzin

Wojewodztwo: Śląskie

Strona www:

E-mail: [email protected]

Telefon1: 608506020

Telefon2: 501808278

http://www.zlotymoto...otocyklowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że trochę mał informacji . Napiszę o imprezie w punktach to co wiem z pierwszej ręki .

1 Wyjazd parady o godz 15 w niedzielę (najbliższą ) z parkingu parafialnego św. Antoniego w Dąbrowie Górniczej Gołonogu (kościół na górce w Gołonogu )

2 Po przyjezdzie parady na "Dorotkę" msza i chyba święcenie maszyn .

3 Bliżej nie określone rozrywki organizatorów (pewnie jakieś konkursy lub licytacje )

4 Koncert zespołu Piff Parre

5 Koncert zespołu Nocna Zmiana Bluesa

6 Fajerwerki - zakończenie imprezy

Właśnie się dowiedziałem że wyjątkowo w tym roku będzie można kupić sobie zimne piwko :) Trzeba jednak wiedzieć kiedy i po ilu można jechać :D

Ja jadę i zapraszam wszystkich bo kapele są naprawdę bikreowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

pewne :

 

"...W niedzielę 11 sierpnia o godz. 11.00 wyruszy procesja z głównego kościoła na DOROTKĘ z obrazem Matki Bożej, gdzie odprawimy o godz. 12.00 uroczystą sumę odpustową. Cały odpust poprowadzi ks. Tomasz Zmarzły. Ok. godz. 15.30 przybędą w paradzie z Góry Gołonowskiej Motocykliści, by wziąć udział we Mszy św. o godz. 16.00 i w V Zagłębiowskim Zlocie Motocyklowym. Po Mszy św. będzie loteria fantowa, wiele atrakcji. Będą koncerty."

 

motocykliści zawsze zbierali sie 1,5 - 2 godziny wczesniej na górce w Gołonogu, parada ulicami Dąbrowy, Sosnowca, Będzina, jazda tak ok. godzinę (nie wiem kto zabezpiecza w tym roku).

te koncerty to m.in. Alkoholica, chyba ok. 19.00 będą grać - dla tych co nie wiedzą Alkoholica gra covery Metalliki, może być fajnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.