Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

baba pyta


lwiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście uprawnienia do kat B posiadasz?? bo od stycznia 2013 wchodzą nowe przepisy i jak nie masz kat. B to też nie pojeździsz, bo musisz posiadać kat, AM (karta motorowerowa). Co do tzr najszybsza kosiarka na jakiej jechałem, silnik am6 dobry aczkolwiek często gęsto egzemplarze krajowe są zajechane, części drogie, pozycja jak dla mnie mega niewygodna, ale to indywidualna ocena i trzeba się przymierzyć do tego samemu. Ja bym ci zaproponował jakiegoś chinczyka nowego coś z tych droższych egzemplarzy, ferro, junaka, lub zippa, pojeździsz 5000-6000 km zrobisz prawko sprzedasz, ale dużo traci na wartości, jak się delikatnie traktuje te motory to potrafią być trwałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście uprawnienia do kat B posiadasz?? bo od stycznia 2013 wchodzą nowe przepisy i jak nie masz kat. B to też nie pojeździsz, bo musisz posiadać kat, AM (karta motorowerowa). Co do tzr najszybsza kosiarka na jakiej jechałem, silnik am6 dobry aczkolwiek często gęsto egzemplarze krajowe są zajechane, części drogie, pozycja jak dla mnie mega niewygodna, ale to indywidualna ocena i trzeba się przymierzyć do tego samemu. Ja bym ci zaproponował jakiegoś chinczyka nowego coś z tych droższych egzemplarzy, ferro, junaka, lub zippa, pojeździsz 5000-6000 km zrobisz prawko sprzedasz, ale dużo traci na wartości, jak się delikatnie traktuje te motory to potrafią być trwałe.

hej dzieki za odp ;) prawo jazdy na B posiadam, dotychczas jeżdziłam jako pasażerka na moto chopery ścigi obecnie w koszu naszego rsukiego zaprzęgu :D i pomyslalam wlasnie o kupnie, czytalam duzo na temat tych egzemplarzy o ktorych wspomniales ale jakos nie mam przekonania ale moze rzeczywiscie masz racje, jeszcze myslalam o suzuki RG 50/80 :huh: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś nad 125 zarejestrowaną na 50? Ze swojego doświadczenia wiem, że 50 szybko się nudzą :P Ja osobiście mam 125 na 50 i kontrola policji przeszła bezproblemowo. Nie wiem jaką kwotą dysponujesz ale myślę, że coś ciekawego znajdziesz:http://allegro.pl/listing.php/search?category=5557&sg=0&string=125+50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś nad 125 zarejestrowaną na 50? Ze swojego doświadczenia wiem, że 50 szybko się nudzą :P Ja osobiście mam 125 na 50 i kontrola policji przeszła bezproblemowo. Nie wiem jaką kwotą dysponujesz ale myślę, że coś ciekawego znajdziesz:http://allegro.pl/li...0&string=125 50

dzieki za link :P rzeczywiscie nie pomyslalam o 125 dzieki za info, do 7 tyś chce tak dac :( mam wymagania he chce zeby to mialo odglos motocykla a nie odkurzacza :blush::blush::blush::blush::lol::lol: poszla bym na prawko ale te nowe przepisy mnie przerażają :o pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do chinczyków to miałem w praktyce i mam temat obyty, silniki 50 ccm z poziomym tłokiem są ok, tuning na 72 ccm też, niestety silnik 110 ccm w tym pojedzie to porażka nie wytrzymuje, to samo jest z silnikiem 50 ccm z pionowym tłokiem. Możesz jeszcze wziąć crossa jakiegoś, trudny w jeździe, ale dużo uczy i w terenie można posmigać co jak spróbujesz to się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.