Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że od wielu spraw są wiadomości prywatne więc zakończmy te dyskusje o wszystkim i o niczym. 

przepraszam Nika ze tak jeszcze publicznie nie na temat ale ostatni post. dla wyjasnienia.

podobno plecaczką przykleja sie pewna metke- nie wiem jestem nowa na forum. Ale skoro jest temat plecakowania i sa takie osoby ktore nie moga same latac a inni maja wolne zadupki to nic w tym zlego by sie zgadac. Przeciez nie kazdy ma swojego stalego kierowce czy plecaka.  To tak samo jak jazda autem tylko rozni sie tym ze na moto trzeba sie odpowiednio ubrac.  Mysle ze takie zdanie powinna miec wiekszość motocyklistow i plecakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pikole ludzie to zawsze znajda " coś " czego sie doczepić kazdy robi co chce kiedy chce i w jakich ilosciach chce . Dziewczyna lubi jezdzic niech sobie śmiga ile chce . Niektorzy nawet nie zdaja sobie sprawy ile dla takiej osoby to znaczy ze mimo braku swojego sprzetu ktos wezmie ją tu czy tam . Osobiscie na tyle ile mi pozwala czas sobie plecakuje i co przyklei mi ktos metke  ?? Prosze bardzo ale ja znam swoja wartosc i kazdy zna wiec w ogole o jakich metkach mowa ? plecakowanie tez swiadczy o pasji pewnej osoby do motocykli . Tyle Pozdrawiam plecaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równie dobrze motocyklista który udostępnia swój zadupek może być uznawany za hmmm... same nieparlamentarne słowa mi przychodzą do głowy :E w skrócie nie generalizujmy i nie rozdrabniajmy się nad jakimiś moralnymi dyrdymałami, to forum motocyklowe na którym po prostu czasem umawiamy się na wspólne latanie, zarówno z pasażerami jak i innymi motocyklistami. peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pikole ludzie to zawsze znajda " coś " czego sie doczepić kazdy robi co chce kiedy chce i w jakich ilosciach chce . Dziewczyna lubi jezdzic niech sobie śmiga ile chce . Niektorzy nawet nie zdaja sobie sprawy ile dla takiej osoby to znaczy ze mimo braku swojego sprzetu ktos wezmie ją tu czy tam . Osobiscie na tyle ile mi pozwala czas sobie plecakuje i co przyklei mi ktos metke  ?? Prosze bardzo ale ja znam swoja wartosc i kazdy zna wiec w ogole o jakich metkach mowa ? plecakowanie tez swiadczy o pasji pewnej osoby do motocykli . Tyle Pozdrawiam plecaczki

 

a mogę ja , mogę ja Ci latkę przykleić ?

 

Moja latka dla Ciebie "Mądry Plecak"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linka odezwij sie glosno albo zagadj do ktoregos. oni nie gryza ;)  i napewno przygarna

 

Popieram :)

 

....sama się bałam (nie wiem czego/kogo hihi ). zagadałam i jest ok :) czasu wolnego ostatno mało ale jak już jest to zawsze się gdzieś polata...pozdro dla wsyztskich plecaczków....głowa do góry i odwagi hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.