Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem jest to temat bez dna, ale są to bezsensowne teksty... Lepiej przemyśleć to co się chce napisać dwa razy. No i co to wnosi do tematu? Rozumiem gdyby to było w dziale :" Do ludzi z Gliwic " gdzie ponoć chłopaki lubią zobaczyć wysokie RPM  ; )) Wtedy nawet bym nie pisał...

 

 

 

Wiesz co... Moim zdaniem, to nie hormony, a wiek... Dlaczego ludzie jak napiszą coś głupiego, to zwalają na hormony, heh. Ja do Ciebie nic nie mam, ale serio czytaj co piszesz dwa razy. Teraz próbujesz mnie zlinczować i zrobić ze mnie głupka czy też tumana pisząc " spuść trochę z ciśnienia ". Nie jestem Twoim kolegą, a więc jest to co najmniej nie na miejscu, bo lata też mam swoje.

 

PS : " Ale macie problemy. Niech każdy jeździ z tym, z kim lubi i wie że jego tempo mu odpowiada.. " - przeczytaj posty wyżej i sklej to w całość. Przeczysz sama sobie.

 

 

Na tym zakończmy tę monotonną dyskusję i przejdźmy do wątku tematu. Ja nie zamierzam się z Tobą kłócić, a więc także to uszanuj.

 

Po pierwsze dziewczyna dała posta w formie żartu i rozluźnienia atmosfery.

 

Po drugie, jak jesteś taki stary i nic Ci nie pasuje to przerzuć się na balkonik 

 

Po trzecie Pani Jula bo to nie Twoja koleżanka skoro tak wolisz.

 

Fredi, nic z tym fantem nie rób bo dziewczyna po prostu nie chce Cię poznać.

 

Dan zamknij narazie ten temat bo nie wiadomo czy płakać czy się śmiać z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danvield widzę, że moda się dodrapałeś. Już Ci przeszło ? Daro zwisa mi to, ale niech się nie czepia. Twierdzi, że mnie zna, a Ty piszesz, że nie chce mnie poznać. Kurde pogubiłem się. Jeśli coś insynuuje to teraz niech mi wyjaśni. Jeśli nie potrafi tzn nie dorosła do dyskusji, żeby nie obrażać nikogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS : " Ale macie problemy. Niech każdy jeździ z tym, z kim lubi i wie że jego tempo mu odpowiada.. " - przeczytaj posty wyżej i sklej to w całość. Przeczysz sama sobie.

 

 

Na tym zakończmy tę monotonną dyskusję i przejdźmy do wątku tematu. Ja nie zamierzam się z Tobą kłócić, a więc także to uszanuj.

 

W którym momencie sobie przeczę, bo nie widzę?  ;)  Napisałam to odnośnie Mesi i Julii, które jak widać nie dogadały się co do tempa jazdy - rozwiązanie jest proste - jak ktoś lubi się wlec albo jak Wy to nazywacie "jechać bezpiecznie i przepisowo" to umawiajcie się z tymi, co tak lubią jeździć. Jak ktoś lubi jeździć szybciej (to przecież nic złego  :lol: ) - niech jeździ z takimi osobami. I tyle! To tylko kwestia gustu, nikogo tutaj nie dyskryminuje albo nikomu nie ubliżam.

Ja swoją dzisiejszą dawkę pozapier*dalania przyjęłam, a wy?  ;)

Jula zdjęcie jest po to, byś była kojarzona z nickiem np. na Chudowie czy innej imprezie i po nic więcej. Skoro uważasz inaczej Twoja rzecz - dla niektórych pozostaniesz beztwarzowym nickiem z forum. Każdy robi to co uważa za słuszne, a to była propozycja tylko.

 

PS. Tak na marginesie nie przypominam sobie spotkania z Tobą, a tym bardziej rozmowy. Typa ? Trochę źle mi się to kojarzy więc proszę rozwiń to określenie i tu jak wolisz: publicznie (niech wszyscy dowiedzą się jakim to ja jestem typem) lub na pw tylko nie zapomnij o poparciu swoich słów. Znasz mnie ? Skąd ? Wiesz mam tu parę znajomych osób i nawet przyjaciół, którzy nie powiedzą, że mnie znają, powiedzą że troszkę mnie poznali. Żeby kogoś poznać potrzeba wielu lat i obcowania z tą osobą tak więc nie schlebiaj sobie.

Uważałem Cię za inteligentną osobę, czytałem wiele Twoich postów i  nie wiem co z tym fantem teraz mam zrobić ....

 

Jeszcze jedno: ciekawość jest wpisana w ludzką naturę, jestem ciekaw kto jest po drugiej stronie, czy to jest złe ?

 

Powiem Ci jedno - mam to głęboko w du*pie czy ktoś mnie kojarzy czy nie, co więcej - wcale nie zależy mi na szukaniu znajomych przez konto i z tego powodu wklejać zdjęcia mojej twarzy  :huh:   Beztwarzowa? odezwał się ten, który ma zdjęcie motocykla plus niewyraźna buzia. Ok, też mogę sobie wkelić zdjęcie swojej maszyny, ale co to zmieni, skoro takich Hondzi jak moja na Chudowie jest z 10... Kto mnie zna ten mnie zna i to mi całkowicie wystarcza. Jakoś nie zależy mi na "fejmie"  :unsure:

 

Typa - miałam na myśli kogoś, kto ciągle w tym temacie sieje zamęt. Przez te wszystkie niepotrzebne sprzeczki zamknięto poprzedni temat "plecakowanie", teraz, ku mojej radości otwarto nowy temat, który teraz za te niepotrzebne komentarze może być ponownie usunięty. 

A szkoda, bo to jedyna forma znalezienia wolnego zadupka i sama mam do tego tematu sentyment, bo sama TU właśnie zaczynałam. 

 

Przeprosin? Zlituj się...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie sobie przeczę, bo nie widzę?  ;)  Napisałam to odnośnie Mesi i Julii, które jak widać nie dogadały się co do tempa jazdy - rozwiązanie jest proste - jak ktoś lubi się wlec albo jak Wy to nazywacie "jechać bezpiecznie i przepisowo" to umawiajcie się z tymi, co tak lubią jeździć. Jak ktoś lubi jeździć szybciej (to przecież nic złego  :lol: ) - niech jeździ z takimi osobami. I tyle! To tylko kwestia gustu, nikogo tutaj nie dyskryminuje albo nikomu nie ubliżam.

Ja swoją dzisiejszą dawkę pozapier*dalania przyjęłam, a wy?  ;)

Ja bym na miejscu wszystkich skończyła tą bezsensowną sprzeczkę. Bo nic nie wnosi a tylko nerwy wszystkim szarpie.

Jula spoko, ale sytuacja wygląda troche inaczej z Twojego punktu widzenia niż z tego jak było na prawdę. Po za tym nie mamy z tym problemu, jeździmy z kim lubimy, i kim nam pasuje co jest dla nas oczywiste więc już tego nikt nie pisze, tyle. Więc nie ma co drążyć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Mesia, nie mam zamiaru już nic pisać:)  Tylko szkoda mi dziewczyn które się tutaj "reklamują", bo tak jak napisałam to jedyna (i bardzo fajna swoją drogą) forma znalezenia wolnego zadupka. Sama tu zaczynałam, sama swoje na plecaku wyjeździłam aż kupiłam swój sprzęt. 

A jeśli tak dalej pójdzie to moderator zamknie temat za offtopy i tyle będzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Mesia, nie mam zamiaru już nic pisać :)  Tylko szkoda mi dziewczyn które się tutaj "reklamują", bo tak jak napisałam to jedyna (i bardzo fajna swoją drogą) forma znalezenia wolnego zadupka. Sama tu zaczynałam, sama swoje na plecaku wyjeździłam aż kupiłam swój sprzęt. 

A jeśli tak dalej pójdzie to moderator zamknie temat za offtopy i tyle będzie..

No tak racja, temat przydatny i to bardzo dla jeszcze początkujących..

Także Panowie, Panie chyba mamy kolejny powód, żeby zaprzestać sprzeczkom.. jak ktoś ma aluzje to najlepiej spokojnie na pw przedstawić, załatwić, zakończyć i żyć spokojnie, serio szkoda nerwów jak można wszystko całkiem inaczej pozałatwiać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjaśniłaś i chwała Ci za to. Sieję zamęt ? Zastanów się gwiazdo co piszesz !!! Myślisz o akcji z zeszłego roku ? Długo mnie później nie było i bynajmniej dla Ciebie tu nie wchodzę. Tak jak napisałem wcześniej: chciałbym kojarzyć nick z twarzą. Nie masz ochoty to nikt na kolanach błagał Cię nie będzie. Co do avatara niestety większy rozmiar nie wchodzi ale dla Ciebie ? proszę wpisz na fb Rafał Ciszyński, Sosnowiec i obejrzyj jeśli masz ochotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

can-stock-photo_csp3947534.jpg

 

Speszjaly for ju krzaczki Danvield  :wub:

 

 

Shreku - Ty akurat w tym temacie nie dyskutuj, bo nie muszę Cie znać żeby wiedzieć, że sam jesteś mistrzem zapier*dalania ;-) Cóż, mogę pożyczyć od mojego Dareczka R1, ale wydaje mi się, że i  tak Ci nie dorównam..  :blush:   gdzie ja, początkujący zapierdalacz mogę się równać ze starym wyjadaczem...  <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.