Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Do kogo masz pretensjne, ja wypowiedzialem się w pierwszym poście na temat plecaka i zachowania jednego z "motocyklistów". nie prosilem o komentarz, poza tym nie wiem czy czytasz, ale oferowalem również w tym samym poście wolny zadupek.

Albo kogoś zbanuj albo oddaj komuś moderowanie tematu. A temat powinien się znaleźć tam gdzie byl. Jak k....a ktoś nabija posty to utrudnij mu to i final. Chamstwa też nie będę tolerowal i nie pozwolę się obrażać nawet takiej Figurze jak Accord, a jak tak dalej będziecie robić Szanowni moderatorzy to moze zabraknąć forumowiczów

nie mam do nikogo pretensji :) wszystkie prywatne sprawy na PW a forumowiczów nie zabraknie a nawet jak będzie mniej to lepiej, nikt nikogo tu na siłę nie trzyma ale też pewnych reguł należy przestrzegać i koniec tłumaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam do nikogo pretensji :) wszystkie prywatne sprawy na PW a forumowiczów nie zabraknie a nawet jak będzie mniej to lepiej, nikt nikogo tu na siłę nie trzyma ale też pewnych reguł należy przestrzegać i koniec tłumaczenia.

 

Brawo. Bardzo mądre slowa pod warunkiem, że zaczyna się je stosować najpierw do samego siebie, a potem do innych. Czyżbyś bal się narazić "Elicie" bo tak sie to nazywa ?

I jeszcze jedno : są zasady, których kulturalni ludzie nie lamią, aTych, którzy je lamią to określam mianem : przerost formy nad treścią

PS zapraszam na PW albo na gg szybciej odpisuję nr znasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam na siłę problemów, tylko niech gość będzie konsekwentny w działaniu i nie czuję urazy spoko. Jeżeli jest dyskusja to nie zwijam ogona tylko przedstawiam swoje rację. Temat jest w of topie więc nikt teraz nie zarzuci mi że robię syf. Tylko moderator wg mnie ma dwa wyjścia : albo ukarze tego co zachowuje się po chamsku i dowiedzie, że ma jaja albo skuli ogon i grzecznie przywróci temat na miejsce. Wiesz jak zrobi, bo Ja wiem. Najprostszym sposobem wyrzuci temat do kosza, bo nie ma jaj i uwierz, że chciałbym się pomylić w co wątpię. Czas pokaże

I jeszcze jedno : obowiązek przestrzegania zasad spoczywa na wszystkich i nie zwalnia się z ich przestrzegania tych którzy dłużej są na forum Panie Moderatorze. Stosuj tą zasadę do wszystkich a nie tylko do wybranych, a brak kultury i słomę wystajacą z butów będę zawsze zwalczał w zarodku. Nie toleruje tego jak i tego, że są lepsi i gorsi forunowicze. Więc czekam na Twoje działanie konstruktywne nie defenzywne.

I wiedz jedno Szanowny Moderatorze jeśli wurzucisz temat do kosza to będzie to świadczyć tylko i wyłącznie o Tobie więc pokaż, że na coś Cię stać

Aru prosba, odpuść, nie zniżaj się do jego poziomu, nie warto. Gość jest (i chcę to ująć bardzo delikatnie) bez honoru, a dla mnie w tej chwili nikim, kto zasługiwałby na jakąkolwiek uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam na siłę problemów, tylko niech gość będzie konsekwentny w działaniu i nie czuję urazy spoko. Jeżeli jest dyskusja to nie zwijam ogona tylko przedstawiam swoje rację. Temat jest w of topie więc nikt teraz nie zarzuci mi że robię syf. Tylko moderator wg mnie ma dwa wyjścia : albo ukarze tego co zachowuje się po chamsku i dowiedzie, że ma jaja albo skuli ogon i grzecznie przywróci temat na miejsce. Wiesz jak zrobi, bo Ja wiem. Najprostszym sposobem wyrzuci temat do kosza, bo nie ma jaj i uwierz, że chciałbym się pomylić w co wątpię. Czas pokaże

I jeszcze jedno : obowiązek przestrzegania zasad spoczywa na wszystkich i nie zwalnia się z ich przestrzegania tych którzy dłużej są na forum Panie Moderatorze. Stosuj tą zasadę do wszystkich a nie tylko do wybranych, a brak kultury i słomę wystajacą z butów będę zawsze zwalczał w zarodku. Nie toleruje tego jak i tego, że są lepsi i gorsi forunowicze. Więc czekam na Twoje działanie konstruktywne nie defenzywne.

I wiedz jedno Szanowny Moderatorze jeśli wurzucisz temat do kosza to będzie to świadczyć tylko i wyłącznie o Tobie więc pokaż, że na coś Cię stać

Aru prosba, odpuść, nie zniżaj się do jego poziomu, nie warto. Gość jest (i chcę to ująć bardzo delikatnie) bez honoru, a dla mnie w tej chwili nikim, kto zasługiwałby na jakąkolwiek uwagę.

 

ktoś Ci wszedł na ambicję i teraz każdy kto zrobi coś nie po Twojej myśli wg Ciebie jest zły i nie dobry, za chamskie zachowania są ostrzeżenia i kilka osób je dostało, każdemu mogą puścić nerwy, bo jesteśmy tylko ludźmi. Poza tym jest jeszcze koło postów takie coś jak "raportuj" i jeśli wg Ciebie ktoś kogoś obraża itp to możesz zaraportować, ja nie siedzę 24h na dobę na forum i nie mam obowiązku tłumaczenia się jak w przedszkolu co, komu i dlaczego, jak masz więcej pytań zapraszam na PW, bo widzę, że zrobiłem Ci straszną krzywdę przenosząc temat w inny dział i wcale nie przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonczcie juz i zalatwiajcie sobie swoje sprawy na pw.

Temat jest w offtopie, bo jest syf. Mi, jako plecakowi, zalezy zeby temat wrocil na swoje miejsce, wiec skonczcie sie wymadrzac, dogadywac i przegadywac. Jak jest problem to zalatwiajcie to miedzy soba jak dorosli ludzie.

Off jest potrzebny ale Z UMIAREM!! Bo na ten moment temat przewodni poszedl w cholere.... wiec WYSTARCZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie wierzę :o

A tacy niektórzy byli zafascynowani jeszcze jakiś czas temu ;)

Dodam tylko, że plotki szybko się rozchodzą i nie rozumiem dlaczego jeszcze publicznie dolewacie oliwy do ognia zamiast sobie wyjaśnić face to face kto co do kogo ma. Bo takie pisanie to mi się kojarzy z gimnazjum i naszą klasą.

 

A żeby w temacie to mogę poplecakować bo jak to Rudaaa mówi- jestem na głodzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.