Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

chopper/cruiser


nowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad pierwszym motocyklem. Myślę nad yamaha drag star, honda shadow, jednak mam tylko 10 000zl. Lubię sobie pojeździć i potrzebuje maszyny która posiada rasowy wygląd coś ze "starej szkoły" jakiś klasyk o który mógłbym dbać i pielęgnować. Ważne żebym nie musiał też pakować za dużo kasy. Coś bezawaryjnego. Na prędkości mi nie zależy. Interesuje mnie pojemność 500cm +. Nie musi to być 2litrowa V-ałka, ale motorynki nie potrzbuje... Myślicie, że mogę znaleźć cos takiego w okolicach śląska? Gdyby ktoś mmiał jakąś ijnteresującą ofertę prosiłbym o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 10000zł to kupisz ale plastik z lat 2000, z chromów to już lata wczesne 90, ostatnio rozglądałem się za czymś takim tylko nowszym i inna budżet, bo już za draga z początków lat 2000 wołają ponad 15000. honda shadow, drag star to wszytko klasyka i najwyższy poziom tylko znaleźć teraz coś utrzymanego z tamtych lat- trzeba szukać aż coś wpadnie pewnego. ja właśnie kupiłem suzi VL 800 i myślę że nic mocniejszego mi nie potrzeba, jak porównuje do gsx-f 600 poprzedniego to dużo łatwej sie jeździ i wygodniej tym bardziej na pierwsze moto. tak więc szukaj dobrze utrzymanej shadow, draga itp w tej cenie bo na każdym jeździ sie tak samo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za odpowiedzi, może zastanowię się nad tym suzuki vl. Ale jeszcze jedno pytanko, z racji, że to mój pierwszy zakup motocykla nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać. Poprostu szukać na otomoto i allegro, czy może są tu na śląsku jakieś dobre komisy? Jak narazie znalazłem w internecie pare ciekawych ogłoszeń, ale głównie gdzieś znad morza albo spod wschodniej granicy. Trochę daleko,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.