Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomoc przy wyborze skutera


groverr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowy na forum i szukam i szuakm po wujku google i nic nie znalazłem ..

Zarejestrowałem sie tutaj bo mam zamiar zakupić motorek i za pewne jako nowy posiadacz swojego rumaka bedę potrzebował pomocy

Pierwsza pomoc przy wyborze , chciałbym żeby nie pisano zbędnych komentarzy nie na temat .Poproszę o zrozumiałość i czytanie ze zrozumieniem i odpowiedzi na pytanie..

Zamierzam kupić sobie coś o pojemnośći 125ccm.

1 pytanie...Zasrtanawiałem się bardzo długo i wybrałem dwa motory (skutery)

Pierwszy to suzuki marauder 125 z 2005 roku

Drugi to Aprilla 125 Red Rose z 96 roku

2 pytanie..Czy wybrać 2 sów czy 4 sów ?

3 pytanie ..Czy chłodzony cieczą czy powietrzem?

Czy pomoże mi ktoś jako doświadczony kierowca ,wybrać motorek ? Chodzi o wasze opinie którego brać i dlaczego , wiadomo że nie muszę się sugerować waszą decyzją , ale miło by było i pomoze mi to w wyborze ...

@ poproszę o przeniesienie do działu , bo pomyliłem dział ..Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marauder poszedł bo sprzedawca nie zdecydowany .Mam okazyjnie kupić

Aprilie Red Rose z silnikiem rotaxa 123 33KM no ale 2 T

Lub Aprilie Red Rose 4 T

Teraz to juz nie wiem którą brać , wiem ze na 2T można porobić z dzwiękiem żeby tak nie wył..

Pomoze ktoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chińskiego skutera 50cm i przy mojej wadze teraz 108kg to idzie jak burza po odblokowaniu zapłonu i nie przejmuje sie tym czy rozp...le silnik bo części jest tanich do hu...a. A co do tematu to włoskie może i ładne są sprzęty ale co do awaryjności i dostępności tanich części możesz zapomnieć. Ja wybrałbym maraudera na twoim miejscu bo do suzi jest troche części. Dwusówy chłodzone powietrzem grzeją sie, palą jak smoki i zuzywają sie szybko pierścienie. Pisze na podstawie moich mechanicznych doświadczeń na starych dwusówach typu simson,jawa,mz. Kolega mój ma honde cross 250cm dwusów ale też po swoich wyczynach często przy silniku grzebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.