Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ciekawe miejsca warte zobaczenia..


grz3sznik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wybieram sie w tym roku na "przejazdzke" po polsce a dokladnie to do okoła polski. Ruszam z żor dokladnie za miesiąc, jest to moja pierwsza taka wyprawa (7 dniowa) wiec nie mam zabardzo zielonego pojęcia co warto u nas w polsce zobaczyc narazie wiem tyle ze chce jechac do świebodzina zobaczyc dzizusa potem grifino i krzywy las i dotrzec do swinoujscia...

I tu konczy sie moja fantazja i wiedza co warto zobaczyc i gdzie sie zatrzymac może cos polecicie zwłasnego doświadczenia

doradzcie i polećcie cos fajnego co zobaczyc i gdzie najlepiej przenocowac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ pomysł na ten rok (z żoną) mam podobny, powiem ci co ja robię.

Wytyczam sobie (z wujkiem google) trasę na dany dzień, spisuję nazwy miast i okolic przez które przejeżdżać zamierzam, i tu znowy kłania się wujek, dzięki któremu wiem co zobaczyć i gdzie zanocować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam pozniej po świnoujsciu polecieć wybrzeżem aż na sam koniec Hela z noclegiem na samym koniuszku tyle ze pod namiotem , no i kapiel w zatoce wieczorem mm bezcenne ,a co do zwiedzania jest tam delfinarium nie wiem czy takie coś cie interesuje,

co prawda ta trase zrobilem pare lat temu też z Rybnika do swinoujscia i pozniej na hel tyle że na rowerze :P ale wspomnienia bezcenne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robson_1987 zastanawiałem sie własnie czy hell albo sopot ale zlokałem to miejsce na google widok z satelity pięknie :D a jest tam jakies pole namotowe czy na dziko spałes pod namiotem?

potem zastanawiam sie nad mrągowem albo giżyckiem był tam ktoś? moze powie cos ciekawego..

ale nie wiem co ciekawego jest na wschodzie naszego pięknego kraju gdzie sie zatrzymac, w połowie drogi do domu na jeden dzien..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.