Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

problem z cbr 900 rr fireblade sc33


bullet777dg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie forumowiczow

MIanowicie .. jak to sie pisze mam maly problem a moze i duzy... moto nie pracuje na wszystkie cylindry w niskim zakresie obrotowym.

Na biegu jalowym na postoju podczas odkrecenia manetki delikatnie i wprowadzenia silnika na stale obroty od 2000 - 4500 nie pracuja wszystkie cylindry .. zaczyna strzelac w wydech podczas jazdy ze stala predkoscia jest to samo .. ale w momencie przyspieszania i jazdy z duzymi predkosciami lub w wysokim momencie obr., silnik zachowuje sie prawidlowo.. swiecie wymienione 2 razy na nowe.. spr.gazniki wyczyszczone ... ustawione mieszanki .. filtr powietrza nowy . filtra paliwa nowy ,, spr. kable.. nie maja przebicia ... gazniki wymyte wymienione oringi. ustawiona mieszanka synchro robione ..( nie mam pewnosci czy jest prawidlowo wykonana regulacja synchro..) dodam ze motocykl odpala bez najmniejszego problemu czy na zimnym czy na cieplym nie ma roznicy.. wolne obroty wydaja sie byc prawidlowe . prosze o pomoc w doradzeniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bullet wejdź sobie na strone www.fireblade.pl i tam pewnie uzyskasz odpowiedź na dolegliwość twojego bladego. Mnie też kiedyś sc 33 nie pracowała na wszystkie gary ale wymiana świec załatwiła sprawe a wali w wydech tylko na odcinie :-) .

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilina zimnym jest jakby lepiej nie wali w wydech.. synchro bylo robione i mialem wrazeniee ze przed bylo lpiiej .. hee juz sam nie wiem swiece nowe 2 razy wymienione zeby byla pewnosc kable z cewkami tez wymienione .. mysle ze pozostaly regulacje luzow zawowrowych wyczytalem na forum fireblada. jeden gosciu mial podobnie .. po regulacji zaworow ustalo wiec wniosek tego jest taki ze moga byc za ciasne luzy to by tlumaczylo fakt pukania w wydech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.