Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

transport motocykla


Jaguś

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

nie jestem pewna czy temat był już poruszany czy też nie, bynajmniej nie znalazłam w wyszukiwarce, dlatego ośmielę się spytać, o waszym zdaniem, najtańszy sposób na przewiezenie motocykla oraz ewentualne kontakty do właścicieli busów/lawet/przyczep/naczep/ciągników (mogą być i siodłowe- żartuję :))

dodam, że chodzi mi o przewiezienie moto na niemała odległość bo koło 400km :/

łączę lewą dłoń uniesioną ku niebu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przyjechać sie nim nie da?

pogoda robi sie fajna to pierwsza przejazdzka jako powrot do domu.

najtaniej wychodzi wypożyczenie lawety, o ile masz auto z hakiem lub znajomi/rodzina.

opcję "zrób to sam" zostawiam jak nic innego nie wypali bądź okaże się zbyt drogie, nie mam auta z hakiem niestety :-(, a rodzina nie ujeżdza :/, muszę sobie jakoś poradzić sama

Najtaniej wychodzi dac ogloszenie na jakims specjalistycznym portalu z kwota jaka chcemy zaplacic i czekac. bardzo czesto kierowcy sobie dorabiaja przy przewozie i zamiast np jechac na pusto zabiora Ciebie i motocykl.

a mógłbyś mi zdradzić co to są za portale? masz na myśli może jakieś giełdy? nigdy nie słyszałam o takich praktykach, dzięki za wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd dokąd planujesz transport.

Kumpel w zeszłym roku załatwił sobie przywóz moto z Gdańska na Śląsk przez kolej. Nie wiem jak, ale zadzwonić i spytać zawsze można...

dzięki, wezmę pod uwagę, choć mając na uwadze ceny biletów naszej polskiej kolei to pokusiłabym się o stwierdzenie, że taniej będzie DHL'em ;) sorrki za drobny OT

planuję przewóz na trasie Zamość- Częstochowa i wydaje mi się, że nie ma bezpośredniego połączenia- więc z tym może być problem

Np tu www.oferteo.pl ja przewozilem meble w ten sposób na pomorze.

dzięki ! jutro się poogłaszam zatem, może się uda w rozsądnych pieniądzach/ lub kolej :)

@BadMan- jeszcze tylko 3 posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7+3=15?? :D

no nie ! faktycznie :/ coś mi się umaniło, że ma być 10. ale jestem na dobrej drodze :D

Pod koniec miesiąca moja kobita jedzie do Hrubieszowa,po drodze ma Zamość,więc mogłaby Cię zabrać,a wrócisz na motku.Prawdopodobnie wyjeżdża 28.04.Ja niestety w ten weekend jestem w pracy,bo bym Ci na nim przyjechał do Cz-wy

pod koniec miesiąca może być za wcześnie :(

Oj co za problem przyjechać.Np. ja bym się z chęcią przejechał na dwóch kołach z Zamościa.W dodatku moje stare okolice drogi piękne, traska jest spoko.Byle nie 125 ką :) a jakimś w miare normalnym moto.Nawet do paliwa bym się dołożył.

łapaj PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhh dziewczyno,Ty to masz opcji do wyboru.Jak ja cisnąłem po moją do Austrii,to musiałem sam wszystko pochytać,a tu proszę-milion opcji,hehe.A tak z czystej ciekawości-możesz zdradzić czemu nie chcesz sama na nim wracać :huh: ?

znaczy wszystko jest tak jak być powinno :) Panowie pomagają paniom :]

jasne, że mogę zdradzić. nie to że nie chcę, bo ja szwędaczem jestem i nie takie "długie" trasy robiłam. postaram się streścić I być dobrze zrozumiana.

chodzi o to, że ostatnim razem widziałam się z motocyklem późną jesienią tamtego roku, akumulator jest OK ale nie jestem pewna tak do końca czy uda mi się go odpalić :( może się zdarzyć, ŻE nie, choć wątpię. tymniemniej trzeba taką ewentualność brać pod uwagę. dlatego wolałabym żeby mi dostarczono moto do samej Częstochowy. mając jeszcze na uwadze, że to wcale tak blisko nie jest (potrzebuję się udać dokładnie 20 km za Zamość) to jechanie taki kawał, żeby sprawdzić czy odpali czy nie jest ryzykowne a co za tym idzie kosztowne i zajmie sporo czasu, jak czarny scenariusz się sprawdzi to będzię to tylko strata czasu i mamony :(

a jeżeli miałabym jechać po niego sama i wracać to dobrze by było właśnie w towarzystwie jakiegoś homo sapiens płci męskiej, fajnie by było np. jechać W jedną stronę na plecaku a w drugą na 2 moto (oczywiście cena do uzgodnienia, ewentualnie ekwiwalent liczony I wypłacony w % :))

@Skorpion85: ja również posiadam auto na gaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze takie drobne sprostowanie jbc.

ja nie jadę po nowe moto tylko chcę przetransportować swoje, któro, ze względu na zmianę miejsca zamieszkania, jest ciut daleko :angry:

i nie piszemy post pod postem :)

dobrze, przepraszam, będę pamiętaĆ. W TYM momencie jestem rozwiązła gdyż brak mi jeszcze tylko jednego posta i będę sprzedawaĆ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.