Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chowana tablica rejestracyjna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pewnie znajdzie się parę osób które będą krytykowaly ten wątek no ale coż ;) chciałem was zapytac o opinie zwiazane z chowana tablica rejestracyjną, 2 tyg temu wybralismy się ze znajomym do Zakopanego przez Słowacje w drodze powrotnej przejeżdżajac przez kościelisko sprytny pan Strażnik Gminny miał tak zamaskowany fotoradar (pewnie był w samochodzie) iż po tyg przyszły nam bony na 250 + 6pkt, badź za niewskazanie sprawcy wykroczenia 350 zł bez pkt wrrrrr ://// nie chodzi tutaj o mandat bardziej o to gdzie on był ustawiony: w miejscu gdzie kończył sie teren zabudowany i były 3 domy:) czy słusznie dostaliśmy mandat wg prawa tak wg nas to przesada kilka razy zdarzało nam sie przekraczac prędkość i o ile Policja nie robiła problemów nawet przy zatrzymaniu, dajac nam upomnienia to wydaje Mi się, żę SM i SG posiadaja te urządzenia głównie do podreperowania swoich budzetów

O ile Policja ustawia fotoradary w miejscach szczególnie niebezpiecznych gdzie dochodzi do wypadków, to te sklonowane owce stawiaja tam gdzie popadnie

Dochodzac do meritum koszt chowanej tablicy z montażem to ok 200 zł pytanie dotyczy tego czy ten patent sie sprawdza??? :))) pytam z przyczyn ekonomicznych bo nie chciałbym aby jeden wypad kosztował mnie 500 zł i czasami kilka pkt

Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, a jest ktoś z klanu kto ma taki gadżet zamontowany ??? albo w przeszłości miał z nim do czynienia???? byłbym wdzieczny za opinie;)

Jeżeli chodzi o przybrudzenie tablicy to trzeba to zrobic na prawde solidnie bo moja na zdjeciu wygląda jakbym ja przed chwilą odebrał z UK :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, a jest ktoś z klanu kto ma taki gadżet zamontowany ??? albo w przeszłości miał z nim do czynienia???? byłbym wdzieczny za opinie;)

Jeżeli chodzi o przybrudzenie tablicy to trzeba to zrobic na prawde solidnie bo moja na zdjeciu wygląda jakbym ja przed chwilą odebrał z UK :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy wiesz, ze bedziesz jechal troche szybciej, to chowasz tabulke

To ja bym musial ja schowac gdzies w domu bo zawsze jest troche szybciej.

To gowno nie rozwiazanie jest.

Moje zdanie jest takie, albo nie masz tablicy wcale, albo masz prawidlowo przykrecona, nie zagieta i bierzesz odpowiedzialosc za swoja jazde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.