Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

pytanie o pompę paliwa Honda VF 750 C rok 84- nie podaje paliwa


SALPAHONDA

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy chyba mi padła pompa rozkręciłem ją ale wygląda na sprawną chyba ża cewka poszła ( ktoś wie jak zmierzyć pompę czy czy sprawna ) wkażdym bądź razie po podpięciu do motocykla kiedy włącze zasilanie i odpalam starter to paliwo z wężyka nie tryska

czy to rzeczywiście pompa ? czy coś innego ? jaka jest zasada kiedy ją na krótko chcę podłaczyc do zasilania z akumulatora nic się nei dziej czy ona wpowinna pracować czy pompa w motocyklu cały czas pracuje ? czy to może jakiś moduł steruje pompą i ma parwo nie prcować ?

pomóżcie jaka jest zasda chodzi o pompę do Hondy VF 750 C rok 84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam konstrukcji pompy z twojego moto,tak na szybko to mozesz sprawdzić opór cewki.Jak nie bedzie przejscia to uzwojenie poszło.Na szybko przejrzałem schemat elektr i chyba przekaźnik pompy jest polączony z cewkami i modułami zapłonowymi ale mogla mi sie ta pajeczyna na schemacie pomatlać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna po właczeniu zrobic tryt tryt, a jak podłaczasz do aku a jest na 12 v be zprzekaxnika(nie spal jej) to powinna normalnie ciagle bić

Danvield sprawdziłem na krótko działa poprawnie a po podłaczeniu właśie nie ma tego try tryt sprawdziłem wtyczkę do pompy na przekręconym kluczyku na on na kostce jest zasilanie 11,8 V po właczeniu dodatkowo przekaźnika startera na kostce do pomy pojawia się 12,6V a mimo to nie robi tego tyt tryt i przy samym starterze nie pompej w chwili rozruchu poprostu zgupiałem studiuje już od 2 tygodni schemat i nie wiem o co chodzi mam schama załącze go może ty coś dojdziesz sprawdziłem obwód po obwodzie

pomóżcie koledzy o przecież banał ale pytanie co steryje to try try w chwili przekrecenia kluczyka skoro zasilanie na pompę przychodzi

Hondaelektryka20VF750C.pdf

Hondaelektryka20VF750C.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.