Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Częstochowa 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe :D:P

Zapewniam, że znane jest mi pojęcie pokory.

Za cholerę jednak nie wiem dlaczego stawiasz się na pozycji mentora i prawisz innym morały??

Nie okażę pokory przed ołtarzem na rozpoczęciu sezonu pod "Claromontana", z którego padają słowa nijak mające sie do wiary i okoliczności w jakich się tam spotykamy. Do czasu do kiedy się to nie zmieni nie zamierzam ulec.

Proszę Cię nie pisz mi co mam robić.

Jedź tam i jeśli chcesz pochyl głowę przed ołtarzem i okaż pokorę ale innych do tego nie mieszaj.

Pozdrawiam (byle do wiosny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulec, nie "uledz".

Tak.Tak. Jasne. Ty możesz, ja nie. Spoko. Byle do wiosny.

Ja nie stawiam się ponad Tobą. Zawsze staram się pisać w sposób niebudzacy wątpliwości, że zamieszczany tekst to moja opinia, a nie rady kierowane do czytającego.

Jesteśmy sobie równi. Ja po prostu jestem uczulony na teksty mówiące mi co, jak i kiedy mam robić.

Niech każdy robi na co ma chęć (w granicach ogólnie przyjętych norm) i niech na siłę nie próbuję zainteresować tym innych - parafrazując tekst z poranku kojota

3majcie się ciepło (byle do wiosny) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wierząca jestem.... chrześcijanin też ze mnie jakiś.... ale faktem jest, że kazanie w tamtym roku to całkiem "do Świeta" nie było... ALE OCZYWIŚCIE TO MOJE ZDANIE. Zloty też często zaczynaja sie mszą, a kazania są całkiem fajne - i na temat i POD LUDZI.... Mimo wszystko jadę, bo to dla mnie ważne...

POZDROWIONKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

i ja z przyjemnoscia znowu pojade, bo kosciol to nie facet ubrany w sutanne.

ksiadz jest tylko narzedziem boga w kosciele!

temat ubieglorocznego kazania dosc obficie i ja opisalem na forum ubieglego roku.

mam nadzieje ze przeczytaly tamte posty odpowiednie osoby i w tym roku beda mowily na temat.

pozdrawiam i do zobaczenia na jasnej gorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

i ja z przyjemnoscia znowu pojade, bo kosciol to nie facet ubrany w sutanne.

ksiadz jest tylko narzedziem boga w kosciele!

temat ubieglorocznego kazania dosc obficie i ja opisalem na forum ubieglego roku.

mam nadzieje ze przeczytaly tamte posty odpowiednie osoby i w tym roku beda mowily na temat.

pozdrawiam i do zobaczenia na jasnej gorze

Dobrze mówisz Marian !!!! Jadę z tobą !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem rok temu, będę i w tym roku. Czy ktoś wierzący czy nie, znajdzie w tym wydarzeniu sens. Każdy zlot to wspólnota. Wolę wziąć w nim udział niż nie, bo zwyczajnie lubię takie wydarzenia. Nie muszę manifestować swojej oryginalności przez przekorę i nie jechać tylko dlatego bo większość jedzie. Robię to co lubię i nie muszę opowiadać się po jakiejkolwiek ze stron. Dla podobnie myślących LWG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panowie!

15 Kwietnia w Częstochowie po mszy świętej na Jasnej Górze, chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych odwiedzenia Parku Miniatur Złota Góra znajdującego się 3 kilometry od Szczytu Jasnogórskiego. Chcielibyśmy abyście mogli do nas przyjechać i miło spędzić swój czas. Cały teren parku znajduje się w byłym kamieniołomie wapiennym (16ha), co sprawia że ogromna ściana wapienna o wysokości 25m oraz mnóstwo zieleni w około zapiera dech w piersiach. Czeka na Was mnóstwo atrakcji m.in. podróż po całej Europie z przewodnikami Parku Miniatur, pyszne jedzenie oraz potrawy, napoje zimne oraz ciepłe, ognisko, muzyka oraz wiele innych atrakcji.

Wypowiadajcie się na temat i sugerujcie co więcej Wam potrzeba abyście mogli do nas z przyjemnością przyjechać na swoich motocyklach

www.zlotagora.com

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od czterech lat Węgrzynowi pomagali w organizowaniu Zlotu Gwiaździstego ludzie z czestochowskiego chapteru klubu Gremium MC. Ci sami, którzy organizują, juz po raz trzeci w przeddzień Zlotu na Jasnej Górze, zbiórkę krwi dla szpitali i oddziałów dziecięcych, pod hasłem MotoSerce. A których w tym roku Węgrzyn zostawił, a raczej "wystawił"! Mam zaszczyt być jednym z nich... I zapewniam, że przy udziale innych klubów oraz chętnych motocyklistów (i nie tylko...) spoza organizacji klubowych, dołożymy wszelkich starań, a przygotowania idą pełną parą, żeby częstochowskie otwarcie sezonu doszło do skutku i było rzeczywiscie "apolityczne", nawet jeżeli pomogą nam przedstawiciele różnych stron sceny politycznej w NASZYM MIEŚCIE - do czego sardecznie zachęcamy...:) Tak, żeby wszyscy przybyli do Częstochowy 14 i 15 kwietnia, goście byli zadowoleni. Mało kto wie, że historia Zlotu Gwiaździstego ma nie 9 a ponad 70 lat, był to zlot częstochowski przez Częstochowian organizowany. Przy całym szacunku dla Wiktora Węgrzyna i Stowarzyszenia Rajd Katyński... tak się nie robi... nie likwiduje się wspaniałej i istotnej imprezy, jaką niewątpliwie jest podjasnogórski zlot, w imię fałszywie pojmowanego imteresu politycznego - bo argumemtacja Węgrzyna poprostu jest conajmniej chybiona... Tyle tytułem wyjaśnienia. Wybaczcie, że się rozpisałem. Zainteresowanych zachecam do kontaktu ze mną na forum lub mailowo: [email protected] albo bezpośrednio z klubem Gremium MC Częstochowa: [email protected], tel.+48785777736. AVE..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.