Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam

motocyklistki

Założyłam funpage!

Obecnie mamy już 57 kobiet w lubię to , które jeżdżą, i paru panów :D

Już nie długo do wygrania będzie indywidualna sesja Twojego motocykla :)

Dużo kobiet i jeszcze więcej motocykli :)

Mam nadzieję że będzie Nas jeszcze więcej !

a w Maju zostanie zorganizowany pierwszy spot motocyklistek ( i nie tylko )

Zapraszam Wszystkie Panie ;]

Polecam Kysiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Wolałam odświeżyć stary temat, niż zakładać od nowa tym bardziej że zainteresowanie raczej mierne .

Ostatnio spotykany przypadkiem motocyklista stwierdził w rozmowie że ,dziewczyny nie potrafią się ze sobą dogadać i dlatego nie ma u nas zadnych grup babek na moto itp.

Sama praktycznie jeżdżę dopiero drugi sezon a dziewczyn z naszych terenów znam tyle że na palcach można zliczyć ;) natomiast przewrotnie z innych regionów dużo więcej ,ale na popołudniowe latanko ciężko było by się umówić ;)

Żeby nie było że tylko smucę ,też coś próbuje zrobić w tym kierunku ;) pokolenie facebookowe więc póki co zapraszam do grupy Motocyklistki Śląsk , zobaczymy co się z tego urodzi :)

Pozdrawiam ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio spotykany przypadkiem motocyklista stwierdził w rozmowie że ,dziewczyny nie potrafią się ze sobą dogadać i dlatego nie ma u nas zadnych grup babek na moto itp.

 

Chcę uprzejmie donieść że ten  "spotykany przypadkiem motocyklista" zdał mi niedawno sprawozdanie z tej rozmowy . Oczywiście że popiera grupowanie się dziewczyn - świat byłby lepszy ale dla niego - bo wszytkie kobitki byłby w jednym miejscu - wiesz można pooglądać, wychwycić co ciekawszą jednostkę....faceci! ;)

 

A wracając do grup babek na moto - jeżdżę od 3 lat i co jakiś czas widzę takie akcje - jest nas coraz więcej, w końcu się znudzimy tylko i wyłącznie męskim towarzystwem i takie grupy na pewno się potworzą. Nie wydaje mi się że brak babskich grup to kwestia tego że nie potrafimy się ze sobą dogadać. Daj temu czas :) ... to jednak męski świat, nie mówiąc już o tym że kobiety motocyklistki to jeszcze większe indywidualistki niż faceci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... to jednak męski świat, nie mówiąc już o tym że kobiety motocyklistki to jeszcze większe indywidualistki niż faceci" - tylko sie zastanawiam - po co sie grupować na kobiet i facetów? wydaje mi sie ze mozemy być po prostu MOTOCYKLISTAMI :) trudno mi wypowiadac sie w imieniu innych osob, ale ja osobiscie jesli z kims jade to nie musze jechac koniecznie z kobietami - jest mi obojetne z kim wybieram sie na moto.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...męski świat - bo kiedy zdajesz prawko to dam sobie rękę uciąć że 99% dziewczyn w pierwszej kolejności poznaje towarzystwo męskie. Poza tym większość (nie mówię że wszytkie) kobiet motocyklistek woli towarzystwo męższczyzn, łatwiej się z nimi dogaduje, a w dzieciństwie była chłopczycą...itd. Mi też obojętnie z kim pojadę, nie skreślam kobiet motocyklistek, ale facetow jest więcej i z automatu moje jazdy na moto, moje towarzystwo tworzą faceci.

 

Nie rozgraniczam motocylkistów na baby i facetów - odnoszę się do opinii że baby nie potrafią się ze sobą dogadać dlatego się nie trzymają razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie Klara z tobą, wszystko jedno czy zbierze się grupa mieszana czy nie, ważne żeby miło spędzić czas na moto, jakoś tez nie jestem za grupowaniem się tylko i wyłącznie kobiet

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze pewien aspekt którego nie poruszylyscie ;-) ja jestem starej daty i pewnie dlatego mam ten jakby nazwać problem .

W moim przypadku (czy znowu takim skrajnym? chyba nie do końca )nie ma opcji żebym umawiała się na latanie czy moto wyjazdy tylko z chłopakami których w większości mój mąż nie zna ,bo nie udziela się na forach i nie jeździ po zlotach .

Grupa Motocyklistki Śląsk i okolice do której w dalszym ciągu zapraszam ;-) powstała nie po to żeby

jeździć tylko i wyłącznie w babskim gronie ale aby była taka możliwość .

Pozdrawiam ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, o tym nie pomyślałam :) to zajrzę sobie do tej grupy - może kiedyś też będę miała ten problem :D  ... no i oczywiście przy okazji poznam jakieś miłe towarzystwo ... ej a może ten "spotykany przypadkiem motocyklista" miał troche racji - jakby tak w grupie się pokazywać to w efekcie byłbybyśmy bardziej rozchwytywane i adorowane ?! :D  (komentarz do tych zapalczywych: to żart)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie, ;)

 

MadMotoGirls.

 

http://www.facebook.com/pages/Mad-Moto-Girls/313988967655?fref=ts

http://www.madmotogirls.com/forum/index.php

 

Znam osobiście sporo dziewcząt z tej grupy, ich umiejętności nie kończą się na wyginaniu przy motocyklu :D

(Nie jedna mogłaby zawstydzić faceta na motocyklu :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie, ;)

MadMotoGirls

Znam osobiście sporo dziewcząt z tej grupy, ich umiejętności nie kończą się na wyginaniu przy motocyklu :D

(Nie jedna mogłaby zawstydzić faceta na motocyklu :D )

Znamy :) masz rację sopran ilość dziewczyn z forum to niezle riderki :) od Moniki J. zaczynając ;)

Jednak i to forum trochę ucichło q już dział regionalny śląsk to wogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Chcę uprzejmie donieść że ten  "spotykany przypadkiem motocyklista" zdał mi niedawno sprawozdanie z tej rozmowy . Oczywiście że popiera grupowanie się dziewczyn - świat byłby lepszy ale dla niego - bo wszytkie kobitki byłby w jednym miejscu - wiesz można pooglądać, wychwycić co ciekawszą jednostkę....faceci! ;)

 

A wracając do grup babek na moto - jeżdżę od 3 lat i co jakiś czas widzę takie akcje - jest nas coraz więcej, w końcu się znudzimy tylko i wyłącznie męskim towarzystwem i takie grupy na pewno się potworzą. Nie wydaje mi się że brak babskich grup to kwestia tego że nie potrafimy się ze sobą dogadać. Daj temu czas :) ... to jednak męski świat, nie mówiąc już o tym że kobiety motocyklistki to jeszcze większe indywidualistki niż faceci :)

 

 

No Krycha, przepowiedziałaś przyszłość, w grupie FB stworzonej przez Cori jest nas coraz więcej i chętnie się widujemy od czasu do czasu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.