Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ALPY 2012 --> serdecznie zapraszam


BlackDragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też planuje wypad na sezon 2012 głównie chce zobaczyć a raczej przejechać się po Grobglockner, ale mam prośbę do osób które już kiedyś były w Austrii o spostrzeżenia:

  • co warto zobaczyć?

  • na co zwrócić szczególną uwagę?

  • adresy tanich campingów?

  • jakieś knajpy motocyklowe?

LWG franc

odnośnie campingów przejrzyjcie ofertę firmy "eurocamp".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takiej sytuacji by wstępnie ustalić co gdzie kiedy jak

PIERWSZE SPOTKANIE ORGANIZACYJNO/INFORMACYJNE :

WISŁA --> 28 lub 29,04,2012 - czy 28 czy 29 zależy od pogody

Wyjazd --> KATOWICE 3-stawy (KFC)

Godzina wyjazdu ( 11:00)

GG- 5363583 (dla zainteresowanych i w ramach tych którzy jeszcze nie posiadają konta na forum a chcą się dołączyć)

info z terminem będzie sukcesywnie wracało na wokande ;)

Może jednak koniec maja - do końca kwietnia śniegu wyżej będzie jeszcze w cholerę...

Pomyślcie...please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że tamat przyciągnął dosłownie TŁUMY !!!!!!!

Przepraszam jeśli wszystkim nie odpisuję na @ czy GG ale zwyczajnie -->"oszaleliście" :):) po prostu nie nadążam z odpisywaniem.

Za tem jeszcze raz

28-29 KWIETNIA SPOTKANIE INTEGRACYJNO INFORMACYJNE:

WISŁA

WYJAZD CAŁEJ GRUPY ZAINTERESOWANYCH ( i nie tylko zainteresowanych) z KFC KATOWICE 3-stawy

godzina wyjazdu 11:00 +15min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,wszystkich. Czytam ten temat i też był bym zainteresowany takim wypadem, także pojawie sie pod koniec kwietnia na spotkaniu organizacyjno integracyjnym :).

Zastanawia mnie jedna kwestia: jakimi maszynami śmigacie ? Bo ja mam Bandita 600 i nie wiem czy dotrzymam tempa jeszcze bez owiewki :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudus, podróż a szybka przejażdżka to powinno się różnić i tak właśnie jest. Po Alpach nie jeździłem ale po innych "górkach" zdarzyło się. Nie tyle prędkość przelotowa ma znaczenie co moment którym na kole dysponujesz. Wtedy i bagaż i pasażer i nawet brak owiewki nie zakłócą ci przyjemności. Ale to pewnie wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nie tyle prędkość przelotowa ma znaczenie co moment którym na kole dysponujesz. Wtedy i bagaż i pasażer i nawet brak owiewki nie zakłócą ci przyjemności. Ale to pewnie wiesz :)

No zgadza się, ale wiem też że czasem zbierają sie ekipy na ścigaczach i nawet na dłuższych trasach ich prędkość przelotowa jest wyższa niż ta z którą przyjemnie sie podróżuje na moim nakedzie, ale w sumie to z bagażami i niektórzy z plecaczkami to tempo powinno być rozsądne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się, ale wiem też że czasem zbierają sie ekipy na ścigaczach i nawet na dłuższych trasach ich prędkość przelotowa jest wyższa niż ta z którą przyjemnie sie podróżuje na moim nakedzie, ale w sumie to z bagażami i niektórzy z plecaczkami to tempo powinno być rozsądne :)

zdecydowanie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Szanowni mili dostojni koledzy ;)

by rozwiać wątpliwości co do PRĘDKOŚCI PRZELOTOWEJ ....... ów wyprawy :)

TO MA BYĆ WYPRAWA A NIE ŚCIGANIE

Ja też mam nakeda ;) honde Hornet 600 (102kucyki)

i z pewnością nie będzie to "wielka partubicka" na której kucyki będą dawać z siebie wszystko:

reasumując --> myślę żę prędkość przelotowa byłaby nie większa nie mniejsza niż --> 120/150 MAŁO TEGO

Nie zapominajmy że austria to przyjazdy kraj dla motocyklistów jednak nie POLICJA :)

RESZTA NA SPOTKANIU INTEGRACYJNYM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.