Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

kask z posezonowej wyprzedaży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na dniach no może w najbliższych 2 tygodniach będę się szykował do zakupu mojego pierwszego kasku.

Tak wiem wiem temat jakich setki było, przejrzałem poczytałem archiwalne na forum trochę się dowiedziałem ale chciałem dopytać.

Firmy czyszczą magazyny przed zimą, w jednej z gazet znalazłem ofertę intermotors.pl o dziwo ceny spadły nawet z ponad 1000 do 400zł hmmm kuszące tym bardziej że właśnie w tej cenie czegoś szukam. I tu moje zdziwienie kask

Kask zamknięty SUOMY APEX integralny kolor czarny metalik cena: 1197zł spadła do 485,73zł

Pomyślałem to może wyskrobię jeszcze te 80zł bo cena fajna... ALE poszukałem w necie i okazuje się, że moto.sklep.pl za ten sam kask chce 484zł i to normalna cena bez żadnych promocji itp.

Więc jak to jest z tymi promocjami, trudno jeździć z laptopem po sklepach i sprawdzać w necie, porównywać itd.

Co do kasku który będę chciał kupić to:

- cena: 350-400 (może się uda)

- integralny (cichy)

- jazda z partnerką lub w grupie

- styl jazdy turystyczny, bez szaleństw

- nie noszę okularów

- interkom (może kiedyś ale ceny mnie narazie odstraszają)

- jazda za dnia jak i po zmroku

Jako że jestem z wodzisławia śl. to pewnie przejdę się po poradę też do sklepu Damir-Team jako że mam do Was hmmm 10 min piechotą, potem może do intermoto do rybnika choć ta ich "promocja" mnie odstraszyła a w Damir-Team też czyszczenie magazynów więc zobaczę ;)

Jeżeli ktoś mógł by mi coś rozsądnego zaproponować za tą cenę to z chęcią poczytam opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bylem w sobote w sosnowieckim Inter i zrobilem mysle niezle zakupy! Kask agv stealth sv + kurtka tekstylna adrenaline warrior i rekawiczki adrenaline za troszke ponad 1000 zl ze specjalnym rabatem! Sprzedajacy ( Darek lub Robert niestety nie mam pamięci do imion :) ) pierwsza klasa!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 400 będziesz miał problem z cichym kaskiem....

Na promocję w intersie bym się nie rzucał (Kurtka która sobie moja upatrzyła po mega promocji w intersie kosztuje 410, a w necie 390 od lata...) bo jak sam zauważyłeś to taki hłyt matetindody, jak mówisz podejdź sobie lepiej do Demir-Team.

Przy wyborze możesz też się sugerować np tym: http://sharp.direct.gov.uk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W IM rzucają niby świetne ceny np. na kombiki, ale mają 1-2 sztuki i koniec, to co w lepszych cenach to albo rozmiar godzilla albo na calineczke. Tyle kombinezonów wystawili niby a jak dzwoniłem to 56 ŻADNEGO już nie było. Już któryś raz robią tą wyprzedaż "ale urwał" ale niewiele z tego rzeczywiście da się kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W IM rzucają niby świetne ceny np. na kombiki, ale mają 1-2 sztuki i koniec, to co w lepszych cenach to albo rozmiar godzilla albo na calineczke. Tyle kombinezonów wystawili niby a jak dzwoniłem to 56 ŻADNEGO już nie było. Już któryś raz robią tą wyprzedaż "ale urwał" ale niewiele z tego rzeczywiście da się kupić.

Święta racja.

Ja dodam od siebie, że kupując taki kask z promocji dobrze mu się przyjrzeć, czy nie widać "pajączka" na lakierze, czy innych wyszczerbień skorupy. Moja kobieta kupiła kask z 1cm szczeliną na krawędzi skorupy; kask był po upadku, a to dyskwalifikuje baniak z dalszego używania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kask Kupiony SHARK s700 :D <--- z takim rogalem na Twarzy wyszedłem dziś ze sklepu Damir-Team Motorcycles Shop & Service

Niech się schowają te wyprzedaże, "ale urwał 2011" i inne "okazje" w Damir-Team było i tak naj taniej i bardzo fachowa obsługa!

Jeszcze raz chciał bym podziękować Sylwii za pomoc i cierpliwość dla mnie przy wyborze mojego pierwszego kasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.