Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Grzeszna istota ZDAŁA!!! :D


Grzesznica

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to teraz opowiadam. Byłam pierwsza - i na miasto i na plac. Egzaminator w porządku, nie czepiał się o byle co. Jak schyliłam się, żeby sprawdzić łańcuch to powiedział, że ok i żebym wykonywała dalszą część zadania. Miałam klakson i światła stopu. Potem ósemka (nie trzeba było się oglądać) i slalom (bez kierunkowskazów) na drugim biegu (ktoś chyba próbował na jedynce). Potem wzniesienie, hamowanie w wyznaczonym miejscu i hamowanie awaryjne, które zrobiłam bardzo asekuracyjnie, ale żadnego z zadań nie kazał mi powtarzać. I czekanie na miasto. Zaczął padać śnieg tak trochę. Ogólnie było 10 osób, dwie nie zdały placu - jakiś gość, który był zaraz po mnie przy awaryjnym wylądował pół metra od motoru, a jeden z ostatnich coś nie tak zrobił na wzniesieniu. No i miasto - zrobiłam tylko jeden błąd, bo nie wrzucił mi się kierunkowskaz przy zmianie pasa i jakiś gość zaczął na mnie trąbić. Potem ponoć nie ustąpiłam pierwszeństwa gościowi prowadzącego rower, a ale szedł obok przejścia, praktycznie pod prąd, poza tym był daleko - ale tu akurat nie zrobiłam nic nie tak, nawet jeden z egzaminowanych przejeżdżał autkiem w tym czasie trasę i mówił, że widział sytuację i że nic złego nie zrobiłam. Pod koniec trasy nie czułam rąk, mimo rękawiczek. Nie wiem jak reszcie poszło na mieście, bo od razu pojechałam do urzędu opłacić nowe prawko. :D

PS: Kreczman, dzięki za rękawiczki i "wsparcie duchowe". ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.