Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Grzeszna istota ZDAŁA!!! :D


Grzesznica

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mozna sie umazac, zawsze mozna oslony przegubow wymienic :PPP

A wtedy piknie ze smaruu ucioprana bedziesz:D

Dla nas jestes rodzynkiem :PPP

Chociaz ja tak w sumie za rodzynkami nie przepadam nie smakuja miii :P

Kupisz moto, uwazaj jezdzij spokojnie tak do 40km/h ;) Co bysmy Cie dluuuuuuuuuugooo w Chudowie widzieli!

Pamietaj zycie ma sie tylko jedno ! ;P

Nie bierz z nas przykladu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna sie umazac, zawsze mozna oslony przegubow wymienic :PPP

A wtedy piknie ze smaruu ucioprana bedziesz:D

Dla nas jestes rodzynkiem :PPP

Chociaz ja tak w sumie za rodzynkami nie przepadam nie smakuja miii :P

Kupisz moto, uwazaj jezdzij spokojnie tak do 40km/h ;) Co bysmy Cie dluuuuuuuuuugooo w Chudowie widzieli!

Pamietaj zycie ma sie tylko jedno ! ;P

Nie bierz z nas przykladu ;P

Tego jeszcze nie wymieniałam, to nie wiem co i jak, ale może kiedyś ktoś mnie nauczy. :P

Spoko, na egzaminie jechałam tak 30/40km/h, bo zaczęło wcześniej śniegiem napieprzać, aż egzaminator mi przez ten głośniczek powiedział "proszę poprawić dynamikę jazdy". :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisalem by z nas przykladu Grzeszna piekna istotka nie brala :PP

Spoko, spoko, pierwszy sezon jak sobie kupię rumaka (oby był to już przyszły sezon) nie będę szaleć, tylko będę się wprawiać w sztuce rumako-ujeżdżania. :)

A grzesznie jeździć będę jak już się poczuję na tyle pewnie na rumaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;PP nawet profesjonalisci popelniaja bledy ! Wiec cale zycie spokojnie ! ;PP Moze jakas blokada na manetce do 50km/h :P? :>

:P martwimy sie o CIebie a przynajmniej na martwie;PP

Moze jakis junak 125 ?

Honda 125 ?

Aprilla Red Rosse 125 ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, jasne, może Romet 125 - nie trzeba blokady zakładać, przy 50km/h ma się wrażenie, że się sprzęcik pod dupą rozpadnie. :P

Myślałam nad jakimś enduro albo ścigaczem.

Jak enduro to coś w deseń Varadero, Afriki, Transalpa, ale o małej pojemności i nie wiem czy są w ogóle takie.

A jak ścigacz to pojemność albo 250 albo 650 i zastanawiam się między Hondą CBR a Kawasaki Ninja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo! CBR, zacny sprzecik. Dla mnie cudna jest 1000F, kiedys, jak szukalem motocykla chorowalem na nia. W sumie dobrze ze odpuscilem, trafilem na aktualny sprzecik nie zaluje. !

Jak chcesz jezdzic? Nie wybralas jeszcze? Co daje Ci wiecej frajdy teren czy szosa ?

Scigacz o pojemnosci 250? sa takie?

hmm, nie przesadzaj z moca, dobrze bedzie Cie zobaczyc na Chudowie w sezonie.

A wlasnie, jakbys szukala plecaka to ja sie pisze;D ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, mogę Cię przewieźć jak sobie tylko kupię rumaka, tylko na samym początku trochę sama pojeżdżę. ;p Raz już powiedzmy, że kogoś wiozłam, to jak się zaczął poprawiać na podnóżkach to myślałam, że motór mi będzie jechać gdzie sam chce. ;p

A jaki teraz masz sprzęcik?

Teren czy asfalt? No właśnie jedno i drugie, z tym, że w terenie dopiero bym się uczyła jeździć. Docelowo chciałabym mieć ścigacza właśnie 650 i crossa 250, a póki co nawet na jeden mnie nie stać, a co dopiero na dwa, więc myślłam o hybrydzie czegoś w teren i na asfalt no i stąd pomysł o enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie GSX 1100F tak zwana katana ;)

jest w galerii na forum, co prawda juz nie wyglada tak idealnie ale moto ma sluzyc do podrozy, zwiedzania, funu... ;) wyglad stal sie dla mnie sprawa drugorzedna! A moze turystyka? Nie myslalas o tym? Wiesz, jesli cos jest do wszystkiego to jest do niczego, takie moje zdanie. ja bym Ci sie na podnozkach nie wiercil :D ;P

Skad jestes? :)

masz faceta? :D

d4f227fcea9bdc37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.