Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

witam kurde jestem nowy i nie wiem gdzie to pójdzie


kolejoz

Rekomendowane odpowiedzi

to znowu ja chyba załapałem o co biega jestem z pilgramsdorf czyli pielgrzymowic mam 34 wiosny i szukam pierwszego moto.zachwyt aprilla pegaso ale spalanie przerazilo moto to dla mnie alternatywa dla auta w sezonie drugi zachwyt to varadero ale jak zobaczyłem na żywca to stwierdziłem że mastodont za duży jak na pierwsze moto i dla mnie.105kg żywej wagi i 174cm.następnt jest transalp i nie wiem cyy to dobry wybór help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja chyba załapałem o co biega jestem z pilgramsdorf czyli pielgrzymowic mam 34 wiosny i szukam pierwszego moto.zachwyt aprilla pegaso ale spalanie przerazilo moto to dla mnie alternatywa dla auta w sezonie drugi zachwyt to varadero ale jak zobaczyłem na żywca to stwierdziłem że mastodont za duży jak na pierwsze moto i dla mnie.105kg żywej wagi i 174cm.następnt jest transalp i nie wiem cyy to dobry wybór help!

witam...

jeżeli chodzi o moto aprilla pegaso 650 więc tak ; miałem taki moto i super się latało , spalanie około 6 litrów oczywiście tak jak z każdym sprzętem jak odkręcasz lub wlatujesz w teren to weźmie i 8 litrów wachy także spalanie zależy od ciebie , aprilla ma wysoki moment obrotowy wiec musisz uważać jak to miałby być twój pierwszy moto ponieważ na koło postawisz go moment na samym gazie :) , minus włoskich motocykli to to ze części są bardzo drogie np . krućce gaźnikowe kosztują 800 zł a to tylko kawałek gumy , dla porównania krućce do kawasaki np. kosztują 40 zł także widzisz jaka jest różnica cenowa , dużo części jest na necie z rozbitych sprzętów ale nie wiesz ile pochodzą

na pierwszy moto proponuje honda cb 500 lub suzuki gs 500

LwG :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.