Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Forum Śląskich Motocyklistów ale kiery jest prawdziwym hanysym?


SERWIS9

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu ma służyć ten temat??

Jeśli natrafię na motonite, który potrzebuje pomocy, to nie będę zwracał uwagi na to, czy ma tablice SK, SZ, SY, SR, SW, SL, SH, czy też SO, SD, SBE... pomogę każdemu...

Czy chcecie się wzajemnie poróżnić ??

Pytanie założyciela tematu było takie- "Tylko pytanie kto jest tym prawdziwym slazakiem z dziada pradziada"...

Może byłbyś uprzejmy Kolego wyjaśnić mi, co miałeś na myśli... hmmm?

Lepszy jesteś od innych?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue Bird: infantylizm niektórych tematów woła o pomstę do nieba. Czy zatrzymywać się na wezwanie policjanta? Czy Jesteś Ślązakiem z dziada pradziada? Forum schodzi na psy! Widać to po braku aktywności ludzi, którzy niegdyś tanowili jego ostoję. Założyciel tematu nie pamięta z pewnością czasów, kiedy na terenie województwa katowickiego regularnie dochodziło do tragedii na tle "etnicznym". Mam nadzieję, że zapamięta jedno - podsycanie ognia powoduje żar, a ten parzy. Oby kiedyś nie przypiekło dupska i jemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc odpowaiadam Blue Bird nik nie jest lepszy wszyscy są równi to jest temat ''inne'' wiec zapodałem temat inny niz kadzenie non stop o moplikach Blue Bird nie wiem czy jestes zakompleksiony? szukasz teori spiskowych w wszystkim widzisz spisek to juz prawie jak prezes JAREK :):) Dyskryminacja jak bym chcial wprowadzic to bym z grorolami niedsyskutował:):) poublizać Ci nie mam zamiaru (moze Ty chcesz )

Madness to po co to czytasz!!!! a te czasy pamietam moze Cie nawet goniłem.A kto tu podsyca ????? Twoja głupia gadka i teoria spiskowa.

Załozłem ten watak jako odskocznia a wy jak stare dewoty pitolicie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik SERWIS9 otrzymuje w dniu dzisiejszym 30% ostrzeżenia i blokadę możliwości pisania postów na 3 dni, tak tytułem wstępu. Kolejne zagrania tego typu będą nagradzane kolejnymi punktami. Ostatnie 3 posty idą w pizdu, wycieczki na PW.

Madness - 1 punkt, nie bądźmy hipokrytami, w swoim temacie STOP'a krytykowałeś babkę za niekulturalne słownictwo, stwierdzając jaki niski poziom reprezentuje, a tu robisz to samo...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.