Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Za 2h wyjazd do ..... Rumuni Szosa Transforgardzka


Gość Mr.Cookie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Owiewki popekane, Lagi sie cofnely, zegary rowniez, przy dodawaniu gazu sciaga w prawo po opuszczeniu w lewo, streeta bede robil, gmole dospawam, najlatwiejsze wyjscie chyba bedzie. Tylko chyba rame do sprawdzenia bedzie trzeba oddac

Ja bym wracał do orginału. Wątpię żeby coś się ramie stało jak w nic nie przydzwoniłeś. Mogę podać namiar na czarodzieja od naprawy owiewek- spawanie, dorabianie uchwytów, itd (solidna robota i niedrogo). W Chorzowie jest inny czarodziej od prostowania lag- może by coś wyczarował. Jak chcesz to info na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreczman Oj tam Oj... :) Poprostu Moto kocham moto ! ;)

Piotrze, dzieki, daj namiar, ale narazie z kasiora krucho na zime chce robic. Ale czy nie lepiej dorwac owiewki pod kolor cale? te i tak by do malowania poszly. Wlasnie moto polecialo ryjkiem w row wykopany, lagi sie cofnely, na jednym zdjeciu widac jakas gume na lagach cos wyszlo co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się ciesz że żyjesz i kaleką nie jesteś. Bo mam wrażenie że coś z "kamikadze" to w tobie siedzi.

Powoli doprowadzisz motonga dożycia - albo następny kupisz.

Dla mnie Twój wyjazd to czyste szaleństwo - cóż, jak siedzieliśmy w pizzeri po Jeseniku, pytałeś się chłopaków jak stawiać kawę na tylne koło. Wtedy pomyślałem - świr. Ja się boję blokady koła przy hamowaniu, ty musisz mieć adrenalinę na poziomie zatrzymania akcji serca. Jeżeli ten wyjazd nie nauczył Cię pokory - to wcześniej czy później poczytamy o Tobie w "ku przestrodze". Ja jak zaczyna padać to jeżdżę jak emeryt (czyli trochę zwalniam) - pierwszy upadek (deszcz, pasy) skończył się tym, że jak zaczyna padać to włącza mi się blokada, a jak widzę białe pasy to od razu mam przed oczyma tamten dzień. Tobie się udało - szanuj to.

A plastiki i lagi się naprawisz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syku, nie przesadzaj, ja to raczej typem wloczykija jestem :) Kocham podrozowac, zwlaszcza na moto.. Moge oderwac sie od problemow zapomniec o wielu rzeczach :) Adrenalina nikomu nie zaszkodzila, a czy mnie kiedys ujrzycie w ku przestrodze? Mozliwe, oby nie predko tylko, chce wiele miejsc przeleciec jeszcze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy nie lepiej dorwac owiewki pod kolor cale? te i tak by do malowania poszly. Wlasnie moto polecialo ryjkiem w row wykopany, lagi sie cofnely, na jednym zdjeciu widac jakas gume na lagach cos wyszlo co to jest?

A no byłoby lepiej, tylko czy dorwiesz w takim malowaniu i nieuszkodzone. Zacznij śledzić aukcje, może coś się trafi.

Nie widzę nigdzie żadnej gumy... może to czyjaś skóra została po tym jak targaliście sprzęta z okopów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem któtko.. aleś urwał Shreeeek-u :lol: a tak piszecie ze nierozsadek i czyste szalenstwo.. ale jakby moze nie ten amor to by wszystko skonczylo sie inaczej a i tak pierwsza gleba byla dopiero przy granicy wiec spory kawalek w nocy przejechany :P . ale i tak podziwiam tyle gleb po drodze i dopiero ten row cie pokonał ..rispect :) i niech cie tam dobrze zrehabilitują bo nowy sezon juz nadchodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucky pierwszy slizg dopiero przy granicy UA- Rumunia. Wyjechalem o 23 z zabrza, o 12 popoludniu dopiero na granicy bylem, mialem przygody z Navi a i grzalem sie na CPN`ach, z Lvova, na Stryi , Mukachevo, Brehove, i na Halmeue bylem tam w sobote okolo 24 i tam sie wylozylem ;/ :o . Tam juz bez kierunku uwalony z blota wracalem przez Sambir ;) z Sambira do medyki lecialem, przejscie popoludniu poznym poludniem przekraczalem w niedziele ;). potem spowrotem przemysl i glownymi drogami + autobanka do polski... Mialem caly czas problemy z GPSem, a atlas byl skromny kupiony na CPNie W drodze powrotnej 100km/h nie przekraczalem moto bardzo nie stabilne bylo, amory przod tyl wybite, z czego tyl naprawde wlasnie wybity, moto bujalo sie w koleinach, plywalo po drodze... gdzies pod krk, mnie wyrzucilo z siedzenia jak z katapulty, znowu rowek u jakiegos faceta pod domem, pomogl mi wyciagnac.... troche ochlanalem i dalej wylot, w poniedzialek o 5 rano bylem juz praktycznie na 2 bramce na A4. A tam .... hehe tir za mna jechal, chcial chyba wyprzedzac, no i polozylem moto by zblizyc sie do lini minimalnie a tutaj nagly obrot dupy... moto lezy ja za nim i lecimy do rowu na batmana :) Zatrzymal sie tirowiec, 2 osobowki w 6-7 chyba osob wyciagnelismy moto z rowu :) do 10 rano czekalem na lawete zasnalem sobie na autostradzie sluzby porzadkowe mnie obudzily ;) Gdyby nie to ze mieli zapakowany furgon zawiezli by mnie do zabrza...

Po lawecie do domu na kapiel caly obolaly i do szpitala ;)

I tak wyjazd POLSKA -RUMUNIA uwazam za zakonczony :)

Co prawda koszta teraz spore bede mial .... :)

Ale bedzie co dziecia opowiadac

LwG panowie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9af588075b3afc43gen.jpg

W szpitalu poruszalem sie o to takim wehikulem :)) Nauczylem sie nawet gumowac nim ! hehehe

Wczoraj moto zostalo zabrane do serwisu, w przyszlym tygodniu bede wiedzial jakei czesci musze skompletowac;)

Reanimacja GSXa bedzie miala miejsce, najwyzej 2 ramy poszukam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię po sobie co ja bym zrobił. Obejrzałem twoje zdjęcia i roboty będziesz miał trochę, nie wiem do jakiego stanu chcesz doprowadzić. Acha, chcesz streeta.

Ja już mam któryś motocykl z rzędu i zawsze coś przerabiam pod siebie i z doświadczenia powiem jedno : nigdy nie udało mi się przerobić motocykla tak, żebym był 100% zadowolony, nigdy nie udało mi się zmieścić w zaplanowanym wcześniej budżecie i nigdy nie udało się potem sprzedać tego motocykla za taką kasę jaką był naprawdę wart.

Jak masz nieograniczony budżet i nie żal ci kasy to walcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.