Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Za 2h wyjazd do ..... Rumuni Szosa Transforgardzka


Gość Mr.Cookie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też się chętnie dołączę za rok.

Na zdjęcia to się nie doczekamy pewnie nie miał czasu robić tyle się działo :D:D:D

Jak ktoś w temacie to wie że w październiku bywa już często zamknięta i otwierają tunel dopiero kwiecień maj.

a tak to wygląda zdjęcie drugie, pierwsze to też ciekawa trasa Droga trolli pewnie następna wyprawa kolegi :D

post-198592-0-67581300-1318496890_thumb.

post-198592-0-09066900-1318496914_thumb.

post-198592-0-67581300-1318496890_thumb.

post-198592-0-09066900-1318496914_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonajcie mnie że tak nie jest.

Ukraina natomaist jest GIT - ale nie samemu

Nigdy nie byłem tam na jednośladzie ale przez pół roku jeździłem tam z towarem pierwsze wrażenie było tragiczne ale po pewnym czasie i kilku zdarzeniach zauważyłem że jak przestrzega się ich zasad to ludzie są bardziej przyjaźni i pomocni jak w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej w szpitalu jesdtem od poniedxzialku . Pisze z mamy laptopa jakies male gowno 7 calowe . Bil sylem n w karpatach na UA . Praktycznie na granicy rumunskiej amor z tylu zrobil sie ekki jak gabka. tam rowniez zaliczylem szlifa . Zadecydowalem zawrocic z powodu amorka. w niedziele przekraczzalem granice spowrotem. Mialem kontrole . Drogowka chciala lapowke wmawiala mi ze pijany jestem. kazali usiasc do radiowozu i dmuchnac . padlo stwierdzenie oo pijany dmuchamy ? ja wkurwiony bo nie pije przeciez to dawaj wyciagnal z bagaznika alkomat a tam ustniki wszystkie odpakowane klocilem sie ze zadam nowego ustnika . on ze sa nowe.... no nic dmuchnalem 0.0 wykazalo i puscili mnie,. moto w polsce przy zjezdzie na 79 na a4 szlifowalo do rowu przy okolo 100 km/h poszly owiewki, polka, lagi, zegary kierunki, lusterka ... Na zime bede remontowal motocykl chce streeta zrobic.... ja mam cos z kregoslupem mozliwe ze operacja bedzie ,,, zdjecia wrzuce jak do domu wroce nie kazcie mi wrzucac z tego laptopa.,..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się chłopie. Szybkiego powrotu do zdrowia.

Dalej twierdzisz że 1000 to preferowana (może powinienem podać: minimalna) pojemność dla nowicjuszy?

Sam trochę zjeździłeś - a jednak szlif i Ciebie dotknął. Jak mawiał mój kolega - statystyce się nie ucieknie (ja też go miałem - ale przy prędkości spacerowej i masie motonga 110kg).

Jeszcze raz - wracaj do zdrowia (a przy okazji niechaj ci "oleum" - jak mawiał imć Zagłoba - wymienią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Rumunii kilka razy na moto jak również autem ,jedynie w dużych miastach są natarczywi tak zwani,,cyganie'' a pozatym ludzie bardzo życzliwi pomocni we wszystkim. gorąco polecam Rumunie na przuszły rok też wyjeżdzam,tylko nie polecam zwiedzania zamku Draculi przereklamowany a pozostałe częsci Rumunii tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że obędzie się bez operacji. Może nie byłoby teraz tego problemu jak miałbyś żółwia na plecach bo się tylko domyślam, że nie miałeś? Myślę, że dla własnego dobra warto w to zainwestować.

Nigdy nie byłem tam na jednośladzie ale przez pół roku jeździłem tam z towarem pierwsze wrażenie było tragiczne

Podobnie jak ja, chociaż byłem tylko raz i nie planuję tam wracać. Już na dzień dobry miałem dość- na granicy pieprzone łapówkarstwo (rok chyba 2007), parking na granicy już po rumuńskiej stronie jak wysypisko śmieci, wjazd do pierwszego miasta (Oradea) po płytach betonowych, że tylko patrzeć aż zbiorniki z paliwem albo koła poodpadają! W sumie też mamy podobną wizytówkę od Olszyny w strone Legnicy na odcinku 60 czy 70km tyle, że u nas trochę równiej...fuck i to się nazywa Europa :lol: Później było trochę lepiej, ale znam ciekawsze kraje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milosz wlasnie nie bardziej brudny ... Owiewki popekane, Lagi sie cofnely, zegary rowniez, przy dodawaniu gazu sciaga w prawo po opuszczeniu w lewo, streeta bede robil, gmole dospawam, najlatwiejsze wyjscie chyba bedzie. Tylko chyba rame do sprawdzenia bedzie trzeba oddac, a ja obolaly, jezu, jak mnie gnaty bola;/;/;/ .

Powiedzcie mi czy dostane odszkodowanie szpitalne jesli mam zaznaczone wypadek na moto a policji nie bylo ? i czy moge przd zakonczeniem leczenia zozyc papiery do warty ? Mojego ubezpieczyciela na zycie?

2 pyt czy ja tez ogolnie dostane cos za uszczerbek na zdrowiu nalicza cos moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.