Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ognisko w Chudowie 13.10.2011 r


Rekomendowane odpowiedzi

Chwila czowieka niy ma i już mi wciepujom od jedzynia much i grzonia pleców,haha.Ognicho było zajefajne,ciesze sie,że przyjechałem furką,bo cieplutko było w drodze powrotnej:) myślę,że sezon moto jak dla mnie się powoli kończy,więc wtorkowe spotkania już puszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem żałosnym idiotą. Nie zasługuje na to żeby żyć. Przepraszam.

Nie zagłębiałem się w temat, ale dziś a Tychach dowiedziałem się o zdarzeniu... :(

Kamil, uważałem Cię za normalnego i inteligentnego faceta, ale teraz.... nie wiem co o Tobie sądzić...

Słów mi brakuje, żeby określić to, kim jesteś...

Przykro mi stary, ale nie zapisuj się na kolejne nasze imprezy...

Nie piszę do Ciebie via PW, tylko dlatego, żeby pozostali wiedzieli z jakiego powodu więcej Cię nie zobaczą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moto "Szwagra",nie ma go na forum ale to mój znajomy.Spytam czy mogę dać numer do niego albo zadzwoń na mój 790675046 to się dogadamy o co chodzi.Pozdro:)a...no i zapraszam POD ŻYRAFĘ dziś o 13:00!!!

Gwiazdko! bylem na wiosne i zmoklem do suchej nitki.

bylem dzisiaj tez zmoklem no moze troche mniej.

lecz nie mialem przyjemnosci Ciebie poznac.

i to jest najwieksza porazka moich wyjazdow do tego pieknego miasta Tychy.

czy warto do Tychow przyjezdzac?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pisze do wszystkich ludzi ktorzy ,, napisali do mnie z zyczeniami szybkiego powrotu do zdrowia.i nie tylko. DZIEKUJE i mam nadzieje ze moj nos szybko sie zrosnie... I bede wygladac normalnie..jeszcze raz dzieki za troske ...i napewno tego tak nie zostawie poniewaz .. trzeba miec do siebie samej szacunek.. i tyle .....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jesteśmy dorośli i niestety trzeba za swe czyny odpowiadać...

Przestępstwo naruszenia nietykalności cielesnej zostało opisane w art. 217 kodeksu karnego. Zgodnie z powołanym artykułem kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Przestępstwo naruszenia nietykalności cielesnej można popełnić również jako występ chuligański, co obliguje sąd do nadzwyczajnego obostrzenia kary.

Choć twe obrażenia raczej wykraczają poza zakres naruszenia nietykalności cielesnej i wtedy będzie to już naruszenie, uszkodzenie ciała.

Powrotu do zdrowia również życzę...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jesteśmy dorośli i niestety trzeba za swe czyny odpowiadać...

Przestępstwo naruszenia nietykalności cielesnej zostało opisane w art. 217 kodeksu karnego. Zgodnie z powołanym artykułem kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Przestępstwo naruszenia nietykalności cielesnej można popełnić również jako występ chuligański, co obliguje sąd do nadzwyczajnego obostrzenia kary.

no to kolego Thabel jestes ugotowany - no coz 18 lat skonczone :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie na Chudowie, choć miałam plany tam być. Dzisiaj się w ogóle dowiedziałam o całej akcji.

Gąska, ja również życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Thabela poznałam osobiście jakiś czas temu i zauważyłam, że kobiety tratkuje przedmiotowo, a przy naszym ostatnim (tak, następnego nie będzie) spotkaniu również, że nie ma do nich szacunku... Ale mimo wszystko jak to usłyszałam to szczęka mi opadła. Masakra jakaś.

Gąskę też miałam okazję poznać, więc tym bardziej uderzyło mnie to, że stało się to osobie znajomej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.