Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prawko A Bytom - OSK Roma


ROBAS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W sierpniu tego roku zdałem za pierwszym podejściem prawo jazdy kat A w Bytomiu. Przyznam , że było to bardzo stresujące.

Na egzaminie teoretycznym odpadły 3 osoby , na placu manewrowym 2 , jazdy zdali wszyscy. Na placu odpadło 2 najmłodszych kandydatów na motocyklistów . Egzaminator wyraźnie patrzył na wiek zdających , przynajmniej takie wrażenie odnieśliśmy. Kurs odbywałem w OSK Roma na Witczaka. Jeżeli chodzi o przygotowanie do kursu to szkołę tę polecam raczej tym którzy chcą mieć jak najmniej problemów z samym kursem i nie mają czasu na chodzenie na wykłady . Szkoła nie robi żadnych problemów idzie każdemu na rękę . Moim zdaniem jest to dobra szkoła dla ludzi jeżdżących na moto i z doświadczeniem , którzy potrzebują zdobyć prawko . Instruktor z jazd był człowiekiem bardzo zajętym szkolił kierowców ciężarówek , autobusów i motocyklistów. Zobaczył , że radzę sobie na drodze (KAT B od 1987) i skupił się raczej na placu manewrowym i pytaniach egzaminatora, wszystko konkretnie i dokładnie wytłumaczone. Pozdrawiam wszystkich kandydatów na motocyklistów i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie w bytomiu wyglada to tak:

wyjazd z osrodka -strz.bytomskich,odrzanska,pow.slaskich,chelmonskiego,grotgera,piekarska,pilsudskiego,strz.bytomskich i z powrotem do osrodka.

ta trasa dla motocyklistow jest dosc urozmaicona.

chodzi o skrety w lewo,o torowiska tramwajowe,kilka sygnalizacji ,itd

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to egzamin w Bytomiu zaliczony troche stresu bylo ale powoli schodzi egzamin zaczol sie o 15 od testow bylo nas 14 na plac wyszlo 7 ale to z powodu tego ze niektorzy tylko testy zdawali na placyku bylem drugi goscia ktory byl pierwszy oblal za nie obracanie sie wiec na to i na zapianie kasku bylem uczulony motor chodzi z dupy szarpal i rwal ale placyk zaliczylem zreszta chlopaki ktorzy robili go po mnie tez zrobilo sie troche przerwy bo ostro lalo no i na miasto wyjezdrzalem pierwszy troche sie balem bo trase malo znalem jechal raz czy max dwa razy a na wstepie zaznaczyl ze nic nie podpowie bo obowiazkiem zdajacego jest zeby znac trase ale jakos to poszlo przyczepil sie jedynie ze gdzies migacza nie puscilem teraz pozostalo czekanie na papierek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chyba mają przynajmniej 2 i miałeś pecha. Ja zdawałem 4 października i jedyny minus jaki był to, że na luz można było wrzucić tylko wyłączając i ponownie włączając zapłon i dopiero luz :D

Tak, bieg jałowy w CBF 250 nie udał się żółtym.

Ale jest nieprawdą, że trzeba wyłączyć zapłon do tego, trzeba odpowiedniego podejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bieg jałowy w CBF 250 nie udał się żółtym.

Ale jest nieprawdą, że trzeba wyłączyć zapłon do tego, trzeba odpowiedniego podejścia.

Tak zgadza się, bardzo delikatnie.

Wyłączenie i włączenie zapłonu - to się tyczy motocykla egzaminacyjnego w WORD Bytom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.