Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, koleżanka z pozycji plecaka z buciora wali po klaksonie przy 140 na blacie :D Reszta się zgadza :lol::lol::lol:

Ale wymyślasz Piotruś :lol: ciekawe kto Ci te najlepsze masaże na światłach robił, co?! haha, Bo za karę za te oszustwa i antyreklamę się Tobie na plecy wtargam :D

Mała - czemu Cie nie będzie? a tak poza tym mam taki sam kachol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinii, Bastek jak co jo do wos sie podepna jak cisniecie pod leśniczówka ;)

Jak pogoda pozwoli to oczywiście :)

Bastek, Martini, Wy chyba nie puszką w niedzielę, he ?

eee.. Piter moplikami ofkors :D

Wybawcie się i wyszlajajcie tez za mnie :(...

Buuuu..

Maleństwo zostaw tę naukę i pokazuj w końcu tego nowego sprzęta :)

aaaa Katarinko może wcześniej na tej leśniczówce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w poprzednim sezonie chlopaki mnie zmuszali do złego :P i przez nich.. mialam sesje razy dwa za nieobecności :P wiec moze w tym semestrze nie bede fikac :( Ojciec Accordiusz jako moj planista ma plan zajęc i obiecał ze będzie walczyć o terminy bym ja też sie wstrzeliła :) akurat w niedziele jestem do 18 na uczelni.. :( Ktos musi sie edukować za Was!!! :) co nie zmienia faktu ze perspektywa Was, pośmigania i pięknej pogody mnie kuuuusi :) ale nie nie nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek, Martini, Wy chyba nie puszką w niedzielę, he ?

No jasne że puszką, jako że to wypada w niedziela to wiesz... po drodze jaka msza trza zaliczyć a na motorze i w kombiku to tak nie wypada... staruszki mnie potem wzrokiem mierzą :D:D Poza tym co ja wariat jakis czy co żeby na motorze w marcu jeździć ?! ;)

MaŁa Ty tam nie narzekaj tylko zbieraj dupcie i w drogę ! :angry: Źle Ci było ? Zdałaś - zdałaś więc nie marudź :D

Poza tym jak accord ma twój plan zajęć to nie bój nic, już my ustalimy ten harmonogram wypadów :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w poprzednim sezonie chlopaki mnie zmuszali do złego :P i przez nich.. mialam sesje razy dwa za nieobecności :P wiec moze w tym semestrze nie bede fikac :( Ojciec Accordiusz jako moj planista ma plan zajęc i obiecał ze będzie walczyć o terminy bym ja też sie wstrzeliła :) akurat w niedziele jestem do 18 na uczelni.. :( Ktos musi sie edukować za Was!!! :) co nie zmienia faktu ze perspektywa Was, pośmigania i pięknej pogody mnie kuuuusi :) ale nie nie nie...

MaŁa moja droga :) pamiętaj ... hehehe jak coś masz żywą ściąge i tym razem tez dasz/damy rade :D hahaha nie no żartuje... ucz się ucz.... cierpię razem z Tobą bo od następnego weekendu kibluje tak samo jak Ty :( Bo nam się ambitnie studiów zachciało... ja sie pytam po co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie Karor przygarna, ino kaj my Mysze posadzimy ?? :P

oj no żartowałam nie ? :P hahahahahaha Mysza ma dożywotni zadupek u Ciebie zaklepany :D nie śmiałabym , powiem więcej, nie godnam go zastępować hahahahahaha nawet jak Mysza będzie popierdzielała na swojej ( ślicznej) bestii :D musze się pouśmiechać do Oskanio :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.