Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że z bielizną jestem po tyłach :D zdecydowanie ktoś musi mi zaprezentować na sobie te cuda ;):D

Co do jastrzębia to tak jak pisałem wcześniej ;) byle deszczem nie ciulało a reszta nie gra roli :P

Czego Ci Mała brakowało ??

Pomponików ?? ;)

Accord, Małej chyba będzie brakować teraz twoich pomponików jak jeździła z Tobą jako plecak :D zobaczysz.. przemyśli sprawe i sprzeda sprzęta gdy zrozumie jaki błąd popełniła :D

ja na burą też się wybieram,także zamawiajcie przynajmniej 10 stopni na plusie :)

Jak nie będzie powyżej 10 to nie ma co sie brać na jastrzębie... wtedy zostaje nam tylko równica :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całusy i inne miłe dla naszych Pań,

Gratulacje nowych sprzętów!! będzię co wystawiać na spotach :P

Jeśli chodzi o 18 to świetny pomysł zjawię się na pewno, a jeśli chodzi o bajzel... to może ktoś dać jakieś namiary?

Załatwie jeszcze jedną sprawe - czy ktoś z TG ma jakieś namiary na garaż najlepiej na Starych Tarnowicach (oś. Przyjaźń)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że w moim kalendarzu dziś jest Dzień Mężczyzny to życzę całej męskiej części naszego spotu:

Asfaltu równego

sezonu słonecznego,

małej awaryjności,

dużej przyczepności,

winkli na kolanie

zero punktów na stanie,

sexi plecaczków

rozgrzanych laczków,

paliwa taniego

i latania bezpiecznego!

Kerowniczka S.T.G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie uznaje tego typu dni....banda polityków się zebrała żeby wymyślić sposób na wyciągnięcie kasy od narodu, o walentynkach nie wspomnę...a spróbuj nie kupić kwiatka albo nie zaprosić na kolację to od razu usłyszysz że " już mnie nie kochasz tak? "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie uznaje tego typu dni....banda polityków się zebrała żeby wymyślić sposób na wyciągnięcie kasy od narodu, o walentynkach nie wspomnę...a spróbuj nie kupić kwiatka albo nie zaprosić na kolację to od razu usłyszysz że " już mnie nie kochasz tak? "

Mir zle do tego podchodzisz :) Każdy pretekst jest dobry żeby powiedzieć cos miłego i dać małego cmoka :D a z tymi kwiatami i kolacja pojechałes :)

Kochać trzeba caly rok :) a rozpieszczać swoje kobiete to juz w ogole :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.