Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jak widać zmartwychwstałem ;) Cóż moge powiedzieć, jak pić to pić :D wbrew pozorom czuję sie całkiem całkiem tak że nie ma źle, robicie tam jakies wielkie halo a ja poprostu o tej godzinie kłade sie spać :P

Warkocz pierwsza klasa, teraz już wiem o co chodziło z tą Tymoszenką :P

Tak naprawde to poświęciłem sie dla was bo jak by nie było troche rozmnożyłem naszego płynu bogów a to bardzo ciężkie zadanie, nawet dla Dżizisa ;)

Nie wiem czy bede na następnym spotkaniu zwanym opłatkowym jak ma to tak wyglądać ^_^

Chciałem jeszcze podziękować wszystkim którzy przyczynili sie do tego że dotarłem bezpiecznie do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Zoltan :P

Jako że teraz dopiero dotarłem do kompa, dzięki za spotkanie:-)

Mam nadzieję że wszyscy cali:-)

Na opłatkowym proponuje zamiast wódki kwas chlebowy :D

Fotki spoko, a te czerwone napalone i pełne pożądania oczy -miodzio(wyszło szydło z worka) :lol:

A julie T. widziałem dziś w telewizji..chora czy cóś:-) :D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że wczoraj nie piłem to właśnie wróciłem z Ogrodzieńca :P Tak zmarzłem że teraz to się muszę napić :D

Mam nadzieję że wrzucicie kilka fotek do ogólnej galerii ? :wacko: Mogą być te mniej "ostre" :D. I tak wcześniej czy póżniej ktoś sprzeda te kompromitujące materiały do TVN i znowu będzie komisja śledcza , tym bardziej że przewija się tam kobieta z KGB :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia nie bądź łatwa - nie dawaj :D

bo to jeszcze wykorzystają przeciwko nam :P

racja! niech żałują że nie byli i niech zostaną w błogiej nieświadomości zdarzeń :lol:

ale wiecie co - tak mię naszło że może lepiej zrobić spot'a "poświąteczno-przedsylwestrowego"? co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.