Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zakup motocykla dla malucha;p


Zuza

Rekomendowane odpowiedzi

GPZtka 500, 750, 900 ? Fajne motongi :)

Yamaha FJ 1100 klasyczny japoniec, podobno piece nie doza.....

A wlasnie kumpel ma jakas Suzi na sprzedaz, rowniez fajne moto, bodajze 500 :) w dziale gielda jest link do ogloszenia, chlopak uczciwy .... :)

Chcial za nia 5k wlasnie :)

poprawka Suzuki GSF 400 Bandit ;)

http://allegro.pl/show_item.php?item=1750064329

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądaj sie raczej za maszynami do 500ccm, nie powinny Cie sponiewierać i najwolniejsze nie są, moim zdaniem odpowiednie sprzęty na początek na sezon/dwa w zależności od jeźdźca, zobacz sobie suzuki gsf 400 albo honde cb 500, z golasów myśle że najciekawsze opcje, no chyba że chcesz plastiki, mieszkam po sąsiedzku więc w razie czego służe swoim banditem gdybyś chciała sie przymierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj na pewno słabszy motorek, wydaje mi sie 600tki i tak mocne jak pierwszy wlasny motor, suzuki gsf 400 jest faktycznie uroczy i malutki ale chyba troszke malo popularny u nas wiec jak np z czesciami do niego?

CB500 tez jest najsensowniejszym dla mnie rozwiazaniem i jezeli miala bym juz wybierac to mam dylemat wlasnie miedzy nia a gsf400

a co myslicie o kawasaki er5? jest chyba troche lzejszy od hondy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku dopasuj sie do moto.Posprawdzaj pare sprzętów.Posiedz sobie na nich, sprawdz czy nóżki nie dyndają,czy kręgosłup i rączki nie będą bolały po dłuższej jeżdzie. Jak chcesz go użytkować? Czy turystycznie? Czy sportowo?. Koszty eksploatacji tez są ważne.Posłuchaj opinii doświadczonych " motórzystów " :D I nie śpiesz sie z wyborem póki nie będziesz pewna że ten własnie "motór" naprawdę chcesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik bandita 400 powiem Ci że jak dotąd (3 lata) nie miałem problemu z częściami, fakt że wszystkiego nie musiałem wymieniać ale z częściami eksploatacyjnymi nie ma problemu, z poważniejszymi tematami też można sobie dać rade więc nie martwiłbym sie (w razie czego możesz liczyć na pomoc z mojej strony), co do cb 500 to na pewno wachlarz nowych części jest większy i łatwiej będzie coś znaleźć. Jednak ważniejsze od dostępności części do moto jest to jak sie na nim czujesz więc koniec z kalkulowaniem i czas na jazdy próbne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPZtka 500, 750, 900 ? Fajne motongi :)

Yamaha FJ 1100 klasyczny japoniec, podobno piece nie doza.....

A wlasnie kumpel ma jakas Suzi na sprzedaz, rowniez fajne moto, bodajze 500 :) w dziale gielda jest link do ogloszenia, chlopak uczciwy .... :)

Chcial za nia 5k wlasnie :)

poprawka Suzuki GSF 400 Bandit ;)

http://allegro.pl/sh...item=1750064329

FJ1100, GPZ 900, no super propozycje dla drobnej dziewczyny na pierwsze moto. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Mika :)

A czemu nie zostać jeszcze na parę tysięcy kilometrów przy 250ccm?

Honda CB 250 i buzia się śmieje za nieduże pieniądze :D

Do tego dochodzi CBF 250, YBR 250.

Nawet Romet Division 249 - nówki są za jakieś 7 tysięcy zł. Na początek zupełnie wystarczy, a po roku się sprzeda.

Do małego Bandyty (GSF 400) części są i nie będzie z tym problemu.

Polecam go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.