Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyjazd Praga 22-24.07.2011


Apocal76

Rekomendowane odpowiedzi

22 rano wyjazd z Katowic, na Opole potem Kłodzko i przejście graniczne w Kudowie. Potem Na Pragę. Po przyjeździe odstawiamy bryki i zakopujemy kluczyki w tylko sobie znajomym miejscu... ewentualnie dajemy do przechowania w intymnych miejscach pasażerkom... 22.07 ruszamy w teren w nocne zwiedzanie miasta. Potem wstajemy na drugi dzień z błogą nieświadomością, że zachowywaliśmy się kulturalnie. O odpowiedniej porze wsiadamy na motury i jedziemy gdzieś, gdzie warto ale to będzie do ustalenia z miejscowymi na posiedzeniu 22.07 w którymś, z lokali gastronomicznych stolicy Czech :)więc 23 mamy delikatną objazdówkę po okolicy, żeby zdążyć na późny obiad i móc jeszcze raz posmakować tego co nas tak sponiewierało dnia poprzedniego. Oczywiście w ilościach pozwalających na prowadzenie pojazdu dnia kolejnego... :D no i 24.07 wyjazd ale trasą inną, zeby przejechać się górkami i dolinami i walnąć parę szokująco zachwycających fotek, które z czystym sumieniem możemy zamieścić na portalach społecznościowych :unsure: No i już... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy noclegi zarezerwowane w hotelu w centrum Pragi. Płaciliśmy za pokój dwuosobowy za dwie noce 460 pln (bez śniadania). Z tego co wiem to jest sporo noclegów w akademinkach gdzie można sie zaczepić za małe pieniądze (nocując dwie noce dostaje się kartę stałego Klienta :mellow:) W sumie koszt zamknie się w 1000 pln max. Oczywiście wszystko zależy ile kto chce wydać (tak jak w motorze jednym spala 5 litrów i jadą a innym 10 litrów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kilka miejsc, które chcielibyśmy zobaczyć.... A jest coś czego nie ma w przewodnikach a warto?

nie wiem jaki masz przewodnikja mam ,,PRAGA,CZESKI KRULOW,KUTNA HORA,oraz najwieksze atrakcje Czech,,

24,99 zl.kupilem w bytomiu na dworcowej.

noclegi mozna zalatwic ,,stop city,,praha ul. belgicka 36 tel 605 555 557

od 30 euro.

co zwiedzic?

przedewszystkim stare miasto-jest piekne,zydowski cmentarz(ale w tygodniu),plac waclawa,warto przejsc mostem,,manesuw most,, na mala strana,,i isc w strone mostu karola jest tam knajpka wojaka szwejka(warto tam piwko wypic)nie wiem co napisac bo ja jak gdzies jestem to bardzo wczesnie wstaje a spac idepozno po polnocy bo nie wiem czy kiedys tam jeszcze bede mial przyjemnosc byc.

jak co to pytaj .odpowiem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki masz przewodnikja mam ,,PRAGA,CZESKI KRULOW,KUTNA HORA,oraz najwieksze atrakcje Czech,,

24,99 zl.kupilem w bytomiu na dworcowej.

noclegi mozna zalatwic ,,stop city,,praha ul. belgicka 36 tel 605 555 557

od 30 euro.

co zwiedzic?

przedewszystkim stare miasto-jest piekne,zydowski cmentarz(ale w tygodniu),plac waclawa,warto przejsc mostem,,manesuw most,, na mala strana,,i isc w strone mostu karola jest tam knajpka wojaka szwejka(warto tam piwko wypic)nie wiem co napisac bo ja jak gdzies jestem to bardzo wczesnie wstaje a spac idepozno po polnocy bo nie wiem czy kiedys tam jeszcze bede mial przyjemnosc byc.

jak co to pytaj .odpowiem.

pozdrawiam

Mamy hotel w samym centrum, 5 minut piechotą do starego miasta więc baza wypadowa ok. Większość z tych miejsc jest na liscie, a nie pamiętasz jak się ta knajpka nazywała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy noclegi zarezerwowane w hotelu w centrum Pragi. Płaciliśmy za pokój dwuosobowy za dwie noce 460 pln (bez śniadania). Z tego co wiem to jest sporo noclegów w akademinkach gdzie można sie zaczepić za małe pieniądze (nocując dwie noce dostaje się kartę stałego Klienta :lol:) W sumie koszt zamknie się w 1000 pln max. Oczywiście wszystko zależy ile kto chce wydać (tak jak w motorze jednym spala 5 litrów i jadą a innym 10 litrów).

w zeszłym roku korzystałem z akademika (jakies-8-10min drogi do opery) koszt 30zł za dobe, akademik ma ogordzony plac i tam trzymalismy maszyny oczywicie za free

jakby ktos chciał to tutaj:

http://maps.google.pl/maps?q=svehlova%20kolej%20praha&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=pl&tab=wl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy hotel w samym centrum, 5 minut piechotą do starego miasta więc baza wypadowa ok. Większość z tych miejsc jest na liscie, a nie pamiętasz jak się ta knajpka nazywała?

ta knajpka naywa sie,, malostranska,,(napis nad drzwiami wejsciowymi)

gdy przejdziesz mostem karola na druga strone skrecasz w lewo i idzie sie taka waska brukowana uliczka .

gdzies w polowie po lewej stronie jest ta knajpka.

w oknach witraze z podobizna szwejka i tamtych czasow.

na krzeslach takie male obrazki szwejka no i wszystko w starych klimatach

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.