Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Badanie okresowe motocykla - Śląsk


powerarmor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.. Długo nie zaglądałem i wsiąknęło moje konto, więc musiałem założyć nowe, ale do rzeczy.

Kończy mi się termin badania okresowego w motocyklu. Czy znacie gdzieś w okolicach Katowic/ Częstochowy stację w której potrafią sprawdzić motocykl? Tj. w autku zawsze sprawdzają wszystko dokładnie- stan amortyzatorów, płyny, silnik, etc. i wtedy wiem za co płacę.

W moim mieście badanie motocykla wygląda tak że gość popatrzy, podrapie się po brodzie i wypisuje.. Ludzie, za co ta kasa? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja diagnostyczna w Sosnowcu na Nowopogońskiej, jest chłopek, który zgłębia temat przeglądu bardziej niz zazwyczaj. Sprawdzi Ci hamulce, wsiądzie, pobuja, myslę, ze jak byś wyraził chęć to i przejedzie się sprzętem :angry:

Z drugiej strony jak chcesz mieć pewność co do stanu swojego jednośladu i mieć poczucie bezpieczeństwa, to w każdym dobrym serwisie motocyklowym zrobią Ci przegląd od A do Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam najlepiej powinieneś wiedzieć czy coś dolega sprzętowi i czy są proste koła...

Płyn hamulcowy teoretycznie co dwa lata a jak chcesz żeby sprawdził to musisz to wyrazić słowami bo nie spotkałem się jeszcze z tym żeby sam z siebie to sprawdzał.

Jeździj bez bo po co tylko pamiętaj, że Ci w tym momencie nie działa OC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądają przeglądy w PL i ja się z tego cieszę, sam najlepiej wiem co dolega mojemu rumakowi i nikt mi nie musi łap do niego wkładać. Dobrze że mam przegląd za 3 lata dopiero, więc nie trzeba nawet tam jechać.

Ale z autkiem byłem w piątek, i dokładnie posprawdzali bo o to poprosiłem, w końcu youngtimer świeżo kupiony to i przejrzeć go trzeba było. I tu jestem zadowolony, bo trzepaków nie mam w garażu i stanu zawieszenia sobie nie sprawdze (a nie puka nic) to powiedzieli, że łącznik jeden już będzie do wymiany, i światła podobnie, też nie mam przyrządów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.