Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomóżcie wybrać motocykl


KACPER1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a Wy dalej ciagniecie ten temat.. łoo matko ;)

A na czym staneło teraz? jakiego sprzeta kupuje zainteresowany?

Witam,Yamaha lub Honda prawdopodobnie Fazer lub Hornet niestety nie mam teraz zbyt wiele wolnego czasu żeby poszukać coś konkretnego,jutro wyjeżdzamy na urlop,więc zajmę się szukaniem na maxa po powrocie,chyba że macie jakąś pewną sztukę do sprzedania to proszę pisać.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz testował sprzęty, to zapisuj sobie na karteczce dodatkowo jedną linijkę tekstu. Podziel masę maszyny przez moment obrotowy na kole i dodaj opis wrażeń z dynamiki jazdy.

Ilość kucy niekoniecznie przekłada się na dynamikę maszyny. Zresztą dla mnie ważniejszym jest zobaczenie wykresu przebiegu momentu w zależności od obrotów.

Niektóre maszyny potrafią mieć niezły schodek, a to dla niedoświadczonego jeźdźca jest większe zagrożenie niż zajebista prędkość maksymalna maszyny.

Jechałem na takim sprzęcie i jak mi w połowie długiego łuku "wyszły" obroty przy których silnik dostawał sporego kopa, to na wyjściu z zakrętu byłem prawe po kołnierz zesrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączając się do tematu to popieram wybór kolegi - Hornet, Fazer - według mnie złoty wybór na początek. Też od takiej maszynki chce zacząć - Hornet.

Co do ekipy z Piły to rozmawiałem z Jackiem w weekend i wspominał mi, że mają fajnego Horneta z 2007 roku do sprzedania - polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja na poczatek nie polecam litra nawet jak ktoś ma poukladane w glowie. Jezdziłem kilofazerem i powiem ze trzeba uwazac z gazem. Motocykl ciagnie jak szalony i na kolo sam sie rwie... Z1000 tez mialem okazje sie przejechac z 2005 roku. Takze ostroznie z gazem bo łapie pion latwo. Ten egzemplaz mial przelotowe wydech i dzwiek rewelacyjny :)

No bez przesady, kilofazer lekko podnosi koło przy gwałtownym odkręceniu, ale żeby pion złapać to trzeba się postarać. Ciężkie to i zbyt ochoczo piona nie łapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z jazdy hmm... wczoraj była pierwsza jazda nareszcie przestało padać i wrażenia zaje***te choć wykorzystuję pewnie ze 20-30% możliwości tej maszyny.

Sam hornecik zakupiony w kraju jeden właściciel kupił nową we Włoszech w 10.2008 jeżdzona u nas od 04.2009 garażowana wychuchana i wygłaskana :D nigdy nie jeżdzona w deszczu,serwisowana w autoryzowanej stacji wg mnie prawie ideał B) ,droga ale coś za coś.

Dodatków brak wszystko w orginale żadna śrubka nie ruszana :P

Więcej wrażeń z jazdy jak wyjdzie słońce,k***a znowu leje,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.