Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

RED ROUTE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ech coś ostatnio mam pecha, bo do RR przyjeżdżam tylko pić kawę i suszyć majtochy. Muszę zacząć siadać koło, a nie na przeciw Gwiazdy. Przynajmniej się ogrzeję i pomiziam :(

Powiedzcie sami - mogłoby już się wreszcie zacząć jakieś lato. Człek po jeździe w tych deszczach ma tylko jajca pomarszczone, pleśnią i grzybem porasta, a w zębach zgrzyta piach. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech coś ostatnio mam pecha, bo do RR przyjeżdżam tylko pić kawę i suszyć majtochy. Muszę zacząć siadać koło, a nie na przeciw Gwiazdy. Przynajmniej się ogrzeję i pomiziam :(

Powiedzcie sami - mogłoby już się wreszcie zacząć jakieś lato. Człek po jeździe w tych deszczach ma tylko jajca pomarszczone, pleśnią i grzybem porasta, a w zębach zgrzyta piach. :lol:

bo to już tak jest że jak siądziesz na przeciw Gwiazdy to majtochy mokre :o.

w najbliższą niedziele dzikusów w RR nie bedzie bo bawimy sie na koncercie DŻEMów w mikołowie.ZAPRASZAMY.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, mi się fajnie wczoraj jechało z nurtem rzeki ulicą w Bielsku-B wczoraj :D

Też w czwartek byłem w Bielsku łożyska w główce wymienić. Zaiste piknie lało łod samiuśkich Tychów.

W drodze powrotnej też mnie dopadło za Pszczyną, a że miałem motyw i sposobność, najechałem RR i barchany podsuszyłem. :lol:

w najbliższą niedziele dzikusów w RR nie bedzie bo bawimy sie na koncercie DŻEMów w mikołowie

Ale koncert jest chyba o 20 więc nie koliduje specjalnie z wizytacją, chyba, że od 16 grzejecie miejsca dla VIPów na rynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w czwartek byłem w Bielsku łożyska w główce wymienić. Zaiste piknie lało łod samiuśkich Tychów.

W drodze powrotnej też mnie dopadło za Pszczyną, a że miałem motyw i sposobność, najechałem RR i barchany podsuszyłem. :lol:

Ale koncert jest chyba o 20 więc nie koliduje specjalnie z wizytacją, chyba, że od 16 grzejecie miejsca dla VIPów na rynku :)

no właśnie o to chodzi mongo że grzejemy :Dznaczy miejsca oczywiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm przczytalem pare stron wiadomosci i nic nie wiem :P jak to lokum wyglada ? co tam serwuja ? :P

jest to knajpa motocyklowa\\ przyjdziesz to bedziesz widzial jak ona wyglada :P

leje sie tam piwo i sie je pije dla zmotoryzowanych jest kawa cherbata soki roznego typu jak sie dobrze porozmawia z gwiazda to nawet je ladnie pomiesza :):P kola itp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to knajpa motocyklowa\\ przyjdziesz to bedziesz widzial jak ona wyglada :P

leje sie tam piwo i sie je pije dla zmotoryzowanych jest kawa cherbata soki roznego typu jak sie dobrze porozmawia z gwiazda to nawet je ladnie pomiesza :):P kola itp :D

hahaha :P muszę nazwać jakoś te moje 'mieszanki',hahaha :P pozdrowionka Adaś,a kolegę serdecznie zapraszam :)poniżej masz stronke knajpy http://tychy.redroute.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od której i do której jest otwarte w RR ? Ponieważ muszę doprowadzić mój motorek do porządku i chciałbym tam wpaść gdzieś w przyszłym tygodniu pokazać co chciałbym z nim zrobić

hej :) serwis jest czynny od 9-16 ,knajpa od 16-22..albo i dłużej :P Gdybyś chciał podjechać do serwisu najlepiej przedzwonić i się umówić tel.serwis 508033909 lub mój tel 790675046.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.