Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do Ludzi z Gliwic


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Tlik za SV1000 ale nigdy nie odnajdywałem w sobie potrzeby do bycia tzw prawdziwym mężczyzną. ale jeśli masz jakie przemyślenia , to też prośba do innych stąd, w dziale zakup motocykla jest wątek FAZER FZ1 czy CO? tam są moje dylematy odnośnie tego co wybrać na nastepne moto w nastepnym sezonie (o ile uda mi się sprzedać to co mam). jak ktośma jakieśporady czy skojarzenia to chetnie przeczytam. SV1000 jest dla mnie zbyt lekka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero przeczytałam, 

 

Cd sprzętu Kolego Syku no można było to inaczej napisać... ;) ale miło, jak to ktoś zauważył, że każdy od czegoś zaczynał i kupienie przeze mnie 1000 na 1 moto byłoby  co najmniej nierozsądne :) 

 

 

Dzięki za namiary, prędzej czy później na pewno się pojawię :) poprostu fajnie byłoby poznać kogoś do jazdy i tyle :) dzięki za namiary 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero przeczytałam, 

 

Cd sprzętu Kolego Syku no można było to inaczej napisać... ;) ale miło, jak to ktoś zauważył, że każdy od czegoś zaczynał i kupienie przeze mnie 1000 na 1 moto byłoby  co najmniej nierozsądne :) (...)

Ja nie neguję w żaden sposób Twojego sprzętu. Przez 10 lat miałem 125tkę. Jedni lubią armatury, inni terenowe. Jeden woli jak go bolą nadgarstki i kolana, inny jak ma ogrzewanie lub przedmuch od nogawek. Spodziewałem się że jak ma się GSkę to nie po to aby suwać na kolanie. Chociaż to moja wina bo pomyliłem Twojego sprzęta z GS 500 E. Mea culpa. Chociaż większy wstyd że w pierwszym rzucie wstawiłem Cię do worka "facetów".

Dobra koniec "oftopa". Mnie znowu weekend przeleci bez moto  :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie neguję w żaden sposób Twojego sprzętu. Przez 10 lat miałem 125tkę. Jedni lubią armatury, inni terenowe. Jeden woli jak go bolą nadgarstki i kolana, inny jak ma ogrzewanie lub przedmuch od nogawek. Spodziewałem się że jak ma się GSkę to nie po to aby suwać na kolanie. Chociaż to moja wina bo pomyliłem Twojego sprzęta z GS 500 E. Mea culpa. Chociaż większy wstyd że w pierwszym rzucie wstawiłem Cię do worka "facetów".

Dobra koniec "oftopa". Mnie znowu weekend przeleci bez moto  :(

Ok :D od razu milej ^^  a ja osobiście po GS będę zapewne polować na GSXr więc wiesz, im więcej się teraz nauczę od bardziej doświadczonych kolegów tym lepiej dla mnie :))))))))))  a cd. moto to coś poważnego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co?  Robert leci z tobą to nie jesteś sam :P

Robert ładnie przeprosił Grzesia i jednak nie poleci na tor. Trochę daleko, ale problem w tym, że oponkę mam z przodu już naprawdę łysą a jak zobaczę ten tor to będę chciał spróbować...i nie daj boże znowu będę asfalt lizał. Także póki co preferuje turystyczny sposób jazdy ( tzn do środy kiedy przyjdzie nowa guma :) )

 

Będę o 10 na oszołomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.