Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mój nowy Nabytek


BlackDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się troszeczkę pochwalić ;)

w Piątek 11.03.2011 narodziłem się na nowo

po bolesnej rozłące z moją CBR 600Fi (2006) było mi bardzo smutno i ciężko a gdy odjeżdżała w dal widziałem tylko tył .....

Poszukiwania rozpocząłem już w listopadzie, bardzo długo szukałem :

Sprowadzony nie bity nowy 2007r z przebiegeim 5000tyś !!!!!!!!!!!! ???

Jakoś do mnie tego typu ogłoszenia nie przemawiały.

Postanowiłem pogrzebać u dealerów :D

I trafiła się NOWA HONDA HORNET 600

Stan licznika --> 0.00km

Powiedziałem sobie : cóż chłopie, wracasz do macierzy B) (mój pierwszy to H.H 600 - 2006r)

Kupiłem :D napięcie było duże bo jakby nie było nie oglądałem go w żaden sposób tylko na foto :D a i w realu nie widziałem

Ale co tam ......

Gdy przywieźli go w piątek.... stałem jak na szpilkach zanim gostek otworzył platformę a moim oczom ukazała się H.H.

Momentalnie się zakochałem B)

A to wszystko zostało napisane po to by się po prostu zwyczajnie w świecie pochwalić:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umieć umiem - pytanie tylko czy chcę .....

perspektywa bliskiego spotkania z ględą nie bardzo mi się uśmiecha na nowym moto

no to znaczy ze nie umisz, muj kuzyn umie i muwi ze mogl by tak przejechac nad morze i sie nie wywrucic. Ja tez prubowalem na simsonie ale jak zlapalem piasku to upadlem i zgubilem dwie jedynki z przodu od tej pory nie jezdze na jednym kole bo tata mi powiedzial ze nastepnym razem to on mi jeszcze trojke wybije :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to znaczy ze nie umisz, muj kuzyn umie i muwi ze mogl by tak przejechac nad morze i sie nie wywrucic. Ja tez prubowalem na simsonie ale jak zlapalem piasku to upadlem i zgubilem dwie jedynki z przodu od tej pory nie jezdze na jednym kole bo tata mi powiedzial ze nastepnym razem to on mi jeszcze trojke wybije :lol:

Bobik jesteś niezsamowity, ciesze się że są jeszcze tak pozytywnie pokręceni ludzie :) założyć zwałowe konto, i pisać w taki sposób żeby każdemu się banan na mordzie automatycznie ustawiał :)

Masz talent chłopie !

Co do tematu, to gratuluję nowego nabytku i czekam na zdjęcia (może masz jakieś jak go rozpakowywałeś :D

Może mnie też kiedyś będzie stać na nówke sztuke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobik jesteś niezsamowity, ciesze się że są jeszcze tak pozytywnie pokręceni ludzie :) założyć zwałowe konto, i pisać w taki sposób żeby każdemu się banan na mordzie automatycznie ustawiał :)

Masz talent chłopie !

Co do tematu, to gratuluję nowego nabytku i czekam na zdjęcia (może masz jakieś jak go rozpakowywałeś :D

Może mnie też kiedyś będzie stać na nówke sztuke :D

Kaj jo tam myśloł ło fotkach jak go przywozili :lol: jak będzie pogoda to zrobimy fajne foty i wstawimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.