Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CZESC WSZYSTKIM:)


gaska30

Rekomendowane odpowiedzi

WITaM WAS JESTEM Z SOSNOWCA:) moja przygoda zaczela sie z motocyklami ponad 2 lata temu, dzieki koledze i choc starcilam teraz z nim kontakt niechce skonczyc z moja nowa pasja:0 mam zamiar w przyszlym roku zakupic Honde Hornet i juz jezdzic samej:0 a jak narazie potrzebuje kogos kto lubi towarzysto na otwarcie i rozne wypady:) z gory dzieki wielkie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! ;)

Mam nadzieję, że uda Ci się jak najszybciej zdobyć upragniony motocykl :)

Dobrze, że nie masz zamiaru kończyc przygody.

Co do wypraw - masz jakiś ulubiony styl jazdy?

A może jakiś, którego nie trawisz?

Taka informacja może pomóc znaleźć kogoś z wolnym miejscem pasażera :(

Ja nie mam nic przeciwko podróżom z plecaczkiem - już nie raz mi się to przydarzyło :)

Więc od czasu do czasu możnaby jakiś wypad ustawić.

Tylko aby ze mną jeździć musisz mieć swój ubiór - nie mam żadnego zapasowego na zbyciu.

Forum jednak pełne jest ludzi i z pewnością znajdą się chętni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee.. no witam :)

hornet marzenie, a czym to wcześniej śmigłas/śmigasz B)

witaj no sama jeszcze tylko na probnym honda cbr600f3 w latach 90 na hornecie .. wtedy chyba nawet weszly kolega zakupil wtedy pamietam ok 35tys dal za nia chyba 97r?? nie jestem pewna ale od tamtej pory.. jakos zachorowalam na nia:) :D napewno honda:)musi byc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałam, ale zrobiłam :) a potem o motocykl kupowałam :D

Po co??..hmm..kurde, w sumie to nie modne, ale ... w sumie nie warto :D:D

haha chyba wtedy adrenaliny jest powyzej stan hahaha zreszta my jestesmy kobietkami:P) u mnie to chyba bedzie na odwrot moto i moze prawko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł - najpierw motong, nauczyć się jeździć, a potem egzamin już tylko formalnością się staje :P

W sumie z samochodem tak zrobiłem - najpierw nauczyłem się jeździć, potem poszedłem na kurs i zdałem egzamin :P

A póki gaska30 chce być pasażerką, to prawko zupełnie zbędne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.