Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Badziewne paliwo, niemiły bęzyniarz itp. przygody


c64club

Rekomendowane odpowiedzi

Była kiedyś stronka syf-paliwo.jedynka.eu, ale się zlikwidowała. Był tam niezły spis stacji, które należy omijać szerokim łukiem nawet jadąc na rezerwie.

Czasem nawet duże sieciowe stacje mają problemy. A to się dziadostwo z dystrybutora leje, a to każą zdjąć kominiarkę przy -8*C, chociaż twarz cała wystaje.

Proponuję dopisywać swoje adresy do listy, a jakby się temat powodzeniem cieszył, to przykleić ku przestrodze.

Moje typy:

Oaza. Łodygowice k. Żywca, Żywiecka 823. Syfiate paliwo, cwaniacy, kreatywna księgowość

Musiałem tam zajechać jak do oazy, bo już kranik przekręciłem za Bielskiem.

Benzyniarz pyta ile nalać, po czym uparcie odsyła do budki, żeby już płacić przy kasie (i nie oglądać ile nalał). Momentalnie po nalaniu kasuje licznik. W kasie po pytaniu "za 2 dychy?" dostaję paragon, na którym ktoś kreatywną księgowość uprawia. 4 x 4,99 = 20. Nie miałem się ochoty o 4 grosze żreć. Ujechałem tyle, na ile pozwoliła zawartość gaźnika i filtra paliwa. Potem motor zaczął wybrzydzać, silnik zdechł, do następnej stacji dojechałem 30 na godzinę, bo szybciej się nie dało.

Stacja No-Name, ul. Budowlana, Siemianowice/Katowice Dąbrówka Mała. Do tej stacji mam mieszane uczucia.

Paliwo zawsze tańsze 10-15 groszy niż u konkurencji, zawsze leją tyle ile trzeba. Ale... No włąście, czasem zapach tej mieszanki płynnej dalece odbiega od wachy - jakimś nitro wonieje czy innym wynalazkiem. A gratom zawsze smakuje, czasem aż za bardzo, mój dostał pewnego razu +20% do odczuwalnej mocy i trochę za bardzo się grzał.

Kiedyś polecałem, od incydentu z kosmiczną technologią paliwową tam już nie jeżdżę.

Przegędza k. Żywca, ul. Cesarska 2 (na krajowej 69) Płatności kartą od 100 złotych, więc trzebaby zatankować 20 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja Paliw Dąbrowa Górnicza ul. Piłsudskiego zaraz za zajezdnią autobusową na skrzyżowaniu ze Wschodnią Obwodnicą GOP (S1)

W weekendy jest promocja- paliwo 95 i 98 w tej samej cenie. Zawsze jak podjeżdżam na tą stację wisi kartka na dystrybutorze

(Benzyna 98 - BRAK!) Nie ma to jak kreatywny marketing... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.