Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WOOEREMKA 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje przyjmuję i współczuję Tobie tak leniwego podejścia do życia, bo najlepiej założyć nowy temat i poczekać na odpowiedź niż wejść na strone organizatorów, chwilkę poszukać i być dumnym ze swoich osiągnięć...

dla chcącego nic trudnego, ale szkoda robić bałagan w osobnych tematach...

na stronce WRMów znajdziesz jeszcze mapę i wiele innych ciekawych rzeczy (wyprzedzam z pytaniem, abyś nie zakładał kolejnego tematu ;) )

Wlot na zlot:

Kierownik - 40zł - znaczek, jedno piwo

Kierowniczka - Free - bez gadżetów

Pasażer 15zł - bez gadżetów

Pieszy 20zł - bez gadżetów

W cenie: pole namiotowe, koncerty, atrakcje

modzi przenieście to tam gdzie trzeba :rolleyes:

Ehhh dobrze piszesz B) dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

40 zeta za to ze ktos przyjedzie i posiedzi 2 czy 3 godziny?

pozdrawiam organizatorow,tak trzymac.

koledzy z brynka w tym roku doszli do rozumu 20.

i po ostatnich chyba dwoch latach(gdzie stawka byla podobna) nie mieli zbyt duzej frekfencji w tym roku.

sory jesli kogos urazilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Victory nawet nie można tych dwoch zlotów porownywac wg. mnie. W Brynku rok temu organizatorzy zostawlili ludzi samych sobie, muzyka z radia ect. brak miejsc siedzacych- fakt na trawie tez mozna :P, nie wiem jak bylo w nocy wtedy bo poprostu nie chcialo mi sie siedziec, bo "gie" sie działo za dnia :D - to jest moja opinia ;), a na WRM ... no działo sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

40 zeta za to ze ktos przyjedzie i posiedzi 2 czy 3 godziny?

pozdrawiam organizatorow,tak trzymac.

koledzy z brynka w tym roku doszli do rozumu 20.

i po ostatnich chyba dwoch latach(gdzie stawka byla podobna) nie mieli zbyt duzej frekfencji w tym roku.

sory jesli kogos urazilem.

Szanowny kolego victoryMP.

Serdecznie dziekujemy za przesałne pozdrowienia i zapewniamy Cię że nie czujemy się urażeni.

Każdy ma prawo do wyrażenia Swojej opini (już to wcześniej pokazałeś w tym wątku) - po to jest to forum - jednak nie każy musi się z Twoją opinią zgodzić gdyż, albowiem, bo:

Twoje stwierdzenie:

40 zeta za to ze ktos przyjedzie i posiedzi 2 czy 3 godziny?

Jest zupełnie nieprawdziwe.

40zeta jest za imprezę od piątku do niedzieli rana z całą górą kapel, konkursów z cennymi nagrodami itp. itd.

Ten kto był już wcześniej na WooeReMce wie za co wykłada te 40 zeta i chyba wcale ich nigdy nie żałował - poczytaj sobie na forum opinie o naszych imprezach z ubiegłych lat.

Gdyby było trudno odszukać to: LINK 2010 LINK 2009 2008 niestety już wykasowane.

Jak już nie możesz sam na to wpaść a zależy Ci na tych 2-3 godzinach to powołując się na kolegów z Brynku (19,99 sam wjazd) zawsze możesz skorzystać z opcji nr 4 i w tej cenie dodając 1grosz bedziesz jeszcze miał parking strzeżony przy szlabanie - tam zawsze są od nas ludzie ;)

A tak wogóle to życzę sobie i Tobie żebyś kiedyś choć raz się wykazał i zorganizował imprezę z wjazdem z free - z miłą chęcia skorzystam.

Tylko jak już będziesz robił tą imprezę to zrób ją na tym samym poziomie z taką ilością kapel na odpowiednim poziomie - które będą grały a nie wyły - konkursy z nagrodami itd. itd.

Żeby to zrobić za free musisz zdać sobie sprawę, że trzeba mieć albo dużą ilość albo bogatych sponsorów którzy za wszystko zapłącą

LwG

P.S.

Z tego co zauważyłem to ceny na Burn Out Party który tak Ci się podoba są takie same dla kierowcy a z pasażerem znacznie wyższe i to Ci nie przeszkadza???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie do was panowie stanowczo wybieram i cena mi jakos nie przeszkadza.a skoro 40 to za drogo to nikt nikogo nie zmusza.kolejny raz wychodzi Polska mentalność zrób coś człowieku staraj sie zorganizuj a dowiesz sie że za drogo albo że coś nie tak.victoryMP zorganizuj coś dla motocyklistów wtedy ciebie ocenimy.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już nie możesz sam na to wpaść a zależy Ci na tych 2-3 godzinach to powołując się na kolegów z Brynku (19,99 sam wjazd)

No nie taki sam wjazd bo w tym możliwość wygrania skutera,koncerty,pole itd :lol:

A od siebie powiem jedno że na zlocie WRM i tak będę i tak bo warto.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prognozy pogodowe nie ciekawe deszcze i burze :P

Nie wiem z jakiej prognozy korzystasz ale ja zawsze staram się z tej bardziej optymistycznej :D

Jak co roku zatrudniliśmi szamanaów - chyba bedzie trzeba ich wymienić - bo rok w rok nie potrafią spisać się na 100% :D

Ale mam nadzieję że bedzie dobrze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierzyć nie wierzyć jak się szliśmy z moją małżonką do ślubu to jakaś tam dobra znajoma powiedziała nam że

wieczorem dzień przed mamy wyczyścić buty na błysk maja się świecić jak psu jajca a potem mamy je postawić na parapecie. :D (od wewnątrz żeby ich kto nie za...) :lol:

I zadziałało jak ktoś pamięta zimę 2001/2002

W ślub i poprawiny pogoda byl jak marzenie były to przed samym sylwkiem

Po Sylwku naj... ty śniega że jak rodzinka wracała A4 to wojsko ich wyciągało z zasp.

Więc kto chetny na zlot jutro wieczorem pucuje glany B)

sprawdzimy czy działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.