Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

TYCHY PAPROCANY


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

strazak1972 @ 11.10.2010 12:31panowie i panie na motocyklach chciałem was prosic o poparcie startuje na radnego miasta tychy kto mnie zna i chetnie poprze w nadchodzacych wyborach z góry dziekuje.Moze czas aby zrobic cos dla motocyklistów w tychach.Może czas aby ci co sa tam ciągle i narzekają na nas zmienili wreszczie do nas nastawienie.Ulice z których startuje Aleja Marszałka Piłsudskiego nr parzyste od 28 i nr nieparzyste od 67, Armii Krajowej, Bajkowa, Barwna, Bieruńska, Cielmicka, Dymarek, Gajowa, Generała De Gaulle’a, Gostyńska, Górna, Grunwaldzka, Hutnicza, Jankowicka, Jaracza, Jasińskiego, Jasna, Jedności, Jemiołowa, Jesienna, Jędrzejowskiej, Jordana, Junaków, Jurajska, Jutrzenki, Księdza Karola Szojdy, Leśników, Łęgowa, Mała, Na Grobli, Na Wzgórzu, Nad Jeziorem, Nadrzeczna, Okrężna, Paprocańska, Parkowa, Plac Gen. Ziętka, Plac Nowary, Plac Zbawiciela, Podgórna, Poziomkowa, Prosta, Przemysłowa nr parzyste do 40 i nr nieparzyste do 19, Przerwy Tetmajera, Rybitwy, Rzeczna, Sikorskiego, Składowa, Strefowa, Strzelecka, Św. Józefa, Targiela, Tischnera, Tołstoja, Turkusowa, Wieniawskiego, Witosa, Władysława Jagiełły, Zacisze, Zapolskiej, Zaręby, Zbożowa, Zelwerowicza, Zgrzebnioka, Ziemiańska, Ziołowa, Złota, Zygmunta, Żółkiewskiego,.
POWODZENIA!!!!!!KAŻDY KTO ZNA MARIUSZA JEST ZA!!!JA TAKŻE!BUZIAKI!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że moderatorzy powinni zamknąć ten temat.. może zaraz zrobimy z forum scene polityczną może jakieś wspólne ataki pis po sld psl itdżenada... nie to miejsce nie to forum....

Gwiazda @ 27.10.2010 01:13POWODZENIA!!!!!!KAŻDY KTO ZNA MARIUSZA JEST ZA!!!JA TAKŻE!BUZIAKI!
to go popieraj, ale nie na forum, Wydaje mi się, że to forum społeczności którą łączy pasja do motocykli a nie forum walki politycznej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MNIE SIĘ WYDAJE ŻE JAKIŚ CYRK SIĘ ROBI!HAHA..DAJCIE NA LUZ TO DO CHOLERY NIE WYBORY NA PREZYDENTA TYLKO NA RADNEGO..TAK DLA JASNOŚCI CYT."Główną funkcją radnego jest praca społeczna" I JEŚLI FORUM SPOŁECZNOŚCI MOTOCYKLOWEJ NIE POPIERA MOTOCYKLISTY OK..JEST WIELU INNYCH KANDYDATÓW KTÓRYCH ŁĄCZY WALKA POLITYCZNA A NIE PASJA DO MOTOCYKLI..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się nie znam może mam nie odpowiednie wykształcenie może nie odpowiednie doświadczenia, ale kochana motonitko, wybory radnego to również polityka, idąc twoim myśleniem ideałami, to wybory do sejmu senatu czy głowy państwa również na celu mają wyłonić człowieka który będzie społecznikiem tyle że dostaje pensję, radny diety, które nie należą do małych.Dlatego uważam że powinniśmy się wystrzegać sporów politycznych i ideologicznych na forum, zwłaszcza że zakładam że różnorodność poglądów politycznych forumowiczów jest bardzo różna. Cyrk to polityka, polityka to cyrk, Pisząc poważnie za często się ocieram, o radnych, prezydentów miast, sejmiki wojewódzkie czy wojewodę. Biorąc pod uwagę to, że mało to ma wspólnego z altruizmem i pracą społeczną, uważam nadal że to nie właściwe miejsce na reklamowanie siebie. Możemy reklamować Moto-mikołaje, oddawanie krwi, zbieranie na domy dziecka, hospicja, szpitale, motocykle ratunkowe. Pisząc pierwszą wypowiedź pragnąłem uniknąć nie potrzebnych kontrowersji sprzeczek wymian słownych, na tematy które i tak na co dzień wystarczająco otaczają nas w mediach, pracy i życiu codziennym. ps. Pozdrawiam "Gwiazdkę" - mam nadzieje że bez urazy :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..ciekawa dyskusja:)a ja 'jeszcze komuś ufam" i myślę że z tej diety 1237zł bo ok.tyle dostaje radny w Tychach majątku raczej nikt się nie dorobi.Czyż nie jest tak że uczestnictwo w grupie daje poczucie przynależności które jest sprawą zasadniczą..więc nie nazwała bym tego tematu reklamowaniem siebie,ani polityką..więcej wiary w ludzi i w ideologie..ok,za poważnie się zrobiło,bez sensu..powiedziałam co myślę i na tym kończę te wywody co kto powinien..choć uwielbiam sprzeczki słowne;-)to nie koniecznie na takie tematy i z tym się zgadzam z szanownym kolegą:) ps. Pozdrawiam:)-i również mam nadzieję że bez urazy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo i po co panowie mam odpisywac, cała prawde o wielkiej braci motocyklowej, społeczności która opisujecie pokazała sie własnie w kilku wypowiedziach i tyle .Dzieki Ilonko za wsparcie. ----------

strazak1972 @ 31.10.2010 18:31Bo i po co panowie mam odpisywac, cała prawde o wielkiej braci motocyklowej, społeczności która opisujecie pokazała sie własnie w kilku wypowiedziach i tyle .Dzieki Ilona i justyna
----------zresztą szczerze mówiąc po jaką cholerę zabierają głos ludzie z Zawiercia lub miast które nic nie znaczą w wyborach w Tychach i mnie wcale nie znają przecież i tak choćby chcieli nic nie mogą pomoc za to nagadają się jak cholera. Z reszta niektórzy od razu przechodzą do konkretów głos za karty paliwowe hmmm i to mnie posądzacie o promowanie ? sami chcecie tylko oddać głos za jakaś przysługę . Kto ty jest obłudny.Kto zna mnie na pewno jeżeli będzie chciał głos odda kto nie to nie musi nikogo nie zmuszam. Zawsze myślałem żeby cokolwiek zmienić trzeba mieć kogoś znajomego wszędzie bo iść do kogoś komu motocykle zwisają będzie ciężko cokolwiek załatwić. w Tychach jest jakaś szansa pierwszy raz startuje ktoś kto jeździ i rozumie problemy motocyklistów tylko czytając wypowiedzi zastanawiam się czy motocyklistom chodzi o to samo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.