Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

II Zagłębiowski Zlot Motocyklowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Przypominam, że w tą niedzielę, 8 sierpnia odbędzie się spotkanie motocyklistów na Górze Św. Doroty w Będzinie Grodźcu .Program: 14:00 zbiórka na parkingu przy kościele pw. św. Antoniego w Dąbrowie Górniczej-Gołonogu.14:30 wyjazd-parada.16:00 Msza św. w intencji Motocyklistów17:00 piknik przygotowany przez organizatorów17:30 koncerty i inne atrakcje, serdecznie zapraszam :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z gory Sw.Dorotki.cala impreza bedzie na gorze w starym kosciolku.jest tam bardzo fajnie.ladny maly kosciolek.pozdrawiam wszystkich----------swietna impreza.naleza sie wielkie podziekowania dla organizatorow,dla tych ktorzy przygotowywali droge dojazdowa,dla pan ktore przygotowaly takie pyszne ciasta i bigos,no i dla ksiedza proboszcza za to ze jest w stanie to wszystko poukladac.bylem rok temu i w przyszlym tez bede.dziekuje i pozdrawiam,a ksiedzu zycze jak najszybciej tego motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza spoko,organizacja na 6-te z plusem,natomiast co do niektórych uczestników to chyba nie wszyscy dorośli.Ponieważ jest to moja druga impreza i nie mam jeszcze obiektywnej oceny,to wydaje mi się że się nie obrażą ci o których chcę napisać.Mianowicie po wyruszeniu z parkingu spod kościoła,miałem takie szczęście dostać się pomiędzy zwolenników tylnokołowców z zagiętymi blachami,myślę że to nie czas ani miejsce na pokazy co to ja potrafię tym bardziej że,parada ma innym użytkownikom dróg uświadomić że my motocykliści jesteśmy normalni.Zachowanie co niektórych na mszy też ma wiele do życzenia bo jeśli jesteś nie wierzący to nie bież udziału w tej mszy,a jak już jesteś to nie przeszkadzaj innym!!!dotyczy się to niektórych qadowców za głośne zachowywanie i chichy.To na tyle serdeczne podziękowania dla organizatotów i pożądkowych jesteście S U P E R!ps.Bez obrazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja swoje powiem.1. TO NIE JEST ZLOT! (co najwyzej sped niedzielny)2. Na Zaglebiu bylo juz od cholery zlotow, wiec skad to haslo - II Zaglebiowski Zlot??3. Parada byla rozciagnieta masakrycznie, bo nikt nie panowal nad jej przebiegiem! Coz ze ktos skrzyzowania obstawial, skoro 3/4 uczestnikow jechalo pierwszy raz w zyciu w paradzie. Moze wypadalo cos napomknac o trzymaniu szyku...4. Sama "impreza" na Dorotce... ja rozumiem, ze ksiadz, ze msza, ale to miala byc krotka msza, a nie zwyczajna , coniedzielna propaganda! a to cale kazanie/przemowienie o klubach zagranicznych ktore przeciw Bogu dzialaja czy jakos tak, no przepraszam, ale klecha nie wiedzial o czym mowi. Szkoda, ze miejscowi parafianie, ktorych bylo tam wiecej niz motocykli (moze na przyszlosc zamknac ta impreze?) znow sie nasluchali bzdur. Zespol Ziarno - ok, dzieciaszki spiewaja sobie, ale musialy spiewac akurat wczoraj? 5. Browar nie dojechal czy jak? ;p6. Zacznijcie to nazywac ZAGLEBIOWSKIM SPOTKANIEM MODLITEWNYM, BO TO NIE JEST ZLOT!!!!Amen Post edytowany: 09.08.2010 08:52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WC @ 09.08.2010 08:52to i ja swoje powiem.1. TO NIE JEST ZLOT! (co najwyzej sped niedzielny)....6. Zacznijcie to nazywac ZAGLEBIOWSKIM SPOTKANIEM MODLITEWNYM, BO TO NIE JEST ZLOT!!!!Amen Post edytowany: 09.08.2010 08:52
malkontentów w Polsce aż nadmiar. rozumiem, że ty zaliczyłeś juz dziesiątki zlotów, tych niedzielnych spędów też. więc czemu jesteś zdziwiony? organizował ksiądz proboszcz z parafianami więc czego się spodziewałeś? darmowej beczki wódki, balangi, pieprzenia po krzakach i stripteasu? moim zdaniem prawie wszyscy dobrze się bawili, faktycznie msza była może trochę za długa i ksiądz prowadzący jakby się z kazaniem nie wstrzelił, ale z drugiej strony rozmachu i ogarnięcia wszystkiego pozazdrościć mogłaby niejedna większa impreza, która szumnie nazywa się ZLOTEM. najczęściej tylko dlatego że odbywa się przez 2 dni.ja też byłem i było ok. nawet bardzo. chodziło również o to, żeby "normalnym ludziom" przybliżyć nas i motocykle i to udało się w 100%.a jeśli razi cię nazwa ZLOT to napisz gdzieś, że ta nazwa zarezerwowana jest dla innych imprez, może ktoś cię wysłucha.pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz, to moj pierwszy i ostatni niedzielny sped :) jakos nie lubie gdy katolicy na sile chca mnie nawracac ;porganizacja super? a gdzie byly laweczki zeby spokojnie usiasc i zjesc bigos? hmmmmnawet jezeli nazywac to bedziemy zlotem, to dlaczego DRUGIM ZLOTEM ZAGLEBIOWSKIM? Bardzo prosze wytlumacz mi to, zlotowiczu koscielny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WC @ 09.08.2010 13:47nawet jezeli nazywac to bedziemy zlotem, to dlaczego DRUGIM ZLOTEM ZAGLEBIOWSKIM? Bardzo prosze wytlumacz mi to, zlotowiczu koscielny.
moze dlatego że pierwszy był rok temu?trzeba było przywiezc kanapę ze sobą jak ci własne moto za niewygodne dla tyłka zeby zjesć bigos. panowie z klubu goldwingów mieli swoje krzesła.czepiasz się, a nikt nikogo nie nawracał, nawet nie kazali stać na mszy...pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak to i ja coś powiem. Było fajnie wszystko okej.. Ale denerwowało mnie że ludzie którzy przechodzili nie byli na tyle kumaci żeby zejść troszke na bok i przepuścić motocykliste!!Pchali się okropnie.. Czy to tak trudno nie iść środkiem tylko na sekundke zejśc na bok?I ta droga.. spodziewałem się że gdzieś zrobili dojazd i wylali asfalt.. a jedyne co zrobili to usunęli kamienie z drogi która już była!I jest jeszcze gorzej bo zamiast po kamieniach jedzie się po błocie..No, ale w tym roku był festyn lepszy niż co roku i to się chwali.czekam na impreze za rok. Post edytowany: 09.08.2010 16:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam ze ci ktorzy to przygotowali to robili to nie za pieniadze ,nie dla siebie,ale dla nas dla motocyklistow i tych ktorzy probuja sie nazywac,, motocyklistami,,.tym wszystkim ktorzy przyczynili sie do przygotowania tego spotkania, lacznie z proboszcem bardzo dziekuje i mysle ze jeszcze kilku motocyklistow przylaczy sie do podziekowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Impreza jak dla mnie była jak najbardziej w porządku. Niech żałują Ci którzy nie zostali do końca-tutaj wielkie podziękowania dla Grażyny i całego Eier bo dali naprawdę świetny koncert mimo że nie posiadali szerokiego grona fanów pod sceną.a teraz do rzeczy:-jedyne zastrzeżenia można mieć do samych motocyklistów, już pomijając dziadka na zabytku który wbij się w grupę goldasów-nie marudźcie na drogę bo goldwingi spokojnie ją pokonały-gdyby wszyscy motocykliści nie zawineli się po mszy to można by to bylo nazwać zlotem-jedynie z mojej strony wysuwam propozycję aby imprezę w następnym roku przenieść na sobotę tak aby można by się spokojnie bawić bez poniedziałkowej prezji.pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka80 @ 09.08.2010 16:35Byłam,zobaczyłam i spadałam.....nic poza cholernym ściskiem i brakiem drogi...dzięki B. nie podjeżdżałam wyżej bo gleba murowana...
jak sie nie ogarnia sprzęta, to i przy prostym manewrze na asfalcie można glebe zaliczyć, a co dopiero na mokrej trawie czy błocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.chciałem podziękować wszystkim którzy nie przestraszyli sie tego ostatniego kawałka drogi na Dorotke.Chciałem napisać że ta droga powstała z mojego własnego budżetu i siłą przerobową moją i mojego brata i kilku kolegów robiliśmy to abyście mogli dojechać(wcześniej tylko mocno terenowe motocykle tam by wjechały ) i byłoby by super gdyby nie fakt iż samochody rozjeździły pierwszą nawierzchnie jaką przygotowaliśmy i w sobote przed zlotem w deszczu ubijaliśmy wszystko walcem i nasypywaliśmy nastepne warstwy żużla więc jak macie zastrzeżenia to już wasz problem bo w tych kosztach i tym czasie lepiej nie dało sie tego zrobić!pozdrawiam wszystkich zadowolonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!W imieniu swoim jak i ks. Piotra- organizatora zlotu, pragnę podziękować wam za tak liczny udział w paradzie jak i Mszy Św. za zmarłych motocyklistów. Po raz kolejny udowodniliście, że można na was liczyć za co jeszcze raz bardzo dziękuje. Chciałbym zaznaczyć, że są jeszcze do nabycia znaczki zlotowe ( forma cegiełki na odbudowę Dorotki) w siłowni AGAVERA w Będzinie. Koszt znaczka to 10 zł. Pozdrawiam i zapraszam za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.