Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Invaders MC Brynek 04-06.06.2010


Rekomendowane odpowiedzi

Organizacja super??? To chyba poprzednicy non stop walili do ryja!!! Byłem już na kilku zlotach (przyjechałem w sobote) i było tragicznie. Ktoś zapomniał prowadzić imprezę po skasowaniu za bilety a muzyki z płyty to można w domu posłuchać. Potem zaspoły grały extra ale nikt się ludziskami dalej nie interesował. O tym jak było, świadczy ilość postów i przybyłych na "imprezę". Panowie tylko tak dalej a będę jeździł tylko na sprawdzone zloty w Polsce i Czechach- żenada! Jedyna pochwała za odjechaną koszulkę. Pozdro! Post edytowany: 07.06.2010 14:41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carrington @ 07.06.2010 08:33gregor2105 @ 06.06.2010 13:32I parę fotek od nas: picasaweb.google.p...VADERSMCPOLAND# picasaweb.google.p...sParty05062010# reedytuj linki bo niedziałają.....
To wkleję jeden na którym są te same foty.http://picasaweb.google.com/bkssdpl/INVADERSMCPOLAND#Jak nie będzie działał to napisz do Admina żeby się pobawił czym innym a nie komputerem.A do mnie na PW to dam namiar na album.Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl to pierwszy zlot na jakim bylem, gdzie cena piwa zmieniala sie 3-krotnie! najpierw 4 zl, potem 6!!!!!!, by znow skoczyc na 5! - jawna kpina.Kawa w sobote rano kosztowala 4 zl, o 15 juz 5 zl.Sok do piwa za zlotowke juz wogole jakas paranoja.Jedzenie dobre, ale porcje dla pigmejow chyba,o kielbasie sie nie wypowaiadam, bo 7 zl to juz wogole gwalt w bialy dzien ;)Organizacja?Raczej brak organizacji.Placta i robta co chceta.Nigdy wiecej.P.S. Muza w nocy z piatku na sobote puszczona z plyty - zenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż było jak było tłumaczyć się nie bedziemy dlaczego wyszło tak a nie inaczej.Jeżli kogoś to interesuje to zapraszam do rozmowy np. na zlocie u WRM MC POLAND a nie na necie .Jeszcze jedno, jak już chcecie krytykować to przynajmniej piszcie dokładnie jak było a nie wymyślajcie bzdur.Zorganizujcie najpierw sami coś i dopiero wtedy oceniajcie innych kozaki.Tyle z mojej skromnej strony.PozdrawiamQla INVADERS MC POLAND

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qla a z mojej strony tyle, że mamy prawo oceniać to, za co zapłaciliśmy. O czym mamy gadać na zlocie? Może było inaczej niż opisane? Nie leciała muzyka z płyty przez pół soboty? Nie było tak? Oprócz Tyskiego i 2 różnych Liptonów niczego nie było(...). Jeśli organizacja was przerasta to się za nią nie bierzcie i nie róbcie ludzi w balona!!! Musiało być słabo rok wcześniej, skoro przy takiej pogodzie przyjechało tak mało ludzi. To chyba wszystko tłumaczy...Amen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez niestety muszę przyznać że było dużo gorzej niż w zeszłym roku. Nawet ogniska nikt nie rozpalił, dopiero wieczorem sami zainteresowani którzy chcieli smażyć. Jak już moi poprzednicy napisali sama ilość ludzi mnie zaskoczyła, ale cena za kiełbaskę z grilla którą brałem 2 razy wieczorem w sobotę i rano w niedziele była 8 zł ( to też odstraszy na przyszły rok ) a nie 7 zł jak podał przedmówca - to jest zdzierstwo, kawa do śniadania była po 5zł i nawet nie było mleka do niej. Ale jak powiedział Pan od kiełbasek cena wzrosła bo w trakcie imprezy Invaders kazali sobie dopłacić za placowe .... ( pokrycie kosztów sceny ). Nie wiem ile w tym prawdy ale tak powiedział. Organizator odpowiada wg mnie za to kogo zaprosi do współpracy, i powinni się dogadać na samym początku jakie są reguły i jakie będzie miał ceny, lub zapewnić konkurencje jak był np w żywcu na mamucie. A to co Panowie zrobili niestety rzutuje na całość imprezy. Na zlocie złotej kaczki wjazd był po 10 zł i kiełbasa po 5 zł i jakoś się wszystkim opłacało? Może organizatorzy to przemyślą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem nie bede sie wypowiadał na necie co było i jak.Jak ktoś ma ochote pogadać to zapraszam na najbliżyszych zlotach. Wszystkie uwagi mile widziane :) Moge jedynie zapewnić że Pan z cateringu był u Nas pierwszy i ostatni raz.Jeszcze jedna ważna rzecz. Ktoś zgubił kask na zlocie a My go mamy :) do odbioru po uprzednim opisaniu :)tel. w spr kasku 608523346 Darek PozdrawiamQla INVADERS MC POLAND

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna pogoda i to tyle...organizacja do bani, nikt nie interesował sie uczestnikami a ognisko sam rozpaliłem bo zimno wieczorem i nie mozna by posiedziec. na bramce mili panowie, mimo braku parasoli bardzo czysto i sprzątane na bierząco. szkoda ze konkursów na miejscu nie było więcej (nawet bez nagród)do organizatorów: fajne miejsce, postarajcie sie pokazać coś co wypełni miło czas przybyłym wybór najfajniej ubranego motocykla lub przeciąganie liny albo pokaz pierwszej pomocy lub zaprosić sklep który zrobi pokaz mody moto.... itd.pozdrawiam i bede za rok bo moze pogoda dopisze...----------aaa i przyjmijcie krytyke konstruktywnie na przyszłość bo mimo komercji robicie to dla ludzi...jeszcze raz pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.nie za czesto pisze a zle o czyms to juz nie w moim stylu.bylem 2008 bylo ok.bylem 2009 bylo okw tym roku przyjechalem w piatek kupilem znaczek(10 zl),poprosilem zeby mnie wpuszczono na kawe bo na zlot nie moge przyjechac w sobote(sprawy prywatne)dostalem odpowiedz ze to kosztuje 40 zlotych polskich.Bez oplaty nie moge wjechac ani wejsc pieszo wiec pojechalem do domu.Tyle mam do powiedzenia na temat tegorocznego zlotu w Brynku.Dzisiaj bylismy z kolegami w Zakszowku Szlacheckim/Radomsko(tylko dzis).zostalismy bardzo mile zaskoczeni gdy uslyszelismy ze mozemy wjechac za 10 zlotych i od razu zaproszono nas na zurek.Po wspanialej paradzie zostalismy poczestowani grochowka a przy wyjezdzie do domu mile pozegnani przez organizatorow i zaproszeni za rok.Bylo fajnie za co dziekuje w moim jak i kolegow imieniu.Prosze kolegow z Brynka o przeanalizowanie tej sytuacji podobnej do tej z dnia dzisiejszego. Pozdrawiam Marian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.