Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

W smoleńsku rozbil sie Prezydencki samolot TU-154 . Wszyscy zgineli.


kosma

Rekomendowane odpowiedzi

Piłsudzki, Gen. Sikorski, T. Kościuszki, Wladyslaw Lokietek, Kazimierz Wielki, Wladyslaw Jagiello, Kazimierz Jagielonczyk, Zygmunt Stary, Zygmunt II August, Stefan Batory, Jan Kazimierz, Jan III Sobieski, Stanislaw Leszczynki, Stanislaw August Poniatowski i ś.p. L. Kaczyński ??????? poraszka...zginą tragicznie jak i reszta ludzi w tym samolocie a nie bohaterskoczego bedą uczyć za 60 lat w szkołach?? dalej będzie opinia ze jest tam pochowany nie słusznie,,, rodzina sobie chyba sprawy nie zdaje,,, czyzby faktycznie jakieś kompleksy dały o sobie znać ;> bitwie o Wiznę w 1939 roku.720 polskich żołnieży przeciwko :-54200 żołnierzą wermachtu-350 czołgów - 657 działą, granatniką walczyło przez 3 dni 40 na jednego polaka Chwała Polskim Bohaterom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fanem Kaczyńskiego nie byłem, Pisiorów też nie..Tragedia to wielka, że tyle zginęło osobistości z naszego świata polityki,ale obecnie to, jak się gloryfikuje Prezydenta to już przesada.Zginął śmiercią tragiczną i trzeba mu oddać hołd jako Prezydentowi RP, a nie robić z niego bohatera, chować na wawelu i robić z tego szopkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ja też wolałbym żeby go pochowali gdzie indziej bo by tej szopki nie było, ludzie nie żyją a tu się ich obrabia. Uważam że hołd należy im oddać i wcale nikt nie musi traktować ich jako bohaterów jeśli nie chce. Żal mi tylko że na tym forum tak naprawde motocykliści okazują się gorsi od polityków - czy słyszeliście żeby Tusk albo inni politycy z innych opcji krzyczeli żeby tam nie chować prezydenta? ja nie słyszałem więc co jest? zastanówmy się nad sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz111 @ 15.04.2010 08:26Piłsudzki, Gen. Sikorski, T. Kościuszki, Wladyslaw Lokietek, Kazimierz Wielki, Wladyslaw Jagiello, Kazimierz Jagielonczyk, Zygmunt Stary, Zygmunt II August, Stefan Batory, Jan Kazimierz, Jan III Sobieski, Stanislaw Leszczynki, Stanislaw August Poniatowski i ś.p. L. Kaczyński ??????? poraszka...
porażka to jest jak można tak pisać...a na Wawelu leżą też : Jan Olbracht, Barbara Zapolya, August II Mocny, Zygmunt III Waza, Maria Luiza Gonzaga, kardynał Waza i inne córki i synowie królów którzy niczym i nikomu się nie zasłużyli....poza tym C.K.Norwid, J.Słowacki, A.Mickiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazzman @ 15.04.2010 09:04ale obecnie to, jak się gloryfikuje Prezydenta to już przesada.Zginął śmiercią tragiczną i trzeba mu oddać hołd jako Prezydentowi RP, a nie robić z niego bohatera, chować na wawelu i robić z tego szopkę
tak samo mowili przeciwnicy Piłsudskiego za jego rządow i po smierci, mimo tego jego kult przetrwał. niektóre osoby przerastaja swoja epoke a doceniane sa po smierci. co do filmu, jasno ukazano kto stał za odwołaniem, zeby chronic swoj tyłek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e na zamku w Chudowie mógłby spocząć...
no w sumie to był to prawdziwy motocyklista . Jak uznajemy kogoś za bohatera , to kierując się tymi samymi kryteriami , możemy również uznać kogoś za bikera . Na pewno u kogoś by się znalazła jakaś stara skóra w której pomykał na Junaku za młodu . Na pewno nie jeden by poręczył , że dawał na gumie po mieście . Na pewno kilku by po opowiadało parę "prawdziwych" historyjek motocyklowych z jego udziałem w których ratował damy z opresji , itp . Ja tam jestem za !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo mowili przeciwnicy Piłsudskiego za jego rządow i po smierci, mimo tego jego kult przetrwał. niektóre osoby przerastaja swoja epoke a doceniane sa po smierci. co do filmu, jasno ukazano kto stał za odwołaniem, zeby chronic swoj tyłek.
nie wiem czego was teraz uczą w technikum czy gimnazjum ale Kaczyński nie ma takich osiągnięć jak Piłsudzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę,ze w szkole ucza,ze Marszałek nazywał sie Piłudski a nie Piłusdzki!Przeczytajcie post zenoo - napisał,kto tam jeszcze jest pochowany...Decyzja zapadła i tyle - i ani protest 400 osób, ani 60tys wpisów czy śmieszne wystąpienia Wajdy tego nie zmienią. Co ciekawe, z doniesień wynika,ze to przede wszytskim Gazeta Wyborcza podsyca te nastroje oburzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu niczego nie podsyca ! Ludzie o tym gadają od początku jak tylko ta informacja się pokazała . Mnie tylko ciekawi samo zjawisko legislacji tej decyzji , widać że jest taki burdel , że każdy może wszystko , nikt niczego nie kontroluje w tak wydawałoby się ważnej kwestii jak pochówki na Wawelu . Ksiądz jakiś sobie pierdnoł , brat pokiwał główką , teraz nikt się nie przyznaje , a smród w świat idzie . Fajnie , nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul @ 16.04.2010 10:08.... a smród w świat idzie . Fajnie , nie ?
giemul. a Tobie sie wydaje że świat czeka z zapartym tchem na to gdzie pochowamy Kaczyńskiego?przeciez to tylko my sie tu na miejscu kłócimy. a taki Obama może nawet nie wie gdzie jest Wawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul @ 16.04.2010 10:08Mnie tylko ciekawi samo zjawisko legislacji tej decyzji , widać że jest taki burdel , że każdy może wszystko , nikt niczego nie kontroluje w tak wydawałoby się ważnej kwestii jak pochówki na Wawelu
Giemul, czy jest jakaś rzecz na której ty się nie znasz?bo prawo widzę tez masz obcykane w jednym paluszku, a ustawę o pochówku możesz cytować z pamięci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz111 @ 15.04.2010 08:26Piłsudzki, Gen. Sikorski, T. Kościuszki, Wladyslaw Lokietek, Kazimierz Wielki, Wladyslaw Jagiello, Kazimierz Jagielonczyk, Zygmunt Stary, Zygmunt II August, Stefan Batory, Jan Kazimierz, Jan III Sobieski, Stanislaw Leszczynki, Stanislaw August Poniatowski i ś.p. L. Kaczyński ??????? poraszka...
Na tle niektórych z tych osób Kaczyński wypada bardzo dobrze:) Co zrobił Piłsudzki dla naszego kraju???? Oczywscie napiszecie ze dzięki niemu Polska odzyskała niepodległosć a moze warto zagłębic sie w historie?? Z Piłsudzkiego tez robia bohatera w dzisejszych czasach i nikomu to jakos nie przeszkadza?A według mnie był kawałem sku*** Sikorski? Tez śmiech na sali co on dobrego zrobił dla naszego kraju? Nieudolnie sprawował władze na emigracji :]Do Kazimierza Wielkiego tez się idzie przyczepic nie mówiąc już o naszym kochanym królu Poniatowskim. I naprawde nie widze zadnych przeciw wskazan do tego zeby Kaczyński spoczywał na Wawelu szczerze to dla mnie obojeten i nie wiem czemu ludzie sie tak gorączkuja z tego powodu? Nie macie innych zmartwien?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giemul, czy jest jakaś rzecz na której ty się nie znasz?bo prawo widzę tez masz obcykane w jednym paluszku, a ustawę o pochówku możesz cytować z pamięci...
masz problem do mnie czy kompleksy jakieś ?? Czy twój nick określa co masz w głowie ? Wtedy rozumiem twoją wypowiedz .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tak przed chwilka można by powiedzieć olśniło !! Fakt czy kaczula zasłużył na pochówek na Wawelu zostawmy historii ale fakt , że na jego pogrzeb przyjeżdżaja najwyższe głowy z całego świata i to ,że ta ceremonia bedzie pokazywana rownież w czołówkach wiadomości na świecie to juz zupełnie inna sprawa, pomyślcie o tym czy lepiej przyjąć tych wszystkich gosci na zamszałych Powązkach czy na królewskim Wawelu, dużo lepsze wrażenie i wspomnienia wywoła na kazdym z nich Zamek królewski niz warszawska aleja zasłużonych, ...no i nie wspominając o światowej promocji atrakcyjnego turystycznego Krakowa... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul @ 17.04.2010 09:07masz problem do mnie czy kompleksy jakieś ?? A twój nick określa co masz w głowie ? Wtedy rozumiem twoją wypowiedz .
zapoznaj się z problematyką pochówku w Polsce, to nie będziesz się musiał zastanawiać nad problematyką legislacji tej materii w Polsce...bo jak na razie wypowiadasz sie o rzeczach, o których nie masz pojęcia...czy tylko w tym temacie pozostawię ocenie innych forumowiczów.a nad twoimi atakami ad personam nawet się nie pochylę, bo poziom poniżej bariery godności jest mi zupełnie obcy...ale rozumiem- brakło argumentów;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ci ,że pewien poziom to ty sam tu zapodałeś Kolo , więc mi tu nie sraj teraz o poziomach ! A jak już jesteś taki obcykany i masz tyle argumentów , to może nas tu wszystkich oświecisz w temacie legislacji ?? Chętnie bym poznał sposoby jak się takie rzeczy w moim kraju ustala , kto musi wiedzieć , jakie są wymogi, kto decyduje itd . Może ja też się załapię jak gdzieś w samolocie zginę . Więc czekam na "argumenty" , panie szanowny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i temat zdechł , jak nasza wielka żałoba , a odpowiedzi nie dostałem . Żałobnicy - już można nie żałobować ! Gadajta coś . Może pokraczemy trochę o duplikacie naszego bochatersko zmarłego prezydenta , tzn śp chciałem powiedzieć . Będzie on ci prezydentem ,czy nie będzie ?? Kristusie , co jo godom ..... CO JO GODOM ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos żałoby..... 7 dni wszyscy w tv płaczą, zero reklam, wszyscy na czarno itp itd... minęło równe 7 dni.. i znów wszystko mamy takie ładne i kolorowe...A co do wyborów, to nasze 60% moherkowego społeczeństwa nie głosuje na racje polityczne, tylko na ludzi... a że duplikat jest prawie jak oryginał, to.... pewnie i będziemy mieć nadal prezydenta Kaczyńskiego. W końcu trzeba będzie oddać hołd P. Prezydentowi, który zginął śmiercią bohatera narodowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.