Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kaski NAXA- Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

ja we wtorek będę kupowal NAXE ... tylko że nowszy model - F9 - dodatkowo z antifogiem... przymierzalem naprawde sporo kaskow... AGV K3, Lazer LZ6, kilka BOXÓW i NITRO.... i z tych wszystkich najwygodniejszy okazal sie F8 z NAXY ( F9 nie mieli na sklepie ) Oczywiście 99 % osób napiszę Ci że to chińskie gówno i najlepiej żebyś dozbieral kasy, kupil coś 2-3-4 razy droższego... i wtedy będziesz prawdziwym motocyklistą...no ale biorąc pod uwagę to że chcesz wydać malo kasy to myślę że NAXA jest bardzo dobrym wyborem ( rozmawialem z kilkoma osobami które jej używają i naprawdę sobie chwalą... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale biorąc pod uwagę to że chcesz wydać malo kasy to myślę że NAXA jest bardzo dobrym wyborem ( rozmawialem z kilkoma osobami które jej używają i naprawdę sobie chwalą... )
Porozmawiaj z tymi ,które już nie używają naxy..., po roku wnętrze szmatowate, skorupy nie testowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie NAXA to najlepsze kaski w swojej grupie cenowej. Komfort użytkowania i jakość są z wyższej półki. NAXA to polska firma, a produkuje dla innych marek, np hiszpańskiej Shiro.Dobra firma.
hehe dobre.... a kaski produkują w lidzbarku warmińskim. hhehehe.firma zarejestrowana jest w krakowie, biuro mają w krakowie, kaski robią w najtańszej fabryce w chinach..co do shiro, to firma hiszpańska, robi kaski również w chinach i z naxa to ma tyle wspólnego co fiat 125p z lancia delta integrale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze za ta kase to imo lepiej kupic NAXE niz Shiro. Naxy na glowie nie mialem. AGV K3 jest do dupy. Glosno w nim jak cholera (mam porownanie z tornado, tigerem i MTR i dalej uwazam, ze jest w nim glosno...) po za tym K3 to chyba najnizszy model AGVa. W tej cenie zobacz sobie jeszcze HJC. Chyba CS-12n. Jest troszke drozszy ale tez firma konkretna :P Jak sie zdecydujesz na HJC to daj znac :) podskocze do Ciebie i sam sobie go obejrze bo tez nad takim mysle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że dyskusja rozgorzała a w moim temacie cisza więc sie podepne.Ktoś tutaj wspomniał o AGV,sam zastanawiam sie nad zakupem K4,miał ktos z tym do czynienia?Biorę równiez pod uwagę Caberga V2R,który wypada lepiej pod względem jakości i który jest cichszy?Głównie na tych dwóch cechach zależy mi najbardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

ja również chciałem kupić naxa ale w testach na angielskiej storonie wychodzi na to że to szmelc który bardziej ozdobnikowo wygląda niż ochronnie. Mysle że trzeba jednak dać te 400-500 zł i kupić z dobrej firmy. Głowe masz jędną a nie znasz dnia ani godziny. A jak kogoś nie stac to lepiej wogóle dać sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewystarczająco dobry do testowania? w sensie, że za tani? spokojnie można tam znaleźć kaski w cenie do 250pln które mają kilka gwiazdek i prawdopodobnie są produkowane w chinach.

może nikomu do głowy nie przyszło, żeby to testować, podobnie jak nikt nie będzie testował PF126p na crash-teście czy się poduszki otworzą w odpowiednim momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.