Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zmiany na forum ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, może jakby się każdy SMS-em po 4,88 złożył, żeby pokazać, jak na starym forum zależy? Albo po odejściu połowy userów będzie wiadomo, że to lekka przesada była. Wiem, nie moje forum (w sensie "nie ja je zakładałem i nie na moim hostingu wisi"), ale w końcu było fajne, klimatyczne miejsce.Kino sobie ktoś zrobił z forum? Z czystej ludzkiej ciekawości - w jakim celu nastąpiła zmiana grafiki forum? Silnik - rozumiem - sprawy objętości baz, spamu itp, ale takie coś - miejmy nadzieję, że 2 kwietnia żart sie skońćzy. A jeśli zmiana nastąpiła tylko po to, żeby pozbyć sie nieaktywnych kont userów, to był strzał z różowej armaty we wróbla, garścią rolek od skuterowego wariatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja tam po cichu liczylem, ze zrobia update wersji starego forum do 3.1.Ale jak widac na zalaczonym obrazku szkoda bylo wydac te marne $149 na nowy IPBoard (na nowa licencje 3.1) starego forum. W nowej wersji nie ma spamerow bo uzytkownicy zatwierdzani sa recznie jesli sie tylka wlaczy te opcje i problem spamu zalatwiony i migracja w 20min wszystkiego i wszystkich.Tak wiec czekamy na odpowiedz: dlaczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kosma wyraźnie dał do zorozumienia że STARE FORUM NIE WRÓCI!Zamiast bić piane, i płakac nad rozlanym mlekiem (co nic nie wnosi bo oczywiste jest ze 99% forumowiczow nie jest zadowolona i ja to świetnie rozumiem) napiszmy co nam nie sie nie podoba a jestem pewna ze zrobia co w ich mocy by nowe forum bylo rownie przyjazne nam jak to stare :)Mi brakuje :- "Ludzika" obok awatara ktory pokazywal czy ktos jest online czy nie- "użytkownicy" - jak bede chciala wyslac komus pw to bede musiala czekac az pusci jakiegos posta zeby go znalesc? fix it.- w profilu nie pisze kiedy ostatnio ktos byl aktywny - w starym forum widnialo na koncu kazdego tematu kto go przeglada etc- no i na gł. stronie starego forum na samym dole byla lista aktywnych uczestników. Moze to nie jest baaaardzo istotne ale czasem pomagało.Jesli moge cos zaproponowac to w miejscu gdzie jest panel uzytkownika zamiast "edytuj profil" znalazło sie "nowe wiadomosci" czy poprostu "skrzynka odbiorcza" - wkoncu czesciej korzystamy z skrzynki niż zmieniamy profil. Obok może byc panel kontrolny (chyba tak to sie zwalo na starym forum) gdzie wlasnie by sie dokonywalo wszelkich zmian w profilu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris sps byłem w poprzednim wcieleniu.postów ze 400..no to witam ponownie Panie i Panowiepo zmianie na nowa stronke,wywaliło mnie i pomimo wysyłania nowego hasła na maila i wklejanie go nic nie udało sie wskórać...zalogowałem sie pod inna nazwą..MAM NADZIEJE,TAK JAK I MY PRAWIE WSZYSCY,ŻE TO jakis żart primaaprilisowy,i poWróci stara strona..LWG...A SKORO kOSMA MÓWI,ŻE IDZIE NOWE TO CHYBA IDZIE....;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że była zapowiedź, że mamy sobie skopiować wszystko, bo ktoś planuje zamach na forum. I boję się, że ten gniot, który otrzymaliśmy to nie jest żart prima aprilisowy...Haha- i do tego jak się dodaje wiadomość, to wracamy na 1 stronę tematu. Super ;)Nie wiem, jak to odczuwacie, ale kolorystyka mnie po prostu drażni. Nie wiem czemu, bo niby ładne kolorki, ale normalnie działa mi na nerwy. Nie chce się czytać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosma rozumiem ze robicie caly czas przy tym ale to co powstalo to falstart. nie mozna bylo zrobic wersji beta i zaprosic kilku beta testerow? powiedzieli by to co kilka osob wyzej a jak byloby dobrze to rach ciach i jest nowe-stere forum. to co jest teraz to wielki chaos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że ktoś sie sporo napracowal przy forum... niechce byc zlosliwy.... ale mam nadzieje ze to tylko zart na prima aprilis ...wczesniej bylo duzo lepiej... i mam nadzieje ze przywrocicie stara wersje forum ... niestety z doswiadczenia wiem ze takie zmiany na forum nie prowadza do niczego dobrego :)
Popieram niestety NOWE nie zawsze = LEPSZEwolalem stara wersje bardziej przejżysta logiczna i zawze był podglad na ostatnio poruszane tematy w okreslonych działach no i byly tzw stałe tamaty, a teraz przykro mi to mowic ale burdel sie zrobił strasznyno szata graficzna jak najbardziej okno bez jaj gdzie sa moje prywatne wiadomosci KUR....A ja chce widziec je spowrotem co za C****L grzebał przy forum wrrrrrrrr ja chce miec w mojej skrzynce moja poczte i mojego nika spowrotem wrrrrrrrr wkur.... mnie to tak przed swiatecznie admin na swieta dostanie odłamkowym :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.