Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Taka uwaga jeszcze.Jak wchodze w jakis temat to zawsze startuje od pierwszego postu, mimo iz dawno go przeczytalem.Jesli w temacie jest kilkadziesiat stron to staje sie to uciazliwe.Moze da sie zrobic tak, ze bedzie otwieralo na stronie gdzie zaczynaja sie posty nieprzeczytane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dostalem PW wiec musialem sie zalogowac a skoro jestem to napisze swoja uwage:widze ze zniknal link do tematu o uwagach do forum. z tego wynika ze juz wszystko jest cacy.mam jedno pytanie. jak znalezc uzytkownika? np szukam dla przykladu uzytkownika Nolan. Nie ma zadnej mozliwosci przejscia na sktoty do uzytkownikow na N i wyszukania go z listy. trzeba przechodzic przez 650 ston i szukac N a potem wsrod kilkudziesieciu stron z uzytkonikami na N szukac przykladowego NOLANA. pomslcie o tym bo darmowe skrypry ktorych "nie da sie rozwijac" maja alfabet kolo listy a o wyszukiwarce nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie już jest całkiem spokes . Mam tylko dwa problematory :- E M O T K I !!!! - "moje ostatnie posty"może jeszcze brakuje mi ilości postów ( pokazuje to jakoś czy delikwent się udziela , bo to jest forum nie czytelnia ) i od kiedy gostek jest na forum ( w sumie to jest ID ) , ale to już marudzenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tylko ja mam taki problem, czy boryka się z nim ktoś jeszcze ... Mianowicie wchodzę na forum minimum raz dziennie i średnio co drugi dzień po zalogowaniu gdy klikam w "nowe posty" wyskakuje informacja, że wszystkie są już przeczytane, co jest bzdurą i muszę wchodzić osobno w poszczególne działy i wybierać tematy w których zostało coś nowego napisane. Strasznie to wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie po zamknięciu przeglądarki nie wylogowuje mnie z forum, albo loguje mnie automatycznie po otwarciu, tego nie wiem. Ale dobrze ze jest postęp.Niestety co kilka dni (co kilka wejść na forum) zawiesza się opcja "Zobacz nowe posty" i za każdym kliknięciem wyskakuje ten sam wynik. Pomaga dopiero wyczyszczenie historii przeglądarki. Z żadnym innym forum nie mam takiego problemu, więc gdzieś jest błąd.Jeszcze uwaga co do sposobu przedstawiania wyników "Zobacz nowe posty". Po otwarciu nieprzeczytanego tematu i cofnięciu się do listy nieprzeczytanych, temat znika. Czy nie lepiej żeby odczytane tematy zmieniały wygląd, np. format czcionki, a nie znikały całkowicie z listy?Niestety wciąż po otwarciu tematu zawierającego nowe posty, otwiera się pierwszy post (lub pierwszy na ostatniej stronie) a nie pierwszy nieprzeczytany przeze mnie post.Moja przeglądarka to Chrome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moja ostatnia rada. kazdy zamieszczony link w poscie otwiera (w tym samym oknie) strone.potem trzeba pamietac o tym aby cofnac do poprzedniej stony aby wrocic do tematu. Radze aby linki otwieraly sie w nowym oknie.dlaczego ta rada jest otstatnia? bo prosze o usuniecie konta z tego forumps. widze ze moja rada odnosnie wyszukiwania uzytkownikow tez nie zostala jeszcze zrealizowana. Pchela - powodzenia. Zegnaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zmiany graficznej forum upłynał już jakiś czas więc pozwolę sobie na podsumowanie.Widzę ,że popularność forum drastycznie spadła świadczy o tym ilość i treśc postów ,doszło do rozłamu część userów przeniosła się na nowe forum (nie wiem czy komuś na tym zależało?),Spadł "poziom rozmów".Ciężko połapać się co nowego .Ale widocznie tak miało być !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanhelsing @ 03.05.2010 19:37Od zmiany graficznej forum upłynał już jakiś czas więc pozwolę sobie na podsumowanie.Widzę ,że popularność forum drastycznie spadła świadczy o tym ilość i treśc postów
no to fakt . Ale ja np mniej zaglądam bo się zima skończyła i czasu ni ma na gupoty .
Vanhelsing @ 03.05.2010 19:37.....doszło do rozłamu część userów przeniosła się na nowe forum (nie wiem czy komuś na tym zależało?)...
no komuś napewno
Vanhelsing @ 03.05.2010 19:37...Spadł "poziom rozmów"...
tu akurat się nie zgadam . Nie ma tylu durnych postów , i raczej w temacie .
Vanhelsing @ 03.05.2010 19:37.....Ciężko połapać się co nowego... .
niestety , ale tak jest . Pcheła , CO TY NA TO ???? Jednak ludziska się za bardzo chyba poobrażali , mi tam szkoda niektórych , bo było ciekawiej . No ale ja jestem jeno pyłem marnem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postuluję za spełnieniem szanownej prośby Szanownego Artuditu- jeżeli ktoś uważa, że poziom jest niski, ma do tego prawo..... jeśli szanowny Pan Wnioskodawca straci możliwość pisania, to mamy chociaż pewność, że ten poziom nie spadnie.A może chociaż Szanowny Pan Wnioskodawca, najprościej w świecie zaniecha udzielania się na tym forum- to takie proste... tym bardziej, że licznika postów już nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości , jestem po lekturze postów z "nowego" forum i jakoś tak szybko mi się zachciało wrócić tutaj . Mniej postów może na razie tu mamy , ale za to i mniej lania wody . Kilka osób bym tam chętnie zwerbował z powrotem , no ale ....... wszystkiego mieć nie można . Manka robi ( na szczęście ) tam już a nie tutaj karierę , co mi akurat bardzo odpowiada , zresztą ......... poczytajcie sobie trochę "nowe" forum , nic nie trzeba pisać . Ja mam ich w zakładkach jako "Forum Śląskich Małolatów" , mimo że paru gości tam szanuję .ps.Może zresztą ten rozłam pokoleniowy ( czy świadomościowy) był nieunikniony . Tylko ja uważam , iż szkoda że parę osób dało się ponieść tej fali krytyki i opuściło to forum tylko dla tego że kolor czy rozmiar czcionki im nie odpowiadał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.