Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeby by zrobic jeszcze tak zeby link do URL podany w poscie otwieral sie na nowej stronie a nie na obecnej.Poza tym... co inni pisali:1. Brak asystenta . Chciałbym wiedzieć czy były odpowiedzi w temacie w którym pisałem ( bez szukania ) .2. W cytacie brak wpisu kogo się cytuje .3. Ten asystent z prawej strony ( twoje grupy ) nie pomaga w szukaniu . Ja bym wywalił to całkiem . 4. Brak emotek . ( się robią podobno ) . 5. Link "nowe posty" nie działa ( u mnie ) . 6. Oznacz wszystkie posty jako przeczytane.7. Opcja szukaj nie działa, po kliknięciu na wynik szukania wraca się na stronę główną forum.8. Button " przejdź do końca wątku" nie przenosi do końca ( np w tym temacie, obecnie zamiast do str 21 linkuje na 19, lub na poczatek ostatniej strony watku )9. Wylogowywanie podczas pisania dłuższych postów .10. Brak informacji kto czyta forum. Mozna by na stronie glownej zrobic na dole liste. Kto jest na forum (tak jak o tym rozmawialismy.)11. Pod awatarem mozna by jeszcze dodac ta rangę zamiast licznika postow i mysle ze mogla by byc nawet zamiast imienia bo w tej chwili minimalny post i tak juz jest dosc dlugi. mozna by ewentualnie zwezic troche te rubryki /IMIE/ID/SKAD/STATUS/MOTOCYKL (tj zmniejszyc wysokosc)Problemem bylo by zrobienie zeby status ON-LINE i OFF-LINE byly analogicznie zielonym i czerwonym tekstem i duzymi literami ?12. Cytowanie selektywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, by posty edytowane były opatrzone informacją o edycji. Nie każdy cytuje wypowiedź w całości, ale na nią odpowiada- ktoś kto zmienił stanowisko, po prostu edytuje wypowiedź i cała logika wypowiedzi pod nim nie ma sensu.Przydałby się taki przycisk, który kierowałby mnie nie do ostatniej strony w wątku, ale do ostatniego przeczytanego przeze mnie posta. Ostatnio działało bardzo fajnie ;)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loguje sie, (w sumie za każdym razem trzeba się logować, a przedtem nie było takiej potrzeby! ) klikam na zobacz posty nie przeczytane, a tu brak! przecież uciążliwe jest (zwłaszcza tu i teraz) klikanie po każdym temacie czy aby ktoś coś ciekawego napisał. KPINA :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak sie loguje przez google chrome to wyskakuje mi zmień hasło i nie widac wiadomości prywatnych ,po wybraniu nowe posty wyskakuje zmień hasło mimo dokonanej wczesniej zmiany. Z kolei logujac sie na stronie poprzez internet explorer wszystko działa jak nalezy i nie każe mi sie co chwile logowac i mam podgląd do swoich PW i jest ok wybierając poszczególne tematy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak sie loguje przez google chrome to wyskakuje mi zmień hasło i nie widac wiadomości prywatnych ,po wybraniu nowe posty wyskakuje zmień hasło mimo dokonanej wczesniej zmiany. Z kolei logujac sie na stronie poprzez internet explorer wszystko działa jak nalezy i nie każe mi sie co chwile logowac i mam podgląd do swoich PW i jest ok wybierając poszczególne tematy .
też korzystam z Google Chrome, działa mi póki co bez zarzutu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.