Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

co z tymi Twoim grupami przydalo by sie zeby to jakos zedytowac szlo ucunac co niepotrzebne dodac te tematy ktore sie sledzi na bierzaco albo co bo narazie napieprzone tych reklama artykułow nowosci czytaj na foruma a nic nie idzie przeczytac i ta szata graficzna toz to oczy idzie se wydziobac nie da sieaha kolejna uwaga dla porzadku by sie przydalo skoro jestem na forum to niech w lewym górnym rogu bedzie zaznaczone ze to jest zakładka forum a nie ciagle strona głowna aha i nastepne chcialem skorzystac z forum giełda no i...... co za bajzel przywróccie jak bylo na starym sprzedam kupie (motocykl) sprzedam kupie (inne) bo te podkoszulki i inne tematy w stylu sprzedam sikiere w plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz co pod FF jak się zalogujesz to przeżuca cie na stronę ze zmianą hasła, jak klikniesz później na forum to wylogowuje cie, natomiast pod IE jest ok. nie sądzę by było coś z moim FF
Marku wyczysc sobie cache. Mniej wiecej od 18 powinno juz byc ok. Testowane bylo przeze mnie na wszystkich przegladarkach.Przypominam takze ze ciagle jest dostep do starego forum pod adresem http://stare.motocykle.slask.pl/Mozna zarchiwizowac sobie wiadomosci i co ino :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładce "nowe posty" przydałoby się, żeby było wiadomo w jakim dziale post został napisany. Widzę np. temat "CBR 600F4", ale nie wiem czy ją ktoś kupił, czy ktoś chce sprzedać, czy komuś ukradziono, czy ktoś nią asfalt szlifował... ;)Ogólnie podział forum bardzo kuleje. Lepsze było drzewko stosowane w poprzedniej wersji. Części "Twoje fora", czy "Twoje grupy" byłyby użyteczne, gdyby dało się je edytować, w tej chwili tylko przeszkadzają.Automatyczne logowanie też bardzo by się przydało. Już kilka razy straciłem napisaną treść, bo zapomniałem że się nie zalogowałem, a jak ktoś wspominał w FF po zalogowaniu przerzuca na stronę główną.Informacje o użytkowniku pod jego awatarem też by nie zaszkodziły, przynajmniej skąd jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję .Może niech każdy kopiuje poniższy tekst i dopisuje swoje sugestie . Pcheła zrobi z tym co chce , ale będzie miał czarno na białym co nam przeszkadza . Opisz krótko problem . Napisz jakbyś widział rozwiązanie . Bez wodolejstwa . Lista rzeczy podnoszących ciśnienie :1. Brak asystenta . Chciałbym wiedzieć czy były odpowiedzi w temacie w którym pisałem ( bez szukania ) .2. W cytacie brak wpisu kogo się cytuje .3. Ten asystent z prawej strony ( twoje grupy ) nie pomaga w szukaniu . Ja bym wywalił to całkiem . 4. Brak emotek . ( się robią podobno ) . 5. Link "nowe posty" nie działa ( u mnie ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 2 dni nie ma nowych postów??
I co w związku z tym ?Ja miałem wczoraj problem i został rozwiązany tak szybko, jak się tego w życiu nie spodziewałem :)Fakt, że nie jest tak szybko i łatwo jak poprzednio, ale forum nigdy nie było moim światem, więc świat mi się nie zawalił.Pamiętajcie: Co nas nie zabije to nas wzmocni :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Brak asystenta . Chciałbym wiedzieć czy były odpowiedzi w temacie w którym pisałem ( bez szukania ) .2. W cytacie brak wpisu kogo się cytuje .3. Ten asystent z prawej strony ( twoje grupy ) nie pomaga w szukaniu . Ja bym wywalił to całkiem . 4. Brak emotek . ( się robią podobno ) . 5. Link "nowe posty" nie działa ( u mnie ) . 6. Opcja szukaj nie działa, po kliknięciu na wynik szukania wraca się na stronę główną forum....czy to wogółe było przez kogoś testowane? Podobno przez 20 użytkowników...jak dla mnie 20 rolników bez dostępu do komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się dołacze do opini na temat forum.... Oczywiscie na wstepie narzekalam, ale z czasem zaczynam sie przyzwyczajac do tej zmianyJednak wyodrebnie pare rzeczy które mnie troszke zniechęcaja- brak przejzystosci (kolory mogly byc bardziej zywe , jezeli tak te forum ma wygladac, bo teraz te wszystkie tematy "praiwe" sie zlewaja)- brak pod avatarami innych uzytkowników wzmainki o tym skad sa,jaki maja motocykl tak jak kiedyś było.Teraz trzeba wejsc w profil danej osoby a wczesniej bylo o wiele wygodniej- oczywiscie juz wiecej osób zapewne o tym wspominało brakuje dat co tez troche uprzyksza zycie bo niewiadomo jakie tematy sa nowe, nowe postyJak narazie to chyba tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.