Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Siatka W Bytomiu


Daro ZX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 461
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok na razie zarezerwowana jest sala na 21.12 godz. 19 koszt 80zł = 10 osób po 8złpóźniej można zarezerwować na cały styczeń tj. 04.01, 11.01, 18.01, 25.01 koszt 320zł - 20zł które mi zostało = 300zł = 10 osób po 30złpiszcie co o tym myślicie i jak ktoś już jest pewien co do stycznia to kasę już w grudniu może dać.
pewni przyjścia 21.12 1. Daro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się rzucili a tydzień temu nie było komu graćco do ilości osób bo może nas być za dużo jestem za tym żeby ten jeden poniedziałek było nas te 12 by prawie każdy mógł pograć ale już na cały następny miesiąc 10. No i starzy bywalcy mają swój plac zarezerwowany, no chyba, że z niego zrezygnują na rzecz kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest sens grania w 12 na tak malej sali. teraz i tak bywa ze jeden wchodzi drugiemu w pole gry bo jest ciasno. 10 to dobra ilosc. 3 z przodu u 2 z tylu. Jak pojedziemy upodlic ;P "grupe Myslowice" to mozemy wyskoczyc w 6 osob ale w bytomiu nie ma takiej potrzeby IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ilości osób bo może nas być za dużo
Jak dopisze się jeszcze jakiś stały bywalec, a liczba osób przekroczy 10 to ja bez problemowo się wycofuje, żeby zachować składy po 5 osób. Wiem jak jest i też uważam, że nie ma co samemu się męczyć psując przy tym zabawę innym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde bardzo chcialbym z Wami pograc mam takie pytanko. Czy moglby mnie ktos zgarnac z dworca(autobusowego) w Bytomiu?P.S. Nie mowie ze musi to byc teraz w poniedzialek bo macie juz komplet chyba. Ale nastepnym razem. Jezeli buy istniala taka opcja, ze ktos tam gdzies w okolicy przejezdza na hale to moglbbym sie zabierac na cotygodniowa jazde puszka mnie nie stac a busa mam za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest sens grania w 12 na tak malej sali. teraz i tak bywa ze jeden wchodzi drugiemu w pole gry bo jest ciasno. 10 to dobra ilosc. 3 z przodu u 2 z tylu. Jak pojedziemy upodlic ;P "grupe Myslowice" to mozemy wyskoczyc w 6 osob ale w bytomiu nie ma takiej potrzeby IMO.
Jest sens i to duzy, po prostu pewne pozycje wymagają specyficznej gry, mowie o asekuracji ataku i bloku, warto jednak uczyc sie dobrej gry, szczególnie jak chcecie nas upodlić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.