Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Siatka W Bytomiu


Daro ZX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 461
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na sobotę póki co mam niby zaplanowany wyjazd - narodziny kuzynki trzeba opić - więc odpadam ....Dziękuję za meczyki dzisiaj wszystkim ( to co nie wychodziło tak jak mówił sony... To wina sali ) smoq73 - dobrze, że się zjawiłeś i im pomogłeś nie przegrali sromotnie pfff Ela jak zwykle nie zawiodła <lol> z kopa w twarz ...... szacuneczek heheehPozdroczyli poniedziałek 14 odpada i czekamy na informacje odnośnie Świąt i rezerwacji ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wracaj do zdrowia trochę porozmawialiśmy ale jednego tematu nie omówiliśmy, jak z ta imprezką w sobotę w kredensie ?Niech się wpisują osoby które przybędą, żeby do środy było coś wiadomo bo rezerwacje trzeba również zrobić.
Daro jak zawsze możesz liczyć na moją obecność jeśli chodzi o jakiekolwiek imprezki Dzięki wszystkim za świetną grę Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dziekuje. Przekonalem sie ze jestem MVP tego skladu (nie liczac 9 osob ;))Lonerr - urwaliscie nam kilka setow ale to wina Sylwi. Powiedziala ze juz nie bedzie przyjmowac pilki na klate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dziekuje. Przekonalem sie ze jestem MVP tego skladu (nie liczac 9 osob ;) )Lonerr - urwaliscie nam kilka setow ale to wina Sylwi. Powiedziala ze juz nie bedzie przyjmowac pilki na klate
Jakbyscie mnie tak nie rozsmieszali to bym sie skupila .Kurde juz nie powiem kto robil przejscia kiedy ich mialo nie byc .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok na razie zarezerwowana jest sala na 21.12 godz. 19 koszt 80zł = 10 osób po 8złpóźniej można zarezerwować na cały styczeń tj. 04.01, 11.01, 18.01, 25.01 koszt 320zł - 20zł które mi zostało = 300zł = 10 osób po 30złpiszcie co o tym myślicie i jak ktoś już jest pewien co do stycznia to kasę już w grudniu może dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRIZZLY przyjmij oficjalne przeprosiny za to jedno z niefortunnych zagrań z mojej strony. Mam nadzieję że następnym razem będziesz grać ze mną w drużynie lub stać pod siatką gdyż jak już większość zauważyła gram bez okularów i w dużym stopniu nie widzę gdzie pika leci a osoby z przeciwnej drużyny wyglądają z mojego punktu widzenia jak piksele Muszę soczewki załatwić wtedy gra będzie bardziej "bezpieczna" Pozdrowienia dla całej ekipy i wstępnie na 21 możecie na mnie liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 21 to też się pisze Niestety 14 nie dam rady bo mój bolid odmówił posłuszeństwa i stoi u mechanika Co do stycznia jestem jak najbardziej za tylko kasę będę dawał na raty bo jak narazie wszystkie zarobione pieniądze ładuje w moj 16 letni zabytek.Pozdro
no faktycznie kapę masz z tym samochodem I pamiętaj o żarówce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 21 to też się pisze Niestety 14 nie dam rady bo mój bolid odmówił posłuszeństwa i stoi u mechanika Co do stycznia jestem jak najbardziej za tylko kasę będę dawał na raty bo jak narazie wszystkie zarobione pieniądze ładuje w moj 16 letni zabytek.Pozdro
no faktycznie kapę masz z tym samochodem I pamiętaj o żarówce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.