Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kinomania


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

Temat jest na kilku forach motocyklowych to i myślę, że u nas się przyjmie:Warto do kina, na DVD, na kompie czy nie warto, opinie filmowe, zapowiedzi, nowości itp.Na początek: AVATAR - byłem w kinie 25.12.2009 na 3dfabuła taka se... (naciągana historia o kolonizowaniu dzikiego zachodu przez rząd USA), ale....efekty, sceny warte wydania 29 zł na bilet.... sceny świata na obcej planecie są WOW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli polecilbys isc na to do kina w 3d? ;> podobno jest wykonany ten film jakas inna technologia 3d. Ja wlasnie nie wiem czy go zassac czy obejrzec w kinie
myslalem ze w3D te wszystkie stworki z kosmosu będą latać obok głowy... szału nie ma, ale i tak ze względu na odwzorowanie kosmosu warto iść do kina. Ja osobiście na kompie oglądam filmy, które mają jakąś fabułę i mało efektów. Jeżeli już jest jakiś hit z efektami, to wolę iść do kina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje iść na ten film raz bardzo dawno niebyłem za mało mnie na tyle zaciekawi żeby mnie zmusiło iść do kina . Tylko mały delemacikczy wybrać kino profesjonalnie do tego przygotowane - IMax K-ce czy wystarczy Rybnik Cinema City tez ogłaszają seans w 3D Ciekawe czy są jakieś różnice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Avatarze w Multikinie w Rybniku wersja 3D powiem jedno baaaaajer !Na takie filmy to tylko do kina trzeba iść a oglądanie ich na kompie to jest zbrodnia moim zdaniem ten film stracił by cały swój urok a jest na co popatrzeć polecam ten film !!!W sumie ja kieruje się taką zasadą jeżeli film jest naszpikowany efektami oglądam go w kinie a jeżeli patrzę na film który takich efektów nie posiada np jakaś komedia , thriller itd…Oglądam go na kompie bo na jakości odbioru prawie wcale nie tracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bękarty Wojny - film godny uwagi, dla samej roli Pułkownika Hansa Landa [Christoph Waltz] warto ten film obejrzec . Duuuzo gadania malo akcji, ale ma film niesamowity klimat , a jesli ktos lubi Quentina Tarantino to pozycja obowiazkowa dla tych co jeszcze nie widzieli A co do ogladania filmow na kompie to dla mnie jest to profanacja ;P ... jedynie kino albo dvd [orginal - takie male zboczenie, jakos lubie sie chwalic moja filmoteka w pokoju ;)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bękarty Wojny - film godny uwagi, dla samej roli Pułkownika Hansa Landa [Christoph Waltz] warto ten film obejrzec . Duuuzo gadania malo akcji, ale ma film niesamowity klimat , a jesli ktos lubi Quentina Tarantino to pozycja obowiazkowa dla tych co jeszcze nie widzieli A co do ogladania filmow na kompie to dla mnie jest to profanacja ;P ... jedynie kino albo dvd [orginal - takie male zboczenie, jakos lubie sie chwalic moja filmoteka w pokoju ;)]
Chyba ,że odtworzysz sobie film w formacie mkv na plazmie ze stacjonarnego odtwarzacza. Wtedy DVD się kryje. http://www.pyrchla.pl/index.php?p14136,ari...n-2-x-usb2-hdmi Zresztą teraz niektóre DVDRipy ze stacjonarnego wypadają całkiem nieźle w porównaniu do DVD zarówno jeśli chodzi o dźwięk jak i obraz. Chyba ,że wy na serio macie na myśli oglądanie na monitorze 20 cali albo na lapku to faktycznie lepiej zobaczyć na wspólnej na TVN;) Koniec końcem i tak wygrywa Blue ray. Dla mnie lepsze niż kino ;)Nie mam oczywiście na celu namawiać do oglądania filmów ściaganych z netu ale chciałem tylko zaznaczyć ,że na odpowiednim sprzęcie takie filmy ( te w dobrej jakości) wypadają na prawdę dobrze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przejść się na Dom Zły film wymiata
Oglądałem wczoraj. Genialne, w brutalnie ciekawy sposób ukazujący inną rzeczywistość (pytanie tylko czy prawdziwą) kino. Ciężki film i może właśnie dlatego taki ciekawy na swój sposób.I najlepsze podumowanie cytatem.Prawda? Nie ma takiej…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy z dvd rip na tv Lcd - Pasuje.Czasem hd.Ale mało jest narazie takich pozycji.Do kina wogule.Bo jak można iśc do kina kiedy 8 filmów na 10 to totalne szmiry...Przynajmniej dla mnie ale i nie tylko.Jestem przerażony zjawiskiem co powstaje w świecie kina.Na kino tylko z polecenia znajomych lub totalny hit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne filmy lepiej ogladac w kinie (Avatar, 2012) a inne (horrory) takie jak "Klatwa" lepiej w domowym zaciszu. Podobno na klatwie ludzie w kinie parskali smiechem a ja sam w ciemnym pokoju balem sie tego filmu.Jak chodzi o mnie to duza uwage zwracam na dzwiek a moj zestaw 5.1 daje rade.Z innej beczki jak juz jest temat o filmach.Poleccie mi jakis melodramat, typowy wyciskacz lez bo chce sobie poplakac W tej dziedzinie bezkonkurencyjny jest "Czlowiek slon" ktorego nie bylem w stanie zobaczyc za jednym zamachem bo mi cos do oka wpadlo i zaczelo bardzo lzawic. Siedem dusz i Marzyciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Avatarze byla w kinie, oczywiscie 3D, moim zdaniem film rewelacja!! Efekty- niesamowite... Polecam wszystkim ktorzy chca obejrzec ten film zeby szli do kina, chociaz dla samych efektow. DArA- "Siedem dusz" ogladalam, ryczalam jak bobr Mowisz ze "Czlowiek slon" tez fajny? W takim razie musze obejrzec Jezeli chodzi o jakis "wyciskacz lez" to przychodzi mi do glowy "Zielona mila", jak cos mi sie jeszcze przypomni to napisze.A moze ktos ogladal jakis fajny horror, tylko nie krwawa jadka, tylko naprawde dobry horror.. Mnie osobiscie bardzo podobal sie film "Inni" i tego typu filmu szukam, bo stesknilam sie za dobrym horrorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ,że odtworzysz sobie film w formacie mkv na plazmie ze stacjonarnego odtwarzacza. Wtedy DVD się kryje. [...]
Chodzilo mi raczej w tym moim poscie, ze nie popieram piractwa filmowego , jesli filmy na dvd to tylko orginalne bo sie ładnie prezentuje całosc na scianie a co do systemow to tym linkiem mnie zaciekawiles . Pozdrawiam
[...]A moze ktos ogladal jakis fajny horror, tylko nie krwawa jadka, tylko naprawde dobry horror.. Mnie osobiscie bardzo podobal sie film "Inni" i tego typu filmu szukam, bo stesknilam sie za dobrym horrorem
Gosiu wszystkie japonskie horrory ... Ring, Nieodebrane połaczenie... ale tylko JAPONSKIE, nie Hamerykanskie rimejki ;) bo tam sie zatracil calkowicie klimat filmu. Tak samo .Rec [tylko w orginalnym wydaniu, nie hamerykanska ver ]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar 3D - KONIECZNIE trzeba zobaczyc w kinie.Dystrykt 9 - bardzo polecam. dosyc powiedziałbym "świeże" spojrzenie na s-fREC - jak chcecie się bac to polecam. mam znajomych którzy ze strachu nie dali rady obejrzec do końca )Wróg publiczny numer 1 (cz1 i cz2) - Vincent Cassel w topowej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No temat w końcu Bękarty - trza być! Avatara nie widzialem, nawet nie wiem czy pójdę, na ogół średnio lubię camerona.Jak ktoś chce real dobre kino, to mogę polecić KAŻDY film Burtona - w marcu ma wyjść alicja w krainie czarów... W Pszowie w moku, przy odpowiedniej ilości osób ( nie wiem czy min 12, czy moze wiecej ) można zamówić większość seansów, może nie najnowszych ale wartych ( oczywiscie taniej niż każde multikina itp ) . Kto nie oglądał rayana w kinie, to można powiedzieć, że nie oglądał go w ogóle , a produkcji które trzeba oglądać w kinie jest masa - ale większość i tak zobaczyliśmy na kilkunastu-kilkudziesięciu calach... Więc jak się zbierze jakaś liczba osób, to można wpaść tam ( kiedyś tam np. 3 piły, 3 władców, 3 obcych ) PS. Wyciskacz łez - zielona mila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REC - jak chcecie się bac to polecam. mam znajomych którzy ze strachu nie dali rady obejrzec do końca )
buhahaaa..... chyba jak chcecie się śmiać..tak tandetnego "horroru" nigdy nikomu nie polecę.. ale jako słaba komedia może być 2012- mnie sie podobał, wiec polecam Horsemen - jeźdźcy Apokalipsy - bardzo mi sie podobał..Siedem- Zarąbisty film..wręcz genialny, choc nie nowy. Polecam bardzo bardzo )Kac Vegas- dobra komedia i równiez polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- "Tuż po weselu" dramat duński - znakomite kino i wrażliwe/i w jednym momencie mogą zapłakać- "Szef wszystkich szefów" - duńska dobra komedia, choć nie kazdemu sie spodoba- American beauty - nie trzeba reklamowac, swietna muzyka- Miasto gniewu - znakomity, przewrotny- Miasto boga - klasyka, mocne dobre kino i dobra muzyka- "Rozkosze Emmy" - swietne niemieckie kino - widzialem w kinie a na dvd nie do zdobycia poki co- "Baader Meinhof - znakomite niemieckie kinoo RAF frakcji czerwonej armii lata70-te- "Tango" - Carlosa Saury - swietny film ze swietna muzyka- Trio z Belleville - bardzo fajna kreskowka - ciekawie narysowana, fajna muzateraz pora na czeskie swietne kino- Młode wino - znakomity- Wycieczkowicze - swietna komedia- Szkoła podstawowa- Obsługiwałem angielskiego królapolskie kino- Wesele- Dom zły- Futro- Jak to się robi z dziewczynami - kilka swietnych scen i tekstów (znakomity A.Jakubik)- Angelus i pewnie jeszcze sporo innych ktorych w tej chwili sobie nie przypomnialemwlasciwie wszystkie ww filmy sa o zyciu a takie kino lubie najbardziej bo film musi byc prawdziwy i miec prawdopodobienstwo wystapienia w rzeczywistosci, jakies horrory czy sci-fi tego nie lubie i jak nie musze to nie ogladam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhahaaa..... chyba jak chcecie się śmiać..tak tandetnego "horroru" nigdy nikomu nie polecę.. ale jako słaba komedia może być
podaj więc horror który przypadł Ci do gustu jeżeli ten uważasz za "parodie"2012 - film średnia półka, przereklamowany, nic oryginalnego, kopia innych filmów, ciągnie się jak flaki z olejemNowszy model - kto lubi komedie musi ten film zobaczyć, naprawdę polecamPrzypadkowy mąż - komedia dobra, z dobrym zakończeniemAmerykańskie ciacho - film tandeta, nie wart oglądnięcia w kinie. Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu - dobry film o wilkołakach i wampirach, trochę romansu i fantastyki.Paranormal Activity - jak dla mnie film wymiot, może nie taki straszny ale wciągnął mnie jak cholera. Nigdy nie mów nigdy - zwykła romantyczna komedia w polskiej odsłonie nic nadzwyczajnego.Sława (Fame) - jeśli ktoś lubi musicale to naprawdę warto zobaczyćSolista - ciekawy dramat, dobry film na niedzielne popołudnie.Fighting - dobry film, ciekawi aktorzy, walki uliczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhahaaa..... chyba jak chcecie się śmiać..tak tandetnego "horroru" nigdy nikomu nie polecę.. ale jako słaba komedia może być 2012- mnie sie podobał, wiec polecam Horsemen - jeźdźcy Apokalipsy - bardzo mi sie podobał..Siedem- Zarąbisty film..wręcz genialny, choc nie nowy. Polecam bardzo bardzo )Kac Vegas- dobra komedia i równiez polecam
noooo powiem Ci manka że zawiało profeską. REC to tandetny horror a 2012 to film godzien polecenia, wow!!! Nie będę komentował, o gustach nie dyskutujemy. pozdrawiam fanów nie hamburgerowego kina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.